DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Steaua Dinamo 01 Martie 2014

Liga 1

Liga 1

Stoican are nevoie de goluri! Dinamo va folosi un trident ofensiv pe Ghencea. Cum va arăta primul "11"

steaua - dinamoStoican are nevoie de goluri! Dinamo va folosi un trident ofensiv pe Ghencea. Cum va arăta primul "11" Flavius Stoican s-a decis, în linii mari, ce formulă va folosi la derby-ul cu Steaua, care se joacă ÎN DIRECT pe Digi Sport 1, de

Liga 1

VIDEO Traseul fanilor alb-roșii până în Ghencea. 1.700 de "câini" au cântat și au scandat pe stradă

steaua - dinamoVIDEO Traseul fanilor alb-roșii până în Ghencea. 1.700 de "câini" au cântat și au scandat pe stradă  UPDATE 19: 03. Imagini exclusive cu marșul fanilor dinamoviști: Circa 2. 000 de suporteri ai lui Dinamo vor asista în Ghencea la derby-ul cu Steaua,

VIDEO

VIDEO ASA Tg. Mureș - Dinamo 2-1. Oaspeții au condus la pauză! Machado, eliminat în repriza a doua VIDEO ASA Tg. Mureș - Dinamo 2-1. Oaspeții au condus la pauză! Machado, eliminat în repriza a doua

VIDEO&SONDAJ Dinamo acuză arbitrajul de la Târgu Mureș: "Nu se poate să rupi jocul cu acel roșu" VIDEO&SONDAJ Dinamo acuză arbitrajul de la Târgu Mureș: "Nu se poate să rupi jocul cu acel roșu"

VIDEO Ceahlăul - Pandurii 1-1. Gazdele au marcat primul gol după cinci meciuri disputate în Liga I VIDEO Ceahlăul - Pandurii 1-1. Gazdele au marcat primul gol după cinci meciuri disputate în Liga I

VIDEO “Știu ce fac dacă mă las de fotbal!” Florin Gardoș s-a distrat la Davos, jucând hochei pe gheață VIDEO “Știu ce fac dacă mă las de fotbal!” Florin Gardoș s-a distrat la Davos, jucând hochei pe gheață

VIDEO&SONDAJ Mureșan cu repetiție. A marcat două goluri fabuloase cu Dinamo. Care e mai frumos? VIDEO&SONDAJ Mureșan cu repetiție. A marcat două goluri fabuloase cu Dinamo. Care e mai frumos?

VIDEO Minutul de foc de la Târgu Mureș. Două ratări uriașe la ambele porți, în doar 40 de secunde! VIDEO Minutul de foc de la Târgu Mureș. Două ratări uriașe la ambele porți, în doar 40 de secunde!

VIDEO Cristescu, aproape de primul gol în alb-roşu. Ratare uriaşă a mijlocaşului dinamovist VIDEO Cristescu, aproape de primul gol în alb-roşu. Ratare uriaşă a mijlocaşului dinamovist

VIDEO Dinamovistul Kamil Bilinski a câștigat etapa a 19-a în concursul Fotbalistul Lunii, la Digi Sport VIDEO Dinamovistul Kamil Bilinski a câștigat etapa a 19-a în concursul Fotbalistul Lunii, la Digi Sport

VIDEO Parada startului de an în Liga 1! Calancea a salvat un punct pentru Ceahlăul, în prelungiri, cu Pandurii VIDEO Parada startului de an în Liga 1! Calancea a salvat un punct pentru Ceahlăul, în prelungiri, cu Pandurii

VIDEO Tandemul Szukala-Sânmărtean i-a adus a patra victorie la rând lui Piţurcă. Polonezul a marcat VIDEO Tandemul Szukala-Sânmărtean i-a adus a patra victorie la rând lui Piţurcă. Polonezul a marcat

VIDEO Claudiu Keşeru a marcat primul gol în Qatar, iar Al Gharafa s-a impus în faţa echipei lui Boloni VIDEO Claudiu Keşeru a marcat primul gol în Qatar, iar Al Gharafa s-a impus în faţa echipei lui Boloni

