Video "Siiiu!". Ronaldo Deaconu a reușit un nou gol splendid în Liga 1! Șut imparabil, de la aproape 30 de metri

ronaldo

Video Jucătorul trimis de FCSB la Mediaș, umilit de "Animalul" Jorge Costa! Mijlocașul a reacționat pe loc

horsia

Video Chindia Târgoviște - Gaz Metan Mediaș 1-0 | Dâmbovițenii au evoluat ultimele 30 de minute în 10! Mediaș, la pământ

buzbuchi chindia medias

Dumitru Cardoso a solicitat la Comisii rezilierea contractului cu Gaz Metan! Răspunsul CNSL

Dumitru Cardoso, în tricoul lui Gaz Metan / Foto: Sport Pictures

”Mi-e foarte rău, am febră!” Unul din favoriții de la Roland Garros are simptome ca la infectarea cu COVID-19

2020 French Open - Day Eight

OFICIAL | Jorge Costa a fost prezentat la Gaz Metan Mediaș. Funcția pe care o va ocupa + staff-ul

costa

Situație ciudată la Mediaș! Jorge Costa a semnat, iar Dusan Uhrin jr e suspendat

jorge costa

Video Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș 2-0. Gazdele au dat două goluri în 9 minute. Ardelenii, două șanse uriașe pe final