15 rezultate pentru eticheta

rodrigo

Barcelona a confirmat interesul pentru un atacant din Primera Division: "E pe listă"

Rodrigo

Barcelona oferă doi jucători la Valencia, pentru a-i reduce preţul lui Rodrigo

Rodrigo

Barcelona depinde de un alt transfer pentru a-l aduce pe atacantul Valenciei, Rodrigo

Rodrigo

Quique Setien l-a ales pe înlocuitorul lui Luis Suarez! Vine din La Liga

Veste bună pentru România! Spania a pierdut un jucător important chiar înainte de meciul cu "tricolorii". Cine îi va lua locul

Spania

Atletico "sare" de 300 de milioane de euro cheltuite în această vară. Transferă astăzi un atacant de la Valencia

Rodrigo

"Ne-a salvat!" De Gea, lăudat de colegi după victoria Spaniei pe Wembley

David De Gea

Valencia a precizat în ce condiții poate pleca Rodrigo, dorit de Real Madrid. Suma imensă cerută

Valencia v Bayer Leverkusen - Pre-Season Friendly

Valencia i-a setat prețul lui Rodrigo. Câți bani vrea pentru atacantul dorit de Real Madrid

rodrigo

Video Valencia - Espanyol 1-0. "Liliecii" au depăşit-o pe Real Madrid şi sunt pe podium în Primera

Valencia Espanyol

VIDEO Luis Suarez şi Rodrigo candidează la "ratarea etapei". Totul s-a întâmplat în numai două minute

suarez-4

Del Bosque a anunțat lotul cu pentru meciurile cu Slovacia și Luxemburg. Revine Pique

del bosq

VIDEO Benfica a devenit echipa cu cele mai multe goluri marcate în UEL

bfc

VIDEO Anderlecht - Benfica 2-3. Victorie în prelungiri! Luptă acerbă pentru locul 2

benfica anderlecht

VIDEO Săpunaru a debutat la Elche într-un amical cu Benfica (1-3). Românul, pus în fund la golul 2