Video UTA - FCSB 1-1. Remiză dureroasă pentru trupa lui Laszlo Balint. Roș-albaștrii au egalat în ultimele minute ale partidei

ianisstoica

Gigi Becali uimește după umilința cu Karagandy: ”Nu mai știu despre ce-i vorba!” Care e ”aroganța” care l-a costat

Gigi Becali

Video Exclusiv "Dacă Todoran nu demisionează după meci, n-are pic de respect!". Reacție vehementă la pauza partidei UTA - FCSB

dinu todoran 2

Gigi Becali s-a ținut de cuvânt. Trei schimbări făcute de FCSB în minutul 34 al meciului cu UTA Arad

schimbari

uta 6

Gigi Becali a dezvăluit de ce Andrei Vlad a refuzat să plece la Universitatea Craiova

FOTBAL:CONFERINTA DE PRESA FCSB GIGI BECALI PREZENTARE MIHAI TEJA (27.12.2018)

Andrei Vlad, OUT din lotul lui FCSB pentru meciul cu UTA Arad! Cordea și Coman, rezerve. Cum arată echipele

Dinamo Bucharest vs FCSB, Romania Cup, Bucharest, Romania - 10 Feb 2021

News Alert Fatih Terim anunță finalul telenovelei "Moruțan la Galatasaray". De ce este imposibil transferul de la FCSB

Olimpiu Moruțan a fost vândut de FCSB la Galatasaray pentru 3.5 milioane de euro / Foto: Sport Pictures

Dumitru Dragomir a găsit marea calitate a lui Dinu Todoran. ”Arta” stăpânită de antrenorul de la FCSB: ”Șumudică nu...