DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Sport

Liga 1

VIDEO Dinamo a pierdut un amical cu 1-7, dar Mihai Teja îi asigură pe fani: "Nu o să mai pățim așa ceva!"

VIDEO Dinamo a pierdut un amical cu 1-7, dar Mihai Teja îi asigură pe fani: "Nu o să mai pățim așa ceva!" VIDEO Dinamo - Danemarca U21 1-7. Dinamo n-a impresionat până acum în meciurile amicale, ba chiar a pierdut categoric amicalul cu tineretul danezilor, scor 1-7.

La Liga

Serie A

VIDEO Roma i-a găsit înlocuitor lui Destro. Seydou Doumbia va juca la vicecampioana Italiei

VIDEO Roma i-a găsit înlocuitor lui Destro. Seydou Doumbia va juca la vicecampioana Italiei AS Roma s-a mişcat rapid şi i-a găsit înlocuitor lui Mattia Destro, cedat la AC Milan. Echipa din capitala Italiei a ajuns la un acord

Liga 1

Liga 1

VIDEO O problemă în plus pentru Steaua. Fanii ameninţă că nu mai vin la meciurile echipei de fotbal

VIDEO O problemă în plus pentru Steaua. Fanii ameninţă că nu mai vin la meciurile echipei de fotbal Steaua riscă să înceapă campionatul fără galerie - fanii acuză trecerea la FCSB şi ameninţă că nu se vor mai prezenta la meciurile de fotbal.

VIDEO

VIDEO Barcelona, Villarreal, Athletic Bilbao și Espanyol, în semifinalele Cupei Spaniei VIDEO Barcelona, Villarreal, Athletic Bilbao și Espanyol, în semifinalele Cupei Spaniei

VIDEO Getafe - Villarreal 0-1. Performanță istorică pentru "Submarinul Galben"! VIDEO Getafe - Villarreal 0-1. Performanță istorică pentru "Submarinul Galben"!

Xanthi Skoda a eliminat-o pe Panathinaikos din Cupă! VIDEO Golul calificării în 'sferturi' pentru Lucescu jr. Xanthi Skoda a eliminat-o pe Panathinaikos din Cupă! VIDEO Golul calificării în 'sferturi' pentru Lucescu jr.

VIDEO Antal a marcat în Cupa Turciei și Genclerbirligi s-a calificat. Stancu nu a jucat VIDEO Antal a marcat în Cupa Turciei și Genclerbirligi s-a calificat. Stancu nu a jucat

VIDEO Al Hilal, doar egal în primul meci oficial din 2015. Reghe a ratat podiumul VIDEO Al Hilal, doar egal în primul meci oficial din 2015. Reghe a ratat podiumul

VIDEO Steaua - Vaslui 31-32. Gazdele au ratat o lovitură de la 7 metri în ultima secundă VIDEO Steaua - Vaslui 31-32. Gazdele au ratat o lovitură de la 7 metri în ultima secundă

VIDEO HCM Constanţa - Potaissa 31-28. Campioana s-a impus pe finalul partidei VIDEO HCM Constanţa - Potaissa 31-28. Campioana s-a impus pe finalul partidei

VIDEO Surprize în Euroligă: CSKA a jucat prelungiri, Real și Olympiacos au pierdut! VIDEO Surprize în Euroligă: CSKA a jucat prelungiri, Real și Olympiacos au pierdut!

VIDEO Atletico - Barcelona 2-3. Catalanii, semifinaliști în Cupa Spaniei, după un retur incandescent VIDEO Atletico - Barcelona 2-3. Catalanii, semifinaliști în Cupa Spaniei, după un retur incandescent

VIDEO Torres, omul începuturilor de meci. A marcat în primul minut şi cu Barça, şi cu Real VIDEO Torres, omul începuturilor de meci. A marcat în primul minut şi cu Barça, şi cu Real

VIDEO Arda Turan şi-a ieşit din minţi. A aruncat cu gheata spre arbitrul asistent VIDEO Arda Turan şi-a ieşit din minţi. A aruncat cu gheata spre arbitrul asistent

