olympiacos anadolu

Video Olympiacos - Anadolu Efes 71-73. Turcii i-au egalat pe greci în sferturile Euroligii

Video BC Mureş- CSU Sibiu 70-62. Adversara Stelei se decide în meciul 5

sibiu mures-1

Scandal imens după meciul de baschet de la Tg. Mureș! O mulțime de reclamații și organizatori acuzați de discriminare

bc mures sibiu

22.04.2017, 21:26
  • Cupa Spaniei, sferturi: Leganes - Real Madrid (joi, 22:30, Digi Sport 1)
  • Serie A TIM, etapa 21: Inter - Roma (duminică, 21:45, Digi Sport 2)

BC Mureş amână deznodământul în sfertul de finală cu CSU Sibiu. Mureşenii au câştigat meciul patru al seriei, scor 70-62, iar partida decisivă se va disputa la Sibiu, marţi, de la ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 4.

BC Mureş a prelungit suspansul în sfertul de finală cu CSU Sibiu. Baschetbaliştii lui Barnabas Szaszgaspar s-au impus în meciul patru, disputat pe teren propriu, şi au restabilit egalitatea la general, 2-2.

Obligaţi să câştige pentru a spera în continuare la calificare, mureşenii au preluat iniţiativa încă din start. Cu Reed marcator a 23 de puncte, gazdele au controlat jocul de la un capăt la altul.

S-a terminat 70-62 pentru BC Mureş, iar meciul decisiv se va disputa la Sibiu, marţi, de la ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 4.

Câştigătoarea seriei va juca pentrun un loc în ultimul act cu Steaua. În cealaltă semifinală se vor întâlni U Cluj şi CSM Oradea.

Cu mandat în Parlamentul European încă din 2009, Viorica Dăncilă n-a prea vorbit engleza în public.

Zidane: "Nu îmi pot imagina Real Madrid fără Cristiano. Clubul și fanii îl iubesc"

zidane ronaldo

Casieră promovată direct în Guvern, acum în conducerea Rompetrol

Video Valverde surprinde. Victoria de pe Bernabeu nu e printre momentele preferate la Barça

real barcelona 0-3

Suarez: ”Am plâns când Barcelona mi-a spus că mă vrea chiar dacă îl mușcasem pe Chiellini”