DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Emisiunea DigiSport Special

DigiSport Special

Vasile Miriuță vine la Digi Sport Special, de la ora 18:00. Și Sorin Paraschiv este invitat

Vasile Miriuță vine la Digi Sport Special, de la ora 18:00. Și Sorin Paraschiv este invitat De la ora 18: 00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1, emisiunea Digi Sport Special, moderată de Dan Filoti, are doi invitați de marcă. Vor

Momentul bilanţului. Răzvan Burleanu se află de un an în fruntea fotbalului românesc. Azi, de la ora 20:00, vine la Digi Sport Special

Momentul bilanţului. Răzvan Burleanu se află de un an în fruntea fotbalului românesc. Azi, de la ora 20:00, vine la Digi Sport Special La un an de la alegerea sa în postul pe care Mircea Sandu l-a ocupat timp de 24 de ani, Răzvan Burleanu vine în platoul

Lupta pentru promovare se dă la Digi Sport Special, ora 20:00 (Digi Sport 1). Invitați, Gabi Balint, Curelea și N'Doye

Lupta pentru promovare se dă la Digi Sport Special, ora 20:00 (Digi Sport 1). Invitați, Gabi Balint, Curelea și N'Doye Emisiunea "Digi Sport Special", moderată de Vali Moraru, propune un subiect arzător în această seară, de la ora 20: 00, ÎN DIRECT pe Digi Sport

VIDEO Mădălin Negoiţă analizează momentele importante ale anului 2012

VIDEO Ionuţ Angheluţă trece în revistă momentele importante din 2012

VIDEO Andrei Tivilichi rememorează cele mai tari momente din 2012

VIDEO Gică Hagi la Digi Sport Special: "Cu ochii închiși aș începe la echipa națională cu Sânmărtean"

VIDEO Gică Hagi la Digi Sport Special: "Cu ochii închiși aș începe la echipa națională cu Sânmărtean" În direct la Digi Sport 1, Gică Hagi a analizat pe larg situația actuală a echipei naționale, pe care o vede capabilă de calificare la

Daniel Stanciu: “Vasluiul a fost paralizat miercuri. Toată lumea mergea spre o singură direcție, Piatra Neamț!“

Daniel Stanciu: “Vasluiul a fost paralizat miercuri. Toată lumea mergea spre o singură direcție, Piatra Neamț!“ Managerul general al vasluienilor, Daniel Stanciu, echipă care de la ora 21: 00 va încerca să obțină calificarea în play-off-ul Champions League, în returul cu

VIDEO

VIDEO Mergea a fost decisiv în victoria contra fraților Bryan! A servit 3 ași în tiebreak-ul ultimului set VIDEO Mergea a fost decisiv în victoria contra fraților Bryan! A servit 3 ași în tiebreak-ul ultimului set

VIDEO Hamroun i-a cucerit pe steliști după golurile superbe din retur. Unul, chiar împotriva campioanei VIDEO Hamroun i-a cucerit pe steliști după golurile superbe din retur. Unul, chiar împotriva campioanei

VIDEO După Tecău, și Mergea s-a calificat în sferturi, la dublu masculin la Wimbledon VIDEO După Tecău, și Mergea s-a calificat în sferturi, la dublu masculin la Wimbledon

VIDEO Horia Tecău şi Jean-Julien Rojer, în sferturi la Wimbledon. Victorie facilă VIDEO Horia Tecău şi Jean-Julien Rojer, în sferturi la Wimbledon. Victorie facilă

VIDEO Federer, în ”sferturi” la Wimbledon. Meciul lui Djokovic, întrerupt la 2-2 din cauza întunericului VIDEO Federer, în ”sferturi” la Wimbledon. Meciul lui Djokovic, întrerupt la 2-2 din cauza întunericului

VIDEO Andy Murray s-a calificat spectaculos în sferturile întrecerii masculine de la Wimbledon VIDEO Andy Murray s-a calificat spectaculos în sferturile întrecerii masculine de la Wimbledon

Maria Sharapova, în sferturi la Wimbledon, după o victorie în două seturi cu Zarina Diyas Maria Sharapova, în sferturi la Wimbledon, după o victorie în două seturi cu Zarina Diyas

VIDEO Raluca Olaru, în optimi la dublu-mixt la Wimbledon. Mergea, eliminat în aceeași probă VIDEO Raluca Olaru, în optimi la dublu-mixt la Wimbledon. Mergea, eliminat în aceeași probă

VIDEO Dale Earnhardt Junior a câștigat cursa de pe Daytona! Cine este liderul la general VIDEO Dale Earnhardt Junior a câștigat cursa de pe Daytona! Cine este liderul la general

WTA Halep a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, dar va rămâne pe locul trei WTA și după acest Grand Slam WTA Halep a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, dar va rămâne pe locul trei WTA și după acest Grand Slam

