Video ”Perlele” săptămânii: ”O să pățim cum a pățit ăla mai mic care îl cheamă mai mic” sau ”Eu când o spun chiar o zic”

collage

Exclusiv Botoşani nu dezarmează: ”Suntem la mâna noastră, încercăm, șanse sunt”

transfer fc botosani

Video Moldovan, surprins de cele 4 goluri primite de Chiajna de la Dinamo. "Așa nu e imposibil să bată pe FCSB"

ion moldovan

Miriuţă: "Ne-am dat 7 goluri, nu doresc nimănui să trăiască aşa ceva". Marele pariu al antrenorului

dinamo

Video Dinamovistul Popa a prins curaj după victoria cu Chiajna. "Avem forţă să batem FCSB"

daniel popa

Video Revenire de vis pentru Torje! "A fost un meci de infarct!"

gol torje revenire

Video E nevoie de arbitrajul video. Două faze controversate, în primele 20 de minute la Chiajna

captura gol nevalidat dinamo

Video Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

concordia dinamo

Exclusiv ”L-am rugat pe Becali să se întâlnească cu el”. Anunțul făcut despre cel care ”va câștiga alegerile FRF”

FOTBAL:ADUNAREA GENERALA A FEDERATIEI ROMANE DE FOTBAL (27.05.2017)

Exclusiv Planul prin care Craiova vrea să-i sufle lui Dinamo unul dintre cei mai promiţători fotbalişti din Liga 1