• Astazi
    • Maine
    • Ieri

VIDEO

VIDEO Zenit - Standard 3-0. Dublă pentru Hulk și rușii sunt în grupele UCL VIDEO Zenit - Standard 3-0. Dublă pentru Hulk și rușii sunt în grupele UCL

VIDEO Porto - Lille 2-0. Brahimi și J. Martinez aduc a patra calificare consecutivă în grupe  VIDEO Porto - Lille 2-0. Brahimi și J. Martinez aduc a patra calificare consecutivă în grupe

VIDEO Celtic - Maribor 0-1. Slovenii sunt în grupele UCL după 15 ani! VIDEO Celtic - Maribor 0-1. Slovenii sunt în grupele UCL după 15 ani!

VIDEO Rayo - Atletico 0-0. Semieșec la debut pentru campioană, fără Simeone pe bancă VIDEO Rayo - Atletico 0-0. Semieșec la debut pentru campioană, fără Simeone pe bancă

VIDEO Duelul Messi - Cristiano Ronaldo la un nou episod. Cei doi continuă să se întreacă în recorduri VIDEO Duelul Messi - Cristiano Ronaldo la un nou episod. Cei doi continuă să se întreacă în recorduri

VIDEO Real Madrid - Cordoba 2-0. Benzema și CR7 aduc prima victorie a sezonului VIDEO Real Madrid - Cordoba 2-0. Benzema și CR7 aduc prima victorie a sezonului

VIDEO Supercupa Turciei s-a decis la penalty-uri. Fener s-a impus în fața Galatei VIDEO Supercupa Turciei s-a decis la penalty-uri. Fener s-a impus în fața Galatei

VIDEO FC Barcelona - Elche 3-0. "Dublă" Messi, Munir - gol la debut, iar Mascherano a fost eliminat VIDEO FC Barcelona - Elche 3-0. "Dublă" Messi, Munir - gol la debut, iar Mascherano a fost eliminat

VIDEO Munir a debutat cu gol la Barcelona, după ce în aprilie a marcat de la centrul terenului, în Youth League VIDEO Munir a debutat cu gol la Barcelona, după ce în aprilie a marcat de la centrul terenului, în Youth League

VIDEO Eibar – Real Sociedad 1-0! Ex-stelistul Piovaccari a debutat în Primera! VIDEO Eibar – Real Sociedad 1-0! Ex-stelistul Piovaccari a debutat în Primera!

VIDEO Pandurii – Viitorul 1-1. Mihai Roman a egalat pentru gazde, în prelungiri VIDEO Pandurii – Viitorul 1-1. Mihai Roman a egalat pentru gazde, în prelungiri

VIDEO Steaua - Ceahlăul 0-1. Prima înfrângere pentru Gâlcă! Filip și Chipciu, eliminați în Ghencea VIDEO Steaua - Ceahlăul 0-1. Prima înfrângere pentru Gâlcă! Filip și Chipciu, eliminați în Ghencea

VIDEO Bastia-Toulouse 1-0. Echipa lui Grigore, la a doua înfrângere în trei meciuri VIDEO Bastia-Toulouse 1-0. Echipa lui Grigore, la a doua înfrângere în trei meciuri

VIDEO Guingamp - Marseille 0-1. Prima victorie pentru Bielsa pe banca oaspeților VIDEO Guingamp - Marseille 0-1. Prima victorie pentru Bielsa pe banca oaspeților

VIDEO FC Sevilla - Valencia 1-1. Oaspeții au egalat pe final, în inferioritate numerică VIDEO FC Sevilla - Valencia 1-1. Oaspeții au egalat pe final, în inferioritate numerică

VIDEO Malaga-Athletic Bilbao 1-0. Gol anulat și penalty refuzat bascilor în prelungiri VIDEO Malaga-Athletic Bilbao 1-0. Gol anulat și penalty refuzat bascilor în prelungiri

VIDEO Greșeli grave de arbitraj la primul meci al sezonului în La Liga! Lui Iraizoz i s-a anulat un gol perfect valabil! VIDEO Greșeli grave de arbitraj la primul meci al sezonului în La Liga! Lui Iraizoz i s-a anulat un gol perfect valabil!