VIDEO Monica Niculescu, deranjată de fanii români de la Wimbledon. Reacţia jucătoarei VIDEO Monica Niculescu, deranjată de fanii români de la Wimbledon. Reacţia jucătoarei

VIDEO&FOTO Diego Costa a lăsat vacanța pentru a juca futsal în Kuweit. Gestul l-ar putea enerva pe Mourinho VIDEO&FOTO Diego Costa a lăsat vacanța pentru a juca futsal în Kuweit. Gestul l-ar putea enerva pe Mourinho

VIDEO David Villa a marcat două goluri superbe în MLS și a ajuns la cota 8 în America VIDEO David Villa a marcat două goluri superbe în MLS și a ajuns la cota 8 în America

VIDEO Show la Wimbledon! Cele mai spectaculoase momente ale primei săptămâni de turneu VIDEO Show la Wimbledon! Cele mai spectaculoase momente ale primei săptămâni de turneu

VIDEO Chile - Argentina 0-0 (4-1 d.l.d.). Gazdele au câştigat Copa America pentru prima oară în istorie! VIDEO Chile - Argentina 0-0 (4-1 d.l.d.). Gazdele au câştigat Copa America pentru prima oară în istorie!

VIDEO Di Maria, ghinionistul finalei Copa America! S-a accidentat după 25 de minute VIDEO Di Maria, ghinionistul finalei Copa America! S-a accidentat după 25 de minute

VIDEO Higuain putea aduce victoria Argentinei în timpul regulamentar, la ultima fază! VIDEO Higuain putea aduce victoria Argentinei în timpul regulamentar, la ultima fază!

VIDEO Final spectaculos în cursa GT Open de la RedBull Ring VIDEO Final spectaculos în cursa GT Open de la RedBull Ring

VIDEO CSU Craiova a pierdut amicalul cu Ludogorets. Moți a jucat, Prepeliță, spectator VIDEO CSU Craiova a pierdut amicalul cu Ludogorets. Moți a jucat, Prepeliță, spectator

VIDEO Irina Begu s-a calificat în turul al treilea de la Wimbledon! Urmează duelul cu Maria Sharapova VIDEO Irina Begu s-a calificat în turul al treilea de la Wimbledon! Urmează duelul cu Maria Sharapova

VIDEO Djokovic merge perfect la Wimbledon! S-a calificat în turul 3 VIDEO Djokovic merge perfect la Wimbledon! S-a calificat în turul 3

VIDEO Victorii pentru favoriții Wawrinka, Raonic și Dimitrov la Wimbledon VIDEO Victorii pentru favoriții Wawrinka, Raonic și Dimitrov la Wimbledon

VIDEO Serena Williams, de neoprit la Wimbledon. Alte două favorite au părăsit repede competiția VIDEO Serena Williams, de neoprit la Wimbledon. Alte două favorite au părăsit repede competiția

VIDEO Eduard Grosu, al doilea în prologul Turului Sibiului VIDEO Eduard Grosu, al doilea în prologul Turului Sibiului

VIDEO Argentina - Paraguay 6-1. Calificare en-fanfare în finala Copa America! VIDEO Argentina - Paraguay 6-1. Calificare en-fanfare în finala Copa America!

VIDEO Steaua - Rubin Kazan 2-1. Roș-albaștrii au fost conduși, dar au revenit. Tudorie a marcat iar VIDEO Steaua - Rubin Kazan 2-1. Roș-albaștrii au fost conduși, dar au revenit. Tudorie a marcat iar

VIDEO Simona Halep a fost eliminată în primul tur de la Wimbledon, după ce a câştigat primul set VIDEO Simona Halep a fost eliminată în primul tur de la Wimbledon, după ce a câştigat primul set

VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon

VIDEO Chile, cea mai ofensivă echipă de la Copa America. A ajuns în finală marcând 13 goluri VIDEO Chile, cea mai ofensivă echipă de la Copa America. A ajuns în finală marcând 13 goluri

VIDEO Kvitova, campioana ultimei ediții, fără emoții în turul 2. Bouchard, finalistă anul trecut, out din primul tur VIDEO Kvitova, campioana ultimei ediții, fără emoții în turul 2. Bouchard, finalistă anul trecut, out din primul tur

VIDEO EXCLUSIV Moment dificil pentru Halep în meciul cu Cepelova. A cerut ajutorul medicului în primul set VIDEO EXCLUSIV Moment dificil pentru Halep în meciul cu Cepelova. A cerut ajutorul medicului în primul set

VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic VIDEO Cele mai caraghioase momente ale primei zile de la Wimbledon! Un piţigoi, pe teren la meciul lui Djokovic

VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon” VIDEO Djokovic, Serena și Sharapova au încântat în primul tur: ”Nu e nimic mai important ca Wimbledon”