180 rezultate pentru eticheta

al-ahli

Cosmin Olăroiu și-a învins fosta echipă! Ce a spus antrenorul după Al-Sharjah – Al-Ahli: ”În România, avem un proverb!”

olaroiu

Video Cosmin Contra rămâne lider în Arabia Saudită. Românul a țipat la jucătorii săi, la pauza meciului cu Al Ahli

cosmin contra

Variantă nouă de campionat pentru Marius Șumudică! Antrenorul confirmă: "Există discuții cu două cluburi"

UEFA Europa League 2015/16 Third Qualifying Round First Leg West Ham United v Astra Upton Park, Green St, Upton Park, London, United Kingdom - 28 Jul 2015

Paulinho, fostul jucător al Barcelonei, și-a reziliat contractul cu Al-Ahli după doar 58 de zile

paulinho

Alexandru Mitriță, surprins la meciul Universității Craiova! Ce spune despre revenirea în Liga 1

mitrita

Alex Mitriță ”își dorește” să revină la Universitatea Craiova! Impedimentul din calea transferului

Alexandru Mitriță, în tricoul Universității Craiova / Foto: Sport Pictures

Așteptat înapoi la Craiova, Alexandru Mitriță a luat decizia! Unde va juca în sezonul următor

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, LIGA 1 BETANO (10.02.2019)

Alexandru Mitriță, aproape de revenirea în Liga 1! Șeicii l-au scos din minți

alexandru mitrita al hilal

Laurenţiu Reghecampf riscă să fie demis, după umilinţa din ultima etapă

cross reghecampf

Al Ahli renunță la Reghecampf! Anunțul făcut în Arabia Saudită

profimedia-0363712868

Un nou eșec pentru Reghecampf în Arabia Saudită. Al Ahli a ajuns la 7 înfrângeri consecutive în campionat

profimedia-0608246675

Video Contraperformanță usturătoare pentru Laurențiu Reghecampf și Alexandru Mitriță la Al Ahli

Esteghlal FC Vs Al Ahli Saudi FC - AFC Champions League

Ce spune Laurenţiu Reghecampf, după prima victorie la cârma lui Al Ahli

Laurențiu Reghecampf, în perioada în care antrena la FCSB / Foto: Sport Pictures

Cu Alex Mitriţă integralist, echipa lui Laurenţiu Reghecampf a fost umilită în Liga Campionilor Asiei

profimedia-0363712874

Reghecampf, debut cu eșec la Al Ahli! La pauză era 0-3. Mitriță, doar o repriză pe teren

News Alert Laurențiu Reghecampf, prezentat oficial la noua sa echipă

reghe2

De ce nu este anunțat Reghecampf la Al Ahli? Presa îl contestă, iar fanii se îndoiesc de calitățile lui

Exclusiv Laurențiu Reghecampf se umple de bani la Al Ahli. Suma oferită și durata contractului

Verdict în cazul accidentării lui Alexandru Mitriță. Cât va sta departe de gazon mijlocașul român

mitrita

Video Alexandru ”Maradona” Mitriță: gol extraterestru marcat de român. Comentatorii arabi ”i-au cântat” numele zeci de secunde

alex-mitrita

Video Alex Mitriță, un nou gol important în Arabia Saudită! Al Ahli se apropie de echipa lui Răzvan Lucescu

mitrita

Video Alex