Video Acuzații fără precedent, după Petrolul - Poli Iași

bordeianu

Exclusiv Ion Crăciunescu a răbufnit, după ce a văzut o decizie din Petrolul - Poli Iași: ”Nu are ce să caute nici la județ!”

paul papp fault

Video Petrolul - Poli Iași 2-1. Nebunie la Ploiești! Gazdele au dat lovitura în minutul 90+4 și au urcat pe loc de play-off

petrolul

Video Hermannstadt - Petrolul 0-0. Sibienii i-au ținut la distanță pe ”Lupii Galbeni” și au urcat pe loc de play-off

Meciul diunrte

Oficial Mihai Roman, din nou liber de contract

Oficial Petrolul a transferat un fost jucător de la CSA Steaua! ”Lupii” au anunțat a șasea mutare a iernii

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-STEAUA BUCURESTI, LIGA 2 CASA PARIURILOR (21.10.2021)

Oficial Petrolul a anunțat transferul de 200.000 de euro

Exclusiv Petrolul a reacționat, după cea mai controversată fază din meciul cu CFR: ”Dacă ar fi fost invers era fault clar”

petrolul

Ce le-a reproșat Adrian Mutu fotbaliștilor de la CFR Cluj, după victoria dramatică pe terenul Petrolului

CFR Cluj v FC Voluntari - Romania Superliga Stage 23, Cluj-Napoca - 29 Jan 2024

Reacția neașteptată a lui Florin Pîrvu, după ce Petrolul a pierdut meciul cu CFR în minutul 90+4