VIDEO Intervenția serii în Spania! Cum a blocat Otamendi un șut al lui Aleix Vidal VIDEO Intervenția serii în Spania! Cum a blocat Otamendi un șut al lui Aleix Vidal

VIDEO Cea mai mare ratare a serii! Noroc pentru Beto, fostul portar al lui CFR VIDEO Cea mai mare ratare a serii! Noroc pentru Beto, fostul portar al lui CFR

VIDEO Lyon - Astra 1-2. Fatai și Budescu întorc scorul și aduc o victorie imensă VIDEO Lyon - Astra 1-2. Fatai și Budescu întorc scorul și aduc o victorie imensă

VIDEO Golurile care au dus-o pe Astra la un pas de grupele UEFA Europa League VIDEO Golurile care au dus-o pe Astra la un pas de grupele UEFA Europa League

VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei

VIDEO Standard - Zenit 0-1. Aproape de a patra calificare consecutivă în grupele UCL VIDEO Standard - Zenit 0-1. Aproape de a patra calificare consecutivă în grupele UCL

VIDEO Maribor - Celtic 1-1. Ajunși în play-off cu noroc, scoțienii sunt cu un picior în grupele UCL VIDEO Maribor - Celtic 1-1. Ajunși în play-off cu noroc, scoțienii sunt cu un picior în grupele UCL

VIDEO România - Slovacia 90-86. Tricolorii păstrează șanse la câștigarea grupei VIDEO România - Slovacia 90-86. Tricolorii păstrează șanse la câștigarea grupei

VIDEO Steaua - Ludogorets 1-0. Alex Chipciu a adus victoria, în minutul 88 VIDEO Steaua - Ludogorets 1-0. Alex Chipciu a adus victoria, în minutul 88

VIDEO Chipciu, demon şi înger! A ratat un penalty şi alte 3 ocazii mari, dar a reuşit golul victoriei pe final VIDEO Chipciu, demon şi înger! A ratat un penalty şi alte 3 ocazii mari, dar a reuşit golul victoriei pe final

VIDEO Real Madrid - Atletico 1-1. Raul Garcia a egalat în minutul 87! VIDEO Real Madrid - Atletico 1-1. Raul Garcia a egalat în minutul 87!

VIDEO James Rodriguez a marcat primul gol pentru Real, la debutul pe Bernabeu VIDEO James Rodriguez a marcat primul gol pentru Real, la debutul pe Bernabeu

VIDEO Beșiktaș - Arsenal 0-0. Englezii au terminat în zece după eliminarea lui Ramsey VIDEO Beșiktaș - Arsenal 0-0. Englezii au terminat în zece după eliminarea lui Ramsey

VIDEO Napoli-Bilbao 1-1. Calificarea se va decide în retur, pe San Mames VIDEO Napoli-Bilbao 1-1. Calificarea se va decide în retur, pe San Mames

VIDEO Federer a câștigat al şaselea titlu la Cincinnati! L-a învins în finală pe Ferrer  VIDEO Federer a câștigat al şaselea titlu la Cincinnati! L-a învins în finală pe Ferrer

VIDEO Bordeaux-Monaco 4-1. Cel mai slab start din ultimii 8 ani pentru monegasci VIDEO Bordeaux-Monaco 4-1. Cel mai slab start din ultimii 8 ani pentru monegasci

VIDEO Marseille - Montpellier 0-2. Prima surpriză mare din acest sezon VIDEO Marseille - Montpellier 0-2. Prima surpriză mare din acest sezon

VIDEO Bielsa s-a enervat și l-a scos de pe teren pe Ayew dintr-un motiv incredibil VIDEO Bielsa s-a enervat și l-a scos de pe teren pe Ayew dintr-un motiv incredibil

VIDEO HCM Baia Mare - Ferencvaros 29-27. Campioana a câștigat prima ediție a Champions Trophy VIDEO HCM Baia Mare - Ferencvaros 29-27. Campioana a câștigat prima ediție a Champions Trophy

VIDEO Letonia – România 88-65. Prima înfrângere în preliminariile europene VIDEO Letonia – România 88-65. Prima înfrângere în preliminariile europene