Video Ultimul meci al lui Dan Nistor la Dinamo? ”Zi, la Obor a fost bine? Lasă-ne!” / ”Nu ți-e rușine?”. Incidente la vestiare

dan nistor

Dusan Uhrin jr, un car de nervi după eșecul cu Sepsi: ”E imposibil să nu vezi un astfel de penalty!”

Dusan Uhrin

Dan Nistor, discurs tranșant după meciul cu Sepsi: ”A fost viciere de rezultat”

Video Dinamo - Sepsi 1-2! ”Câinii”, șanse din ce în ce mai mici la play-off. Dan Nistor, eliminat

karanovic bucurie gol sepsi

Video Dinamo a primit două goluri în două minute! Reușitele care pot ruina șansele ”câinilor” la play-off

Untitled

Video Penalty refuzat pentru Dinamo, în debutul reprizei secunde! Henț clar al jucătorului de la Sepsi

captura hent dinamo-sepsi

Exclusiv Pleacă Florin Prunea de la Dinamo? ”Mesajul patronului către mine a fost unul singur!”. Ce a spus despre restanțe

florin prunea dinamo

Dusan Uhrin jr amenință cu plecarea de la Dinamo! Discuție decisivă cu Ionuț Negoiță

Dusan Uhrin jr

Fabbrini se gândește să plece de la Dinamo: "Mi-ar plăcea să mă întorc acasă"

fabbrini

Florin Bratu a răspuns atacurilor lui Florin Prunea şi Dănuţ Lupu: "Mi-am câştigat acest drept"