VIDEO Moment inedit pe "Calderon": Jordi Alba, lovit în cap de asistent cu fanionul VIDEO Moment inedit pe "Calderon": Jordi Alba, lovit în cap de asistent cu fanionul

VIDEO Seară grea pentru arbitrul meciului Atletico - Barcelona. Decizii controversate ale centralului VIDEO Seară grea pentru arbitrul meciului Atletico - Barcelona. Decizii controversate ale centralului

VIDEO Chelsea - Liverpool 1-0. Ivanovic i-a calificat pe londonezi, care joacă a 7-a finală de Cupa Ligii Angliei VIDEO Chelsea - Liverpool 1-0. Ivanovic i-a calificat pe londonezi, care joacă a 7-a finală de Cupa Ligii Angliei

VIDEO Erori în lanț pe Stamford Bridge. Chelsea n-a primit două penalty-uri, Costa - iertat de eliminare VIDEO Erori în lanț pe Stamford Bridge. Chelsea n-a primit două penalty-uri, Costa - iertat de eliminare

VIDEO AC Milan - Lazio 0-1. Echipa lui Ştefan Radu s-a calificat în semifinalele Cupei VIDEO AC Milan - Lazio 0-1. Echipa lui Ştefan Radu s-a calificat în semifinalele Cupei

VIDEO&SONDAJ Milan a avut un gol anulat în finalul meciului cu Lazio. A fost corectă decizia? VIDEO&SONDAJ Milan a avut un gol anulat în finalul meciului cu Lazio. A fost corectă decizia?

VIDEO Tomis - Piacenza 2-3. Constănţenii au încheiat grupa din Liga Campionilor pe primul loc VIDEO Tomis - Piacenza 2-3. Constănţenii au încheiat grupa din Liga Campionilor pe primul loc

VIDEO Ştiinţa Bacău - Dunărea Călăraşi 27-28. Oaspeţii au urcat pe primul loc în Liga Naţională VIDEO Ştiinţa Bacău - Dunărea Călăraşi 27-28. Oaspeţii au urcat pe primul loc în Liga Naţională

VIDEO HCM Rm. Vâlcea - SCM Craiova 27-26. Gazdele au câștigat după un gol superb, în ultima secundă VIDEO HCM Rm. Vâlcea - SCM Craiova 27-26. Gazdele au câștigat după un gol superb, în ultima secundă

VIDEO Andone e un idol în Cordoba. ”Se umple localul când vine el aici. Nici nu-l lasă copiii să mănânce” VIDEO Andone e un idol în Cordoba. ”Se umple localul când vine el aici. Nici nu-l lasă copiii să mănânce”

VIDEO Cât de violent e Ronaldo? E al doilea cel mai eliminat mare fotbalist din istorie. Un francez e primul VIDEO Cât de violent e Ronaldo? E al doilea cel mai eliminat mare fotbalist din istorie. Un francez e primul

VIDEO Roberto Trashorras, de la Rayo Vallecano, a reușit golul etapei din Spania VIDEO Roberto Trashorras, de la Rayo Vallecano, a reușit golul etapei din Spania

VIDEO Golul marcat de Silvan Widmer în poarta lui Empoli ne-a amintit de reușita lui Chivu de la Euro 2000 VIDEO Golul marcat de Silvan Widmer în poarta lui Empoli ne-a amintit de reușita lui Chivu de la Euro 2000

VIDEO Empoli - Udinese 1-2. Di Natale a revenit cu gol pe "Carlo Castellani" VIDEO Empoli - Udinese 1-2. Di Natale a revenit cu gol pe "Carlo Castellani"

VIDEO Napoli - Genoa 2-1. Higuain a marcat ultimele cinci goluri ale napoletanilor VIDEO Napoli - Genoa 2-1. Higuain a marcat ultimele cinci goluri ale napoletanilor

VIDEO Valencia-Sevilla 3-1. ”Liliecii” sunt la doar trei puncte de Atletico VIDEO Valencia-Sevilla 3-1. ”Liliecii” sunt la doar trei puncte de Atletico

VIDEO Fostul goalkeeper al CFR-ului, Beto, a stabilit un record de invincibilitate istoric în poarta Sevillei! VIDEO Fostul goalkeeper al CFR-ului, Beto, a stabilit un record de invincibilitate istoric în poarta Sevillei!

