A criticat dur fotbalul românesc, dar soarta l-a condus tot spre Liga 1. ”Mult succes în tricoul roș-albastru!”

rassambek-akhmatov

FCSB a pus ochii pe un jucător de la Chindia! Reacția lui Adrian Mihalcea

Precizările făcute de Petrolul înaintea meciului cu Chindia Târgoviște: ”Am fost și noi puțin păcăliți”

Petrolul cere scoaterea Chindiei de pe Stadionul "Ilie Oană"

stadion ilie oana

Programul etapelor 7, 8 și 9 din Liga 1. Când se va juca FCSB - CFR Cluj. 11 zile consecutive de fotbal

program televizari

Exclusiv Ilie Dumitrescu a identificat problemele FCSB-ului în partida cu Chindia

ilie dumitrescu

2-0 în minutul 28 și 2-3 la final. "Nu pot să descriu. Dezastru". Jucătorii Chindiei, la pământ după eșecul cu FCSB

dru popadiuc

Adrian Mihalcea, după înfrângerea cu FCSB: ”Am sentimente contradictorii și n-aș vrea să spun niște prostii”

FOTBAL:FCSB-CHINDIA TARGOVISTE, SUPERLIGA SUPERBET (14.08.2022)

Video FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul 7, au avut 2-0 în minutul 28

Vadim Rață debutează la FCSB la două zile de la transfer: echipa de start pentru meciul cu Chindia

• 20:30 Etapa 5 Superliga: Farul Constanta-CFR Cluj
  • 21:15 LIVE Digi Sport Special
  • 21:30 Etapa 5 Superliga: Farul Constanta-CFR Cluj
  • 22:30 LIVE Digi Sport Special
  • 23:45 LIVE Super Avancronica
  • 20:30 Etapa 5 Superliga: FCSB-Rapid
  • 21:30 Etapa 5 Superliga: FCSB-Rapid