Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Video Dinamo a câștigat manșa tur din play-off-ul EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SPORTING LISABONA, EHF EUROPEAN LEAGUE (5.03.2024)

Tragere la sorți în Final Four: Gloria Bistrița - Dunărea Brăila! România va avea o finalistă în EHF European League

tragere

Oficial CSM București a anunțat un super transfer, chiar de la adversara din sferturile EHF Champions League

03.03.2024, Handball, Düsseldorf, Mitsubishi Electric Halle, Frauen EHF EURO Qualifikation, Spieltag 4, Deutschland - Sl

CSA Steaua a pierdut la limită meciul tur cu Valur din sferturile EHF European Cup

Captură de ecran 2024-03-24 230853

Video HC Dunărea Brăila - Podravka Vegeta 26-25. Istorie! România, două echipe în Final Four-ul EHF European League

dunarea braila

Video CSM București a ajuns în sferturile EHF Champions League, dar Cristina Neagu e categorică: ”Nu facem nuntă!”

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-SG BBM BIETIGHEIM, LIGA CAMPIONILOR (11.02.2024)

Urmărește-ne și pe

"A fost cel mai bun!" Columbienii au remarcat un singur jucător român, după amicalul de la Madrid

Screenshot 2024-03-26 at 22.07.30

Doar 6 din 17! Notele, după România - Columbia 2-3: un ”Tricolor” a strălucit și a fost omul meciului

profimedia-0859843479

România - Columbia 2-3. "Tricolorii" au evitat rușinea pe final de meci! Rezultat istoric pe Metropolitano

profimedia-0859819437

E gata: Ianis Hagi pleacă de la Alaves! A anunțat unde va juca sezonul viitor

Screenshot 2024-03-27 at 17.00.01

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Video Ucraina - Islanda 2-1 / Polonia și...

Berlin, Deutschland, 06.03.2024: Bundesinnenministerium: 100-Tage-Countdown-Event zur Fußball-Europameisterschaft 2024:

Horațiu Moldovan i-a transmis un mesaj...

Atletico de Madrid v Real Betis, La Liga EA Sports Football, Civitas Metropolitano Stadium, Madrid, Spain - 3 March 2024

Video Ianis Hagi a marcat contra Columbiei și...

FOTBAL:COLUMBIA-ROMANIA, AMICAL (26.03.2024)

Știri

Mihai Pintilii, spectator de la lux la CSM București - Krim! Alături de cine a urmărit meciul

Screenshot 2024-03-24 194304

Adi Vasile, prima reacție după calificarea în sferturile EHF Champions League! Ce a spus despre Metz

CSM Bucharest v Buducnost BEMAX - EHF Champions League, Romania - 07 Jan 2024

Video Victorie mare! CSM București a învins-o și în retur pe Krim și s-a calificat în ”sferturile” Ligii Campionilor

Screenshot 2024-03-24 183331

Video Gloria Bistrița - Motherson Mosonmagyarovari 27-25. Calificare istorică în Final Four-ul EHF European League!

gloria bistrita

Video Gloria Bistriţa - Mosonmagyarovari 32-30. Elevele lui Florentin Pera, cu un pas în Final Four

gloria-bistrita

Video Krim - CSM București 24-30. Demonstrație de forță! ”Tigroaicele”, pas uriaș către sferturile Ligii Campionilor

csm

România a revenit spectaculos și și-a asigurat calificarea la EURO!

HANDBAL: ROMANIA - CROATIA, EHF EURO 2024 (28.02.2024)

România, pe primul loc în grupa pentru calificarea la EURO 2024. Victorie în primul meci fără Cristina Neagu

romania-croatia

Video CSM Constanța - Dinamo 25-33. ”Dulăii” s-au calificat play-off-ul pentru ”sferturile” EHF European League

HANDBAL: CSM CONSTANTA - CS DINAMO BUCURESTI, EHF EUROPEAN LEAGUE (27.02.2024)

Video Dinamo - CSM Constanța 33-23. ”Dulăii” s-au impus la scor în derby-ul românesc din EHF European League

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-CSM CONSTANTA, EHF EUROPEAN LEAGUE (20.02.2024)

Minaur Baia Mare şi CSA Steaua și-au aflat adversarele din ”sferturile” Cupei EHF

steaua-bucuresti

Cupa României: Potaissa Turda - CSM Constanţa, capul de afiş al ”optimilor”. Cu cine va juca Dinamo

dinamo-handbal

Video CSM Târgu Jiu - Motherson 20-22. Gorjencele, eliminate din EHF European League

tg jiu

CS Minaur Baia Mare s-a calificat în ”sferturile” EHF European Cup, după o nouă victorie fără emoții în fața lui Vogosca

Video Rapid București - Esbjerg 24-33. Giuleștencele, eliminate din Liga Campionilor

handbal

Video Cristina Neagu a atins o nouă bornă impresionantă în Champions League

Video Odense - CSM București 29-25. ”Tigroaicele” ratează calificarea directă în ”sferturile” Ligii Campionilor. Merg în play-off

cristina neagu

Cine e singura persoană care a votat împotriva meciului de retragere al Cristinei Neagu: "Cu tot respectul!"

profimedia-0296913304

Video Chambray - Dunărea Brăila 19-24. Elevele lui Jan Leslie au câștigat grupa B din EHF European League

dunarea-braila

Steaua Bucureşti - HCB Karvina, 29-29. Roș-albaștrii s-au calificat sferturile de finală EHF European Cup

Video Gloria Bistrița - Bensheim 33-24. Victorie în ultimul meci din grupele EHF European League

Video Sporting - Dinamo 35 - 33. "Dulăii" cedează dramatic în grupele principale ale European League

Handball, CL, Dinamo Bukarest - SC Magdeburg Handbalistii dinamovisti la un timeout in meciul de handbal masculin dintre

Video CSM Constanța - Fuchse Berlin 29-32. Pas greșit pentru constănțeni în European League

111

Video CSM București - Bietigheim 31-28. ”Tigroaicele” și-au luat revanșa pentru eșecul din tur