DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

VIDEO Bayern şi Malaga, ultimele calificate. Rezumatele optimilor şi echipele ajunse în sferturile UEFA Champions League

**VIDEO** Bayern şi Malaga, ultimele calificate. Rezumatele optimilor şi echipele ajunse în sferturile UEFA Champions League

Spectacolul campionilor a revenit la Digi Sport, digisport.ro şi m.digisport.ro. Toate meciurile din optimile de finală ale UEFA Champions League au fost LIVE VIDEO pe digisport.ro, în aplicaţia UCL AICI, pe m.digisport.ro, dar şi la TV, pe canalele Digi Sport. Iată echipele calificate în sferturile de finală

FC Barcelona, Real Madrid, Galatasaray, Bayern Munchen, Malaga, Borussia Dortmund, Paris Saint Germain, Juventus.

Tragerea la sorți a sferturilor de finală are loc vineri, de la ora 13:00 și va fi transmisă în direct pe Digi Sport 1!

Arsenal - Bayern Munchen 1-3 VIDEO
(Podolski 55 / Kroos 7, Muller 21, Mandzukic 77)

Şahtior Doneţk - Borussia Dortmund 2-2 VIDEO
(Srna 31, Douglas Costa 68 / Lewandowski 41, Hummels 87)

Rating

INTRĂ AICI ÎN APLICAŢIA UCL PENTRU A VEDEA PROGRAMUL COMPLET, REZULTATELE ŞI VIDEO REZUMATELE DIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Citiţi şi

Cum poți viziona Digi Sport 1, 2 și 3 LIVE ONLINE

0 Comentarii

Ne rezervăm dreptul de a modera/elimina comentariile care nu respectă un limbaj civilizat, care conţin jigniri, injurii sau calomnii ori instigă la violență, la încălcarea legii sau îndeamnă la atacuri la persoane/institutii

BLOGURI

Dan Filoti Dan Filoti Regretându-l pe Miriuţă! Miriuţă mi-a plăcut mult din momentul în care a venit în fotbalul românesc. Şi pentru cei care au uitat, trebuie spus că el a fost adus la Ceahlăul de Vicenţiu

Dan Stefanescu Dan Stefanescu Derby prăfuit Pe cât de strălucitoare e statuia Fecioarei Maria din vârful Domului, pe atât de prăfuită e imaginea ultimelor derby-uri de pe San Siro. N-a mai rămas decât amintirea marilor meciuri

Andrei Niculescu Andrei Niculescu Ce-ai făcut, în ultimii 10 ani, domnule Messi? Ce făceați acum 10 ani pe vremea asta? Probabil, cei mai mulți nu-și mai amintesc. Au trecut totuși 10 ani, veți spune! Și e corect. Există însă și oameni care

Gabriel Morariu Gabriel Morariu Ce nu s-a văzut la televizor, la Turneul Campionilor Turneul Campionilor din acest an a fost unul dintre cele mai dezechilibrate din ultimul deceniu. Competiția de la Londra a fost dominată de Djokovic și Federer, iar ceilalți sportivi au

Ionut Angheluta Ionut Angheluta Să nu ne entuziasmăm Echipa naţională a încheiat foarte bine această toamnă, cu o victorie de palmares, confortabilă, împotriva danezilor, o victorie care ne ajută în clasamentul FIFA. Totuşi, nu trebuie să fim prea

Bogdan Socol Bogdan Socol Să fie anul lui Lyon? Era o seara fierbinte de sfarsit de august la Giurgiu. Tocmai ma intorsesem de la Sofia dupa un meci halucinant si cu final nedorit in play-off-ul Champions League, Ludogoret -

George Dobre George Dobre Renașterea Valenciei Cinci victorii. Două remize. 17 goluri marcate și doar 4 primite. Bilanțul Valenciei după 7 etape arată extraordinar. E adevărat, nu a înfruntat încă pe Real Madrid și Barcelona. Dar