DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Emisiunea DigiSport Special

DigiSport Special

Vasile Miriuță vine la Digi Sport Special, de la ora 18:00. Și Sorin Paraschiv este invitat

Vasile Miriuță vine la Digi Sport Special, de la ora 18:00. Și Sorin Paraschiv este invitat De la ora 18: 00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1, emisiunea Digi Sport Special, moderată de Dan Filoti, are doi invitați de marcă. Vor

Momentul bilanţului. Răzvan Burleanu se află de un an în fruntea fotbalului românesc. Azi, de la ora 20:00, vine la Digi Sport Special

Momentul bilanţului. Răzvan Burleanu se află de un an în fruntea fotbalului românesc. Azi, de la ora 20:00, vine la Digi Sport Special La un an de la alegerea sa în postul pe care Mircea Sandu l-a ocupat timp de 24 de ani, Răzvan Burleanu vine în platoul

Lupta pentru promovare se dă la Digi Sport Special, ora 20:00 (Digi Sport 1). Invitați, Gabi Balint, Curelea și N'Doye

Lupta pentru promovare se dă la Digi Sport Special, ora 20:00 (Digi Sport 1). Invitați, Gabi Balint, Curelea și N'Doye Emisiunea "Digi Sport Special", moderată de Vali Moraru, propune un subiect arzător în această seară, de la ora 20: 00, ÎN DIRECT pe Digi Sport

VIDEO Mădălin Negoiţă analizează momentele importante ale anului 2012

VIDEO Ionuţ Angheluţă trece în revistă momentele importante din 2012

VIDEO Andrei Tivilichi rememorează cele mai tari momente din 2012

VIDEO Gică Hagi la Digi Sport Special: "Cu ochii închiși aș începe la echipa națională cu Sânmărtean"

VIDEO Gică Hagi la Digi Sport Special: "Cu ochii închiși aș începe la echipa națională cu Sânmărtean" În direct la Digi Sport 1, Gică Hagi a analizat pe larg situația actuală a echipei naționale, pe care o vede capabilă de calificare la

Daniel Stanciu: “Vasluiul a fost paralizat miercuri. Toată lumea mergea spre o singură direcție, Piatra Neamț!“

Daniel Stanciu: “Vasluiul a fost paralizat miercuri. Toată lumea mergea spre o singură direcție, Piatra Neamț!“ Managerul general al vasluienilor, Daniel Stanciu, echipă care de la ora 21: 00 va încerca să obțină calificarea în play-off-ul Champions League, în returul cu

VIDEO

VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1 VIDEO Poli Timișoara - FC Botoșani 1-0. Elek le-a adus bănățenilor primul succes de la revenirea în Liga 1

VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună! VIDEO Haos înainte de Poli - Botoșani. Motivul amânării partidei. Doi fotbaliști, chemați urgent din tribună!

VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei VIDEO Barcelona şi Bilbao au fost amendate, după ce fanii au fluierat imnul Spaniei

VIDEO Cristiano, aproape de un gol de excepție în China! Handanovic, super paradă VIDEO Cristiano, aproape de un gol de excepție în China! Handanovic, super paradă

VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final VIDEO Real - Inter 3-0. Gol senzaţional marcat de James! Răzvan Popa a intrat pe final

VIDEO "Indirecta" acordată Stelei i-a iritat pe cei de la CFR. Crăciunescu a analizat decizia lui Cristi Balaj VIDEO "Indirecta" acordată Stelei i-a iritat pe cei de la CFR. Crăciunescu a analizat decizia lui Cristi Balaj

VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului VIDEO New York Red Bulls – Benfica 2-1. Grella a marcat cel mai frumos gol al meciului

VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni VIDEO CS U Craiova - Astra 1-2. Oaspeții se impun după un gol marcat în prelungiri. Penalty ratat de olteni

VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș! VIDEO CSMS Iași - Petrolul 1-0. Golubovic a adus pe final victoria. Moldovenii, la egalitate cu Tg. Mureș!

VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol VIDEO Anderlecht - Beveren 3-2. Gazdele au câștigat în prelungiri, cu un super gol

VIDEO Godoy Cruz - San Lorenzo 1-1. Două eliminări pentru oaspeți și un penalty acordat gazdelor VIDEO Godoy Cruz - San Lorenzo 1-1. Două eliminări pentru oaspeți și un penalty acordat gazdelor

VIDEO Manchester United - Barcelona 3-1. Fără Messi și Neymar, catalanii au avut 3 bare și un gol superb VIDEO Manchester United - Barcelona 3-1. Fără Messi și Neymar, catalanii au avut 3 bare și un gol superb

VIDEO Steaua - CFR Cluj 1-1. Oaspeții au trimis în bară în ultimul minut al prelungirilor VIDEO Steaua - CFR Cluj 1-1. Oaspeții au trimis în bară în ultimul minut al prelungirilor

VIDEO Viitorul - Dinamo 1-1. Al treilea egal consecutiv pentru echipa lui Gică Hagi VIDEO Viitorul - Dinamo 1-1. Al treilea egal consecutiv pentru echipa lui Gică Hagi

VIDEO Viitorul a cerut două penalty-uri în meciul cu Dinamo. Decizii controversate ale arbitrului Robert Dumitru VIDEO Viitorul a cerut două penalty-uri în meciul cu Dinamo. Decizii controversate ale arbitrului Robert Dumitru