VIDEO Toulouse - Marseille 1-6. Echipa lui Bielsa, prima victorie după patru meciuri. Grigore, căpitan la învinși VIDEO Toulouse - Marseille 1-6. Echipa lui Bielsa, prima victorie după patru meciuri. Grigore, căpitan la învinși

VIDEO Galatasaray - Real Madrid 71-107. Spaniolii se impun pentru a patra oară în faţa turcilor VIDEO Galatasaray - Real Madrid 71-107. Spaniolii se impun pentru a patra oară în faţa turcilor

VIDEO CSM Târgovişte - Dinamo 3-1. Gazdele s-au calificat în semifinalele campionatului VIDEO CSM Târgovişte - Dinamo 3-1. Gazdele s-au calificat în semifinalele campionatului

VIDEO Dunărea Brăila - Corona Braşov 26-31. Braşovencele şi-au consolidat locul 3 în Liga Naţională VIDEO Dunărea Brăila - Corona Braşov 26-31. Braşovencele şi-au consolidat locul 3 în Liga Naţională

VIDEO Krim - Vardar 29 - 47. Cea mai dureroasă înfrângere din istoria clubului VIDEO Krim - Vardar 29 - 47. Cea mai dureroasă înfrângere din istoria clubului

VIDEO Juve - Fiorentina 1-2. Oaspeţii sunt la un pas de finala Cupei. Tătăruşanu, nici măcar rezervă VIDEO Juve - Fiorentina 1-2. Oaspeţii sunt la un pas de finala Cupei. Tătăruşanu, nici măcar rezervă

VIDEO Golul începutului de an din Italia, opera lui Salah! Egipteanul, peste Cuadrado VIDEO Golul începutului de an din Italia, opera lui Salah! Egipteanul, peste Cuadrado

VIDEO Juve şi-a încheiat recordul de invincibilitate acasă. Prima înfrângere după aproape 2 ani! VIDEO Juve şi-a încheiat recordul de invincibilitate acasă. Prima înfrângere după aproape 2 ani!

VIDEO Gol senzaţional marcat de Torstenson. Execuţie rar întâlnită în handbalul feminin VIDEO Gol senzaţional marcat de Torstenson. Execuţie rar întâlnită în handbalul feminin

VIDEO CSM București - HCM Baia Mare 29-23. Gazdele au relansat lupta pentru titlu VIDEO CSM București - HCM Baia Mare 29-23. Gazdele au relansat lupta pentru titlu

VIDEO HC Odorhei-CSM București 27-26. Harghitenii rămân pe primul loc VIDEO HC Odorhei-CSM București 27-26. Harghitenii rămân pe primul loc

VIDEO Villarreal-Barcelona 1-3. Catalanii, pentru a 37-a oară în finala Cupei Spaniei. ”Dublă” Neymar VIDEO Villarreal-Barcelona 1-3. Catalanii, pentru a 37-a oară în finala Cupei Spaniei. ”Dublă” Neymar

VIDEO Victorii pentru Barca, Steaua Roșie și Fenerbahce, în Euroligă VIDEO Victorii pentru Barca, Steaua Roșie și Fenerbahce, în Euroligă

VIDEO După ce ”l-a rupt” pe Busquets, Pina a fost eliminat pentru un fault la Neymar VIDEO După ce ”l-a rupt” pe Busquets, Pina a fost eliminat pentru un fault la Neymar

VIDEO Accidentare horror a lui Busquets. Pina l-a călcat involuntar și mijlocașul a fost scos pe targă. UPDATE VIDEO Accidentare horror a lui Busquets. Pina l-a călcat involuntar și mijlocașul a fost scos pe targă. UPDATE

VIDEO Neymar a marcat o ”dublă” și a ajuns la 26 de goluri în acest sezon la Barca VIDEO Neymar a marcat o ”dublă” și a ajuns la 26 de goluri în acest sezon la Barca

