100 rezultate pentru eticheta

agnieszka radwanska

VIDEO Radwanska după victoria împotriva Simonei Halep: "Cheia meciului a fost primul set"

captura radwanska interviu

VIDEO Momentele cheie care ar fi putut schimba deznodământul meciului Halep - Radwanska

puncte halep

Turneul Campioanelor, mai disputat ca niciodată. Oricare dintre jucătoare poate ajunge în semifinale

trofeu

Tot ce trebuie să ştii înainte de Halep - Radwanska. Cifre, calcule + VIDEO cu ce s-a întâmplat anul trecut

halep radwanska-3

Pennetta a învins-o pe Radwanska în Grupa Roşie la Turneul Campioanelor

radwanska pennetta

VIDEO Ce a făcut Simona Halep anul trecut la Turneul Campioanelor, în meciul cu Agnieszka Radwanska

halep radwanska-2

Se ştie a cincea jucătoare calificată la Singapore. A fost învinsă de Simona, în semifinalele din 2014

halep radwanska-1

VIDEO Agnieszka Radwanska a câştigat "lupta" pentru lovitura lunii septembrie, urmată de Simona Halep

halep radwanska

VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic

VIDEO Belinda Bencic a învins-o pe Radwanska în finala de la Eastbourne şi a câştigat primul titlu al carierei

bencic trofeu

VIDEO Sabine Lisicki, cea mai drastică înfrângere din carieră la Stuttgart. Scor neverosimil

lisicki stuttgart

VIDEO Agnieszka Radwanska a reuşit "lovitura lunii martie", în partida cu Irina Begu

aga

Radwanska şi Ivanovic o laudă pe Halep: "E o mare luptătoare" / "Nu comite multe greşeli"

radwanska ivanovic

VIDEO Venus Williams şi Radwanska au făcut spectacol în sferturile de la Doha. Cel mai tare schimb

radwanska williams

VIDEO Agnieska Radwanska s-a calificat în sferturi la Doha. Va juca împotriva lui Venus Williams

radwanska

VIDEO Polonia a câştigat în premieră Cupa Hopman, după ce a învins SUA. Isner și Serena Williams, răpuși!

radwanska

VIDEO Radwanska, eliminată la Eastbourne! Principala favorită a fost trimisă acasă de Pavyluchenkova

radwanska tenis eastbourne

Şi Radwanska e OUT! Halep a devenit principala favorită la câştigarea Roland Garros

halep bun

Flavia Pennetta a câștigat turneul de la Indian Wells. Italianca, la cel mai important titlu din carieră

pennetta

Halep: ”Sunt bucuroasă că am ajuns pe locul 5 în lume. Agnieszka a meritat victoria”

simona halep

Fostul antrenor al lui Halep: ”Doar 3 jucătoare o pot bate!”

simona halep -1

Simona Halep a învins-o pe Radwanska la Doha: "A jucat un tenis incredibil!"

captura halep radwanska

Poloneza Agnieszka Radwanska a fost uluită de forța Simonei: "Nu știam ce să mai fac să câștig puncte"

AGNIEZKA radwanska

Polonia - Italia 3-0, în primul meci de la Cupa Hopman

agnieszka radwanska hopman

VIDEO WTA a ales lovitura anului 2013. Ea îi aparține polonezei Radwanska

Grupele de la Turneul Campioanelor: Serena se bate cu Radwanska, Kvitova și Kerber