VIDEO Gol de excepție înscris de Bogdan Stancu pentru Genclerbirligi, cu Twente VIDEO Gol de excepție înscris de Bogdan Stancu pentru Genclerbirligi, cu Twente

VIDEO River Plate - Colon de Santa Fe 3-1. "Milionarii" urcă pentru moment pe primul loc VIDEO River Plate - Colon de Santa Fe 3-1. "Milionarii" urcă pentru moment pe primul loc

VIDEO Kortrijk - Standard 2-1. Luxemburghezul Chanot, prima dublă din carieră VIDEO Kortrijk - Standard 2-1. Luxemburghezul Chanot, prima dublă din carieră

VIDEO AC Milan - Inter 1-0. Răzvan Popa a fost titular în echipa lui Mancini VIDEO AC Milan - Inter 1-0. Răzvan Popa a fost titular în echipa lui Mancini

VIDEO Eurogol marcat de fundașul francez Philippe Mexes, în amicalul AC Milan - Inter. Ce execuţie! VIDEO Eurogol marcat de fundașul francez Philippe Mexes, în amicalul AC Milan - Inter. Ce execuţie!

VIDEO ASA Tg. Mureș - Concordia 1-0. Gazdele păstrează primul loc în Liga 1 VIDEO ASA Tg. Mureș - Concordia 1-0. Gazdele păstrează primul loc în Liga 1

VIDEO Mircea Axente a făcut o preluare braziliană la golul victoriei cu Chiajna: “Îl facem golgheter!” VIDEO Mircea Axente a făcut o preluare braziliană la golul victoriei cu Chiajna: “Îl facem golgheter!”

VIDEO Fază rară în fotbal! Nici Vasile Miriuță n-a știut de ce a fluierat arbitrul VIDEO Fază rară în fotbal! Nici Vasile Miriuță n-a știut de ce a fluierat arbitrul

VIDEO Neinspirat, Marian Constantinescu a ratat la Tg. Mureș cel mai rapid gol al sezonului în Liga 1 VIDEO Neinspirat, Marian Constantinescu a ratat la Tg. Mureș cel mai rapid gol al sezonului în Liga 1

VIDEO FC Voluntari - Pandurii 0-0. Al treilea egal în trei meciuri pentru ilfoveni, la debutul în Liga 1 VIDEO FC Voluntari - Pandurii 0-0. Al treilea egal în trei meciuri pentru ilfoveni, la debutul în Liga 1

VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia

VIDEO România- Ungaria 20-24. Tricolorele au rămas fără victorie la Europeanul U19 VIDEO România- Ungaria 20-24. Tricolorele au rămas fără victorie la Europeanul U19

VIDEO Scor incredibil în returul preliminariilor UEL: Debrecen - Skonto Riga 9-2! West Ham va fi rivala Astrei VIDEO Scor incredibil în returul preliminariilor UEL: Debrecen - Skonto Riga 9-2! West Ham va fi rivala Astrei

VIDEO Botoșani - Legia 0-3. Gafele lui Cordoș și plusul de valoare au rezolvat calificarea VIDEO Botoșani - Legia 0-3. Gafele lui Cordoș și plusul de valoare au rezolvat calificarea

VIDEO FC Botoșani a reușit cele mai bune două minute ale sezonului: 3 ocazii mari VIDEO FC Botoșani a reușit cele mai bune două minute ale sezonului: 3 ocazii mari

VIDEO Astra - Inverness 0-0. Giurgiuvenii s-au calificat în turul 3 preliminar din UEL VIDEO Astra - Inverness 0-0. Giurgiuvenii s-au calificat în turul 3 preliminar din UEL

VIDEO Sturm Graz - Beșiktaș 2-0. Golul doi s-a marcat ciudat. Quaresma, absent VIDEO Sturm Graz - Beșiktaș 2-0. Golul doi s-a marcat ciudat. Quaresma, absent

VIDEO Man. United - San Jose Earthquakes 3-1. Depay a înscris din nou. Pregătiţi pentru Barça VIDEO Man. United - San Jose Earthquakes 3-1. Depay a înscris din nou. Pregătiţi pentru Barça

VIDEO Barça - LA Galaxy 2-1. Catalanii știu să câștige și fără Messi și Neymar. Suarez a ieșit la rampă! VIDEO Barça - LA Galaxy 2-1. Catalanii știu să câștige și fără Messi și Neymar. Suarez a ieșit la rampă!

VIDEO Fiorentina - PSG 2-4. Tătăruşanu a fost titular şi a încasat 3 goluri VIDEO Fiorentina - PSG 2-4. Tătăruşanu a fost titular şi a încasat 3 goluri

VIDEO Giuseppe Rossi a marcat după aproape un an, chiar în oraşul natal! VIDEO Giuseppe Rossi a marcat după aproape un an, chiar în oraşul natal!

VIDEO Ludogorets este eliminată din Europa. Milsami a câştigat şi manșa retur din UCL, în inferioritate numerică! VIDEO Ludogorets este eliminată din Europa. Milsami a câştigat şi manșa retur din UCL, în inferioritate numerică!

VIDEO Tătărușanu a fost lovit de Ibrahimovic, dar suedezul a scăpat de cartonaș VIDEO Tătărușanu a fost lovit de Ibrahimovic, dar suedezul a scăpat de cartonaș