VIDEO Diego Penalty Alves! Încă o lovitură de la 11 metri apărată de portarul Valenciei. A 18-a în carieră VIDEO Diego Penalty Alves! Încă o lovitură de la 11 metri apărată de portarul Valenciei. A 18-a în carieră

VIDEO Espanyol-Almeria 3-0. Catalanii, la a patra victorie la rând în toate competițiile VIDEO Espanyol-Almeria 3-0. Catalanii, la a patra victorie la rând în toate competițiile

VIDEO Athletic Bilbao-Malaga 1-1. Bascii au strâns doar două puncte în 7 etape VIDEO Athletic Bilbao-Malaga 1-1. Bascii au strâns doar două puncte în 7 etape

VIDEO Deportivo La Coruna - Granada 2-2. Oaspeții au obținut remiza in-extremis VIDEO Deportivo La Coruna - Granada 2-2. Oaspeții au obținut remiza in-extremis

VIDEO Saint-Etienne - PSG 0-1. Parizienii s-au impus după un penalty controversat VIDEO Saint-Etienne - PSG 0-1. Parizienii s-au impus după un penalty controversat

VIDEO Ibrahimovic a avut o intrare criminală, cu St. Etienne. Arbitrul s-a hotărât cu greu să-i dea galben VIDEO Ibrahimovic a avut o intrare criminală, cu St. Etienne. Arbitrul s-a hotărât cu greu să-i dea galben

VIDEO Reims – Lens 0-0. Oaspeții rămân pe loc retrogradant VIDEO Reims – Lens 0-0. Oaspeții rămân pe loc retrogradant

VIDEO Lyon – Metz 2-0. Gazdele s-au distanțat în fruntea clasamentului VIDEO Lyon – Metz 2-0. Gazdele s-au distanțat în fruntea clasamentului

VIDEO Pogba înscrie superb, pentru al patrulea meci la rând în Serie A. Încă un motiv să-l regrete United VIDEO Pogba înscrie superb, pentru al patrulea meci la rând în Serie A. Încă un motiv să-l regrete United

VIDEO Inter-Torino 0-1. Trupa lui Ventura s-a apropiat la un punct de echipele din Milano VIDEO Inter-Torino 0-1. Trupa lui Ventura s-a apropiat la un punct de echipele din Milano

VIDEO Juventus - Chievo 2-0. Al șaselea succes la rând contra veronezilor VIDEO Juventus - Chievo 2-0. Al șaselea succes la rând contra veronezilor

VIDEO Fiorentina - AS Roma 1-1. Remiza care o ajută pe Juventus. Torinezii au un avans de șapte puncte VIDEO Fiorentina - AS Roma 1-1. Remiza care o ajută pe Juventus. Torinezii au un avans de șapte puncte

VIDEO CSM Bucureşti- U Cluj 38-28. Victorie la scor pentru a doua clasată în Liga Națională VIDEO CSM Bucureşti- U Cluj 38-28. Victorie la scor pentru a doua clasată în Liga Națională

VIDEO HCM Baia Mare- Cetate Deva 34-17. Repetiție pentru Liga Campionilor VIDEO HCM Baia Mare- Cetate Deva 34-17. Repetiție pentru Liga Campionilor

VIDEO HCM Roman - CSM Ploiești 23-15. Primul gol a venit după abia 5 minute VIDEO HCM Roman - CSM Ploiești 23-15. Primul gol a venit după abia 5 minute

VIDEO Corona - Neptun Constanța 33-25. Gazdele au revenit spectaculos VIDEO Corona - Neptun Constanța 33-25. Gazdele au revenit spectaculos

VIDEO Clermont - Saracens 18-6. Formațiile din Anglia domină faza ”sferturilor” VIDEO Clermont - Saracens 18-6. Formațiile din Anglia domină faza ”sferturilor”

VIDEO BCM U Piteşti- BC Mureş 82-89. Surpriză în Liga Națională de baschet masculin VIDEO BCM U Piteşti- BC Mureş 82-89. Surpriză în Liga Națională de baschet masculin