31 rezultate pentru eticheta

2. bundesliga

Video 2.Bundesliga | Hamburg și Paderborn, victorioase. Spectacol și goluri multe în Germania

24 May 2022, Saxony, Dresden: Soccer: 2nd Bundesliga - Relegation, SG Dynamo Dresden - 1. FC Kaiserslautern, second leg at Rudolf Harbig Stadium. A "Bundesliga" sign hangs from a television camera in the stadium. After the defeat against Kaiserslautern, S

dynamo-dresda-kaiserslautern

Video Nedelcu a greșit la golul încasat de Fortuna Dusseldorf și a fost schimbat la pauză: "Eșec total, un amator!"

Dragoș Nedelcu, în tricoul Fortunei Dusseldorf / Foto : twitter@Romanian Football

Germanii explică excluderea lui Dragoș Nedelcu din lotul lui Dusseldorf. Ce spune acum antrenorul

Romania v Armenia - FIFA World Cup Qatar 2022, Bucharest - 11 Oct 2021

Video ”Unul dintre golurile deceniului, fără discuții”. Reușita unui puști de la Schalke 04 face înconjurul lumii

gol-schalke

Video Faza zilei în Germania! Gol cum rar se vede în fotbal, la meciul lui Hamburg

hamburg

Stuttgart revine în Bundesliga, dar Mario Gomez și-a anunțat retragerea din fotbal! Cifrele lui "Super Mario"

VfB Stuttgart v 1. FC Nürnberg - Second Bundesliga

Video Hamburg - Kiel 3-3. Remiză dramatică în 2.Bundesliga. Cum arată acum lupta pentru promovare

Hamburger SV v DSC Arminia Bielefeld - Second Bundesliga

Stuttgart, pas greșit în lupta pentru promovare. Rezultatele și clasamentul din 2.Bundesliga

VfB Stuttgart v Hannover 96 - Bundesliga

Live Video 2.Bundesliga se vede în continuare la Digi Sport! Bochum - St. Pauli și Furth - Sandhausen, de la 19:30

1. FC Nürnberg v VfL Bochum 1848 - Second Bundesliga

Video 10 goluri în cele 3 meciuri de duminică din 2.Bundesliga. Stuttgart și Hamburg continuă cursa pentru promovare

Video Spectacolul continuă în 2. Bundesliga! Darmstadt - Greuther Fruth 1-1, Osnabruck - Regensburg 2-2

Darmstadt, locul cinci în 2.Bundesliga / Foto: Getty Images

Video Bochum - Kiel 2-1. Hannover - Karlsruhe 1-1. Meciurile din 2Bundesliga, pe canalele Digi Sport

st pauli-heidenheim

Video Remiză în Hamburg - Bielefeld. Stuttgart a pierdut dramatic la Kiel, într-un meci cu 5 goluri. Rezultatele din 2.Bundesliga

Holstein Kiel v VfB Stuttgart - Second Bundesliga

Video Fază comică în 2.Bundesliga. Cum a rămas asistentul fără fanion

asistent

Video Show în 2.Bundesliga: 11 goluri în 3 meciuri! Darmstadt a demolat-o pe St. Pauli, Hannover a revenit spectaculos

darmstadt

Video Heidenheim - Wehen 1-0 şi Nurnberg - Aue 1-1. Spectacol total, cu ratări uriaşe şi un autogol "imparabil"

1. FC Nürnberg v FC St. Pauli - Second Bundesliga

Momente de reculegere și banderole negre în următoarele două runde din Germania. Anunțul Ligii

FC Schalke 04 v RB Leipzig - Bundesliga

Video Probleme mari pentru Marco Reus! Vedeta de la Borussia Dortmund ar putea rata restul sezonului

Borussia Dortmund v SC Paderborn 07 - Bundesliga

Video Dramatism în 2.Bundesliga. Trei din cele patru meciuri de astăzi s-au decis în prelungiri. Toate golurile sunt AICI

bielefeld

Video Fotbalul a revenit la Digi Sport cu o ploaie de goluri. S-a marcat de 13 ori în primele patru meciuri din 2.Bundesliga

gol aue

Video&Foto Fotbalul a revenit la Digi Sport! Primele imagini din Germania. Cum a decurs dezinfectarea

bochum heidenheim colaj

Video Nu i-a fost dor de fotbal! Căpitanul lui Sandhausen a fost eliminat după doar patru minute

sandhausen

Video Primul gol marcat în Germania după reluarea campionatului

Untitled

Situația de la Dynamo Dresda nu pune în pericol reluarea fotbalului în Germania: ”Ne adaptăm”

Primele două ligi din Germania se vor relua pe 16 mai / Foto: Getty Images

News Alert O echipă din liga a doua germană intră în izolare pentru 14 zile! Doi jucători au fost testați pozitiv cu COVID-19

Hertha BSC v Dynamo Dresden - DFB Cup

Programul etapei 26 din 2.Bundesliga. Când se joacă primele meciuri după întreruperea cauzată de COVID-19

Liga a doua din Germania se va relua pe 16 mai / Foto: Getty Images

Dat afară de clubul său din cauza unui mesaj războinic pe Instagram. ”Suntem alături de eroica noastră armată!”

Hamburger SV v FC St. Pauli - Second Bundesliga

Reacţia lui Maxim, după al doilea gol consecutiv la Stuttgart. Ce spune despre relaţia cu antrenorul