VIDEO Espanyol - Bilbao 0-2. Bascii o vor întâlni pe Barca în finala Cupei Regelui VIDEO Espanyol - Bilbao 0-2. Bascii o vor întâlni pe Barca în finala Cupei Regelui

VIDEO Mirel Rădoi a marcat primul său gol la Al Arabi, cu un șut sub transversală VIDEO Mirel Rădoi a marcat primul său gol la Al Arabi, cu un șut sub transversală

VIDEO HCM Constanța - Steaua 36-31. Gazdele au ajuns pe podium în Liga Națională VIDEO HCM Constanța - Steaua 36-31. Gazdele au ajuns pe podium în Liga Națională

VIDEO "CSM București - HCM Baia Mare este ca Real - Barcelona!". Meciul e joi, de la ora 18:00, pe Digi Sport 1 VIDEO "CSM București - HCM Baia Mare este ca Real - Barcelona!". Meciul e joi, de la ora 18:00, pe Digi Sport 1

VIDEO Alba Berlin-Zalgiris Kaunas 80-72. Nemții rămân pe locul 5 în grupa E VIDEO Alba Berlin-Zalgiris Kaunas 80-72. Nemții rămân pe locul 5 în grupa E

VIDEO Energia Tg. Jiu - Steaua 79-67. Miloșevic a fost MVP, cu 18 reușite VIDEO Energia Tg. Jiu - Steaua 79-67. Miloșevic a fost MVP, cu 18 reușite

VIDEO BC Mureș - CSU Sibiu 89-76. Oaspeții au ajuns la a 6-a înfrângere în 7 meciuri VIDEO BC Mureș - CSU Sibiu 89-76. Oaspeții au ajuns la a 6-a înfrângere în 7 meciuri

VIDEO Lazio - Napoli 1-1. Gabbiadini păstrează misterul în prima semifinală a Cupei VIDEO Lazio - Napoli 1-1. Gabbiadini păstrează misterul în prima semifinală a Cupei

VIDEO Ştiinţa Bacău - Atom Trefl Sopot 0-3. Șanse minime pentru campioane de mai prinde Final Four VIDEO Ştiinţa Bacău - Atom Trefl Sopot 0-3. Șanse minime pentru campioane de mai prinde Final Four

VIDEO Rapid - Viitorul 0-0. Cu doi eliminați, giuleştenii au câştigat un punct VIDEO Rapid - Viitorul 0-0. Cu doi eliminați, giuleştenii au câştigat un punct

VIDEO Giuleștenii au pierdut doi titulari în doar trei minute. Decizii corecte ale arbitrului George Găman VIDEO Giuleștenii au pierdut doi titulari în doar trei minute. Decizii corecte ale arbitrului George Găman

VIDEO FC Viitorul putea primi un penalty în prima repriză. ”Nici nu se uită la minge!” VIDEO FC Viitorul putea primi un penalty în prima repriză. ”Nici nu se uită la minge!”

VIDEO Probleme cu nocturna în Giuleşti. Meciul Rapidului, afectat de o pană de curent VIDEO Probleme cu nocturna în Giuleşti. Meciul Rapidului, afectat de o pană de curent

VIDEO Tg. Mureș - Ceahlăul 3-0. ASA a câştigat fără emoţii şi rămâne neînvinsă acasă VIDEO Tg. Mureș - Ceahlăul 3-0. ASA a câştigat fără emoţii şi rămâne neînvinsă acasă

VIDEO Premieră pentru Zicu în tricoul mureșenilor de la ASA. Bafta lui a fost Manolov VIDEO Premieră pentru Zicu în tricoul mureșenilor de la ASA. Bafta lui a fost Manolov

VIDEO Buden, eliminat gratuit în meciul cu ASA. Ciocnirea dintre fundaș și Stăncioiu l-a păcălit pe ”central” VIDEO Buden, eliminat gratuit în meciul cu ASA. Ciocnirea dintre fundaș și Stăncioiu l-a păcălit pe ”central”