Ciclism

Digi Sport îți aduce ultimele știri din ciclism și rezultate de la concursurile importante: Mondialele de ciclism, Turul Franței, Turul Spaniei, Turul României. Află reacții la cald, citește interviuri cu cei mai mari campioni la ciclism, vezi reușitele, eșecurile și accidentările din competiții și vezi cine reprezintă ciclismul în România.

41 de participanţi la Rio, pe ultima listă dezvăluită de Fancy Bears. Un nume uriaş e acuzat

MEDIA: Liga Digi Sport, 14:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:OTELUL GALATI-DINAMO BUCURESTI, PLAY OUT SUPERLIGA SUPERBET (8.04.2024)

FOTBAL: UTA - Oțelul, 16:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Alexandru Marian Musi reactioneaza in meciul de fotbal dintre Petrolul Ploiesti si FC Botosani, din cadrul Superligii Su

FOTBAL: Hermannstadt - Petrolul, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (21.04.2024)

FOTBAL: Universitatea Craiova - CFR Cluj, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Brighton - Manchester City, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Fotbal Club, 23:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

S-a decis! Bernardo Silva și-a ales viitoarea destinație: ”E înnebunit să joace acolo”

profimedia-0783976186

Luka Modric a decis! Unde vrea să își încheie cariera: ”Vreau! Pentru că o merit!”

Real Madrid v Rayo Vallencano, La Liga 2018-19, Football, Estadio Santiago Bernabeu, Madrid, Spain - 15 Dec 2018

”Victima” luptătorului suspendat pe viață a răbufnit: ”Toată lumea i-a cerut”. Ce a pățit după episodul fără precedent

ali-hebaiti18

Cum l-a numit Anamaria Prodan pe Ronald Gavril: impresara nu s-a ferit să spună cum îl strigă pe boxer

Screenshot (478)

Luka Modric a decis! Unde vrea să își...

Video FC Botoșani - Dinamo 2-1. Thriller în...

FOTBAL: FC BOTOSANI - DINAMO BIUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (23.04.2024)

Exclusiv Ilie Dumitrescu nu a avut dubiu, după...

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Știri

Magnus Cort Nielsen, învingător în etapa a 18-a din Turul Spaniei. Quintana, lider la general

Magnus Cort Nielsen

Video Scene incredibile: supărat că fiul său a abandonat, tatăl unui ciclist a provocat o căzătură teribilă

ciclism

Video Mathias Frank a câştigat etapa a 17-a din Turului Spaniei, Quintana în continuare lider

Mathias Frank

Video Luxemburghezul Drucker a câştigat etapa a 16-a din Turul Spaniei. Quintana rămâne lider

Jean-Pierre Drucker

Video Peste 100 de cicliști la prima ediție a Criterium Cup, cea mai mare cursă urbană organizată în Timișoara

captura ciclism timisoara

Video Gianluca Brambilla a câștigat etapa a-15-a din Turul Spaniei. Quintana și-a consolidat poziția de lider

turul spaniei

Meersman a făcut dubla în Vuelta! Kruijswijk a abandonat

meersmann

Învingător surpriză în etapa a 4-a din Vuelta. Atapuma e noul lider, doi favoriţi au ieşit din calculele pentru podium

sptdw1074 670

Fernando Gaviria se retrage din ciclismul de velodrom! Columbianul e gata să domine lumea sprintului

gaviria

Froome a confirmat participarea în Vuelta. Principalii adversari la victoria finală

froome

Peter Sagan a semnat! Ce echipă a câştigat marea bătălie pentru campionul mondial

sagan

O Vuelta memorabilă! Turul Spaniei 2016 anunţă spectacol total. Ce rutieri au confirmat prezenţa

trei

După ce şi-a surclasat adversarii în Turul Franţei, Froome visează la o medalie la Rio

frppme

Greipel a câștigat ultima etapă din Turul Franței. Froome, primul care își păstrează titlul după Indurain

Froome echipa

Tour de Froome! Britanicul lui Sky şi-a securizat al treilea Tur al Franţei din carieră. Ion Izaguirre, victorie de etapă

collage froome

Romain Bardet s-a impus în etapa a 19-a a Turului Franței. Modificări pe podiumul clasamentului general

bardet turul frantei

Froome a câştigat etapa a 18-a a Turului Franţei. Britanicul şi-a mărit avansul în clasamentul general

froome

Video A 5-a ediție a Cupei Max Ausnit debutează sâmbătă

captura ciclism comanda

Zakarin a câştigat prima mare etapă din Alpi! Quintana, marea dezamăgire, riscă să nu prindă podiumul

zakarin

Mark Cavendish s-a retras din Turul Franței! De ce a luat britanicul această decizie

Mark Cavendish

Sagan a câștigat dramatic a treia sa etapă din Turul Franței. De cine a fost felicitat

Sagan Turul Frantei

Pantano a câștigat etapa a 15-a a Turului Franței. Froome rămâne lider la general

Pantano

Cavendish, la a 30-a victorie de etapă în Tour de France. Doar Merckx are mai multe

cavendish

Tom Dumoulin a câștigat etapa a 13-a din Turul Franței. Ce au decis organizatorii