Video Chindia - Hermannstadt 1-2. Trupa lui Toni Petrea a condus, dar a pierdut toate cele trei puncte în minutul 90+2

hermann

Toni Petrea a dezvăluit de ce a primit cartonașul galben la meciul cu CS Mioveni! Ce i-a spus arbitrului

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (3.02.2023)

Nicolae Dică așteaptă mai mult de la jucătorii Mioveniului: ”Dacă primim cinci goluri, să dăm și noi trei”

dica

Video CS Mioveni - Chindia Târgoviște 0-1. Gazdele, din ce în ce mai aproape de liga secundă

Mioveni - Chindia

Exclusiv Cinci echipe din Liga 1 au restanțe la jucători. Chindia e liderul nedorit, cu patru luni neplătite

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (6.03.2022)

Liga 1 are un nou stadion! ”Terminăm rapid”. Meciul care va inaugura arena ce a costat 15 milioane de euro

stadion chindia

Programul etapelor a doua și a treia din play-off-ul și play-out-ul Ligii 1

CFR Cluj v FCSB - SuperLiga, Cluj-Napoca, Romania - 05 Feb 2023

Toni Petrea trage un semnal de alarmă după Botoșani - Chindia 1-0: "Sunt îngrijorat"

toni

Video FC Botoșani - Chindia 1-0. Final dramatic! Moldovenii dau lovitura în minutul 90. Mailat, din nou eroul gazdelor

mailat

Programul integral al play-off-ului și play-out-ului Ligii 1, clasamentul după înjumătățire și toate mizele

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (16.03.2023)

• 10:00 Stirile Digi Sport
  • 10:15 Fotbal Club
  • 11:00 Stirile Digi Sport
  • 11:15 Digi Sport Special
  • 12:00 Stirile Digi Sport
  • 12:15 Liga Digi Sport
  • 13:00 Stirile Digi Sport