DigiSport Special / Fotbal European / Fotbal Club / Saptamana de handbal

Ştiri Cupa Romaniei

Cupa Romaniei

VIDEO 5 jucători de bază ai Stelei revin la pregătiri înaintea meciului cu Astra. Meciul este la Digi Sport

VIDEO 5 jucători de bază ai Stelei revin la pregătiri înaintea meciului cu Astra. Meciul este la Digi Sport Steaua va fi în efectiv complet cu numai o zi înaintea primului duel cu Astra din semifinalele Cupei Ligii. Jucătorii convocaţi de Iordănescu au primit

VIDEO Latovlevici nu este mulţumit de tragerea la sorţi din Cupa Ligii: "Preferam să jucăm la ei primul meci"

VIDEO Latovlevici nu este mulţumit de tragerea la sorţi din Cupa Ligii: "Preferam să jucăm la ei primul meci" Steaua va juca împotriva celor de la Astra Giurgiu, în semifinalele Cupei Ligii, reeditarea ultimei finale din Cupa României, dar şi a duelului din Supercupa

Sunteţi de acord cu revenirea cuplajelor în fotbalul românesc?

• DA
  • NU

Semifinalele Cupei Ligii: Steaua - Astra şi Pandurii - Dinamo. Iorgulescu propune cuplaje pe Arena Naţională

Semifinalele Cupei Ligii: Steaua - Astra şi Pandurii - Dinamo. Iorgulescu propune cuplaje pe Arena Naţională UPDATE 13: 05: La sediul Ligii Profesioniste de Fotbal a avut tragerea la sorţi a meciurilor din semifinalele Cupei Ligii. Semifinalele Cupei Ligii: Steaua -

VIDEO E dorit în Ghencea, dar Petrolul nu-i dă drumul: “Nu pleacă nicăieri și va juca în Cupă contra Stelei”

VIDEO E dorit în Ghencea, dar Petrolul nu-i dă drumul: “Nu pleacă nicăieri și va juca în Cupă contra Stelei” Steaua l-a vândut în această iarnă pe Lucian Sânmărtean, în Arabia Saudită, la Al Ittihad, și încearcă aducerea altui mijlocaș cu experință și profil tehnic

Trică i-a promis lui Niculescu faptul că va face orice poate pentru rejucarea meciului Mioveni - CFR, din Cupă

Trică i-a promis lui Niculescu faptul că va face orice poate pentru rejucarea meciului Mioveni - CFR, din Cupă Partida dintre CFR Cluj și CS Mioveni, din sferturile Cupei României, a produs mari controverse, după ce ardelenii s-au calificat miraculos, deși cu o jumătate

CS Mioveni cere un răspuns din partea clujenilor privind rejucarea: "Ar putea primi trofeul fair-play de la UEFA"

CS Mioveni cere un răspuns din partea clujenilor privind rejucarea: "Ar putea primi trofeul fair-play de la UEFA" Partida dintre CFR Cluj și CS Mioveni, din sferturile de finală ale Cupei României, a produs mari controverse la final, după ce ardelenii s-au calificat

VIDEO

VIDEO Botoșani - Petrolul 0-1. Gazdele au ratat un penalty, oaspeții în 10! "Lupii" lui Rednic, aproape de Steaua VIDEO Botoșani - Petrolul 0-1. Gazdele au ratat un penalty, oaspeții în 10! "Lupii" lui Rednic, aproape de Steaua

VIDEO Olympique Marseille - Caen 2-3. Elevii lui Bielsa au condus cu 2-0 și au ratat și un penalty! VIDEO Olympique Marseille - Caen 2-3. Elevii lui Bielsa au condus cu 2-0 și au ratat și un penalty!

VIDEO Chiajna - Oțelul 3-0. Gălățenii au avut ocaziile și Concordia golurile. Oaspeții, doar 7 reușite în Liga 1 VIDEO Chiajna - Oțelul 3-0. Gălățenii au avut ocaziile și Concordia golurile. Oaspeții, doar 7 reușite în Liga 1

VIDEO Espanyol - Cordoba 1-0. Trupa lui Andone pare condamnată la retrogradare VIDEO Espanyol - Cordoba 1-0. Trupa lui Andone pare condamnată la retrogradare

VIDEO ŢSKA Moscova - Fenerbahce 75-81. Turcii au ajuns la opt succese la rând VIDEO ŢSKA Moscova - Fenerbahce 75-81. Turcii au ajuns la opt succese la rând

VIDEO BC Mureș Tg. Mureș - CSMU Oradea 87-65. Dykes și Peciukas, artizanii victoriei! VIDEO BC Mureș Tg. Mureș - CSMU Oradea 87-65. Dykes și Peciukas, artizanii victoriei!

VIDEO Corona Braşov - CSM Bucureşti 22-23. Victorie la limită, decisă în ultimul minut VIDEO Corona Braşov - CSM Bucureşti 22-23. Victorie la limită, decisă în ultimul minut

VIDEO Rezultatele și rezumatele din ”16-imile” UEFA Europa League. Echipele calificate în "optimi" VIDEO Rezultatele și rezumatele din ”16-imile” UEFA Europa League. Echipele calificate în "optimi"

VIDEO Beșiktaș - Liverpool 1-0 (5-4 d.l.d.). Turcii au întors soarta calificării și au scris istorie la penalty-uri VIDEO Beșiktaș - Liverpool 1-0 (5-4 d.l.d.). Turcii au întors soarta calificării și au scris istorie la penalty-uri

VIDEO Beşiktaş putea tranşa calificarea în finalul primelor 90 de minute. Ocazie uriaşă pentru Demba Ba VIDEO Beşiktaş putea tranşa calificarea în finalul primelor 90 de minute. Ocazie uriaşă pentru Demba Ba

VIDEO Un debutant a marcat superb și a blocat drumul lui Liverpool în UEL. A înscris și din ultimul penalty al turcilor VIDEO Un debutant a marcat superb și a blocat drumul lui Liverpool în UEL. A înscris și din ultimul penalty al turcilor

VIDEO Fiorentina - Tottenham 2-0. Italienii s-au calificat în optimi. Chiricheş, integralist VIDEO Fiorentina - Tottenham 2-0. Italienii s-au calificat în optimi. Chiricheş, integralist

VIDEO Fază controversată în Fiorentina - Tottenham. Oaspeţii au cerut penalty la duelul dintre Savic şi Eriksen VIDEO Fază controversată în Fiorentina - Tottenham. Oaspeţii au cerut penalty la duelul dintre Savic şi Eriksen

VIDEO Forma bună a lui Mario Gomez continuă. Al şaselea gol în ultimele 6 apariţii pentru Fiorentina VIDEO Forma bună a lui Mario Gomez continuă. Al şaselea gol în ultimele 6 apariţii pentru Fiorentina

VIDEO Inter - Celtic 1-0. Italienii s-au calificat în optimile EL. Primul succes în faţa campioanei Scoţiei VIDEO Inter - Celtic 1-0. Italienii s-au calificat în optimile EL. Primul succes în faţa campioanei Scoţiei

VIDEO Puşcaş a debutat pentru Inter în Europa League. Ocazie mare de a marca pentru român VIDEO Puşcaş a debutat pentru Inter în Europa League. Ocazie mare de a marca pentru român

VIDEO Fredy Guarin a spart gheaţa în acest sezon, în Europa. Execuţie perfectă a columbianului VIDEO Fredy Guarin a spart gheaţa în acest sezon, în Europa. Execuţie perfectă a columbianului

VIDEO Sporting – Wolfsburg 0-0. Germanii s-au calificat în optimile Europa League VIDEO Sporting – Wolfsburg 0-0. Germanii s-au calificat în optimile Europa League

VIDEO Bilbao - Torino 2-3. Bascii, eliminaţi din EL după primul eşec acasă în faţa unei echipe italiene VIDEO Bilbao - Torino 2-3. Bascii, eliminaţi din EL după primul eşec acasă în faţa unei echipe italiene

VIDEO Feyenoord - AS Roma 1-2. Italienii merg în optimile UEL, după un meci încins VIDEO Feyenoord - AS Roma 1-2. Italienii merg în optimile UEL, după un meci încins

VIDEO Venus Williams şi Radwanska au făcut spectacol în sferturile de la Doha. Cel mai tare schimb  VIDEO Venus Williams şi Radwanska au făcut spectacol în sferturile de la Doha. Cel mai tare schimb

VIDEO Arsenal - Monaco 1-3. Surpriza rundei! Victorie neașteptată a monegascilor VIDEO Arsenal - Monaco 1-3. Surpriza rundei! Victorie neașteptată a monegascilor

VIDEO Bayer Leverkusen - Atletico 1-0. Golul superb al lui Hakan Calhanoglu a adus victoria germanilor VIDEO Bayer Leverkusen - Atletico 1-0. Golul superb al lui Hakan Calhanoglu a adus victoria germanilor

VIDEO Faza serii în UEFA Champions League a reușit-o Moutinho, la Londra. Pasă genială a portughezului VIDEO Faza serii în UEFA Champions League a reușit-o Moutinho, la Londra. Pasă genială a portughezului

VIDEO Tiago, primul jucător al lui Atletico Madrid eliminat în UEFA Champions League VIDEO Tiago, primul jucător al lui Atletico Madrid eliminat în UEFA Champions League

VIDEO Berbatov, golul patru pe Emirates. Arsenal, echipa pe care a întâlnit-o cel mai des în carieră VIDEO Berbatov, golul patru pe Emirates. Arsenal, echipa pe care a întâlnit-o cel mai des în carieră

VIDEO Alexandra Dulgheru a abandonat, din cauza unor probleme medicale, în turul doi la Doha VIDEO Alexandra Dulgheru a abandonat, din cauza unor probleme medicale, în turul doi la Doha

VIDEO Juventus - Dortmund 2-1. Tevez şi Morata au adus victoria campioanei Italiei VIDEO Juventus - Dortmund 2-1. Tevez şi Morata au adus victoria campioanei Italiei

VIDEO Manchester City - Barcelona 1-2. Luis Suarez a reușit dubla și Messi a ratat un penalty în prelungiri! VIDEO Manchester City - Barcelona 1-2. Luis Suarez a reușit dubla și Messi a ratat un penalty în prelungiri!

VIDEO Energia Tg. Jiu - Enel Brindisi 67-78. Italienii și oltenii se califică la braț! Următorul adversar, Le Mans VIDEO Energia Tg. Jiu - Enel Brindisi 67-78. Italienii și oltenii se califică la braț! Următorul adversar, Le Mans

VIDEO Susţinută din tribune de Keşeru, Dulgheru a oferit schimburile zilei la Doha! VIDEO Susţinută din tribune de Keşeru, Dulgheru a oferit schimburile zilei la Doha!

VIDEO Alexandra Dulgheru, mesaj emoționant în direct, după o victorie superbă VIDEO Alexandra Dulgheru, mesaj emoționant în direct, după o victorie superbă

VIDEO Ceahlăul - CFR Cluj 0-0. Clujenii au jucat în zece oameni din minutul 19 VIDEO Ceahlăul - CFR Cluj 0-0. Clujenii au jucat în zece oameni din minutul 19

VIDEO Pandurii-CS U Craiova 0-1. Gorjenii au dominat, dar Bawab a lovit pe contraatac VIDEO Pandurii-CS U Craiova 0-1. Gorjenii au dominat, dar Bawab a lovit pe contraatac

VIDEO Tono, cel mai tare reflex al etapei din Spania! A salvat un gol ca și făcut VIDEO Tono, cel mai tare reflex al etapei din Spania! A salvat un gol ca și făcut

VIDEO Un mijlocaș de la Espanyol a marcat golul etapei a 24-a din Spania VIDEO Un mijlocaș de la Espanyol a marcat golul etapei a 24-a din Spania

VIDEO CSM București – CSU Neptun 29-19. Oana Manea a revenit pe teren după 6 luni! VIDEO CSM București – CSU Neptun 29-19. Oana Manea a revenit pe teren după 6 luni!

VIDEO Napoli - Sassuolo 2-0. Trupa lui Benitez amenință poziția ocupată de AS Roma VIDEO Napoli - Sassuolo 2-0. Trupa lui Benitez amenință poziția ocupată de AS Roma

VIDEO Cagliari – Inter 1-2. A treia victorie consecutivă pentru echipa lui Mancini VIDEO Cagliari – Inter 1-2. A treia victorie consecutivă pentru echipa lui Mancini

VIDEO Venus a suferit pentru calificarea în turul doi în turneul WTA de la Doha, transmis LIVE de Digi Sport VIDEO Venus a suferit pentru calificarea în turul doi în turneul WTA de la Doha, transmis LIVE de Digi Sport

VIDEO Steaua - Rapid 0-1. Gecov a adus victoria giuleștenilor! Feroviarii au reușit surpriza sezonului VIDEO Steaua - Rapid 0-1. Gecov a adus victoria giuleștenilor! Feroviarii au reușit surpriza sezonului

VIDEO U Cluj - ASA Tg. Mureş 0-3. Colţescu a dictat două penalty-uri şi o eliminare VIDEO U Cluj - ASA Tg. Mureş 0-3. Colţescu a dictat două penalty-uri şi o eliminare

VIDEO Astra - Chiajna 2-2. Wellington dă lovitura și egalează pentru oaspeți la ultima fază a meciului! VIDEO Astra - Chiajna 2-2. Wellington dă lovitura și egalează pentru oaspeți la ultima fază a meciului!

VIDEO St. Etienne - Marseille 2-2. Oaspeții au ratat victoria în prelungiri! Dublă Batshuayi VIDEO St. Etienne - Marseille 2-2. Oaspeții au ratat victoria în prelungiri! Dublă Batshuayi

VIDEO Verona - AS Roma 1-1. Totti a înscris superb singurul gol al oaspeților VIDEO Verona - AS Roma 1-1. Totti a înscris superb singurul gol al oaspeților

VIDEO Faza etapei în Italia! Candreva s-a accidentat stupid, bucurându-se la gol VIDEO Faza etapei în Italia! Candreva s-a accidentat stupid, bucurându-se la gol

VIDEO Cele mai tari puncte ale disputei dintre Simona Halep şi Karolina Pliskova VIDEO Cele mai tari puncte ale disputei dintre Simona Halep şi Karolina Pliskova

VIDEO Simona Halep a câştigat turneul de la Dubai. 6-4, 7-6, în finală, contra Karolinei Pliskova VIDEO Simona Halep a câştigat turneul de la Dubai. 6-4, 7-6, în finală, contra Karolinei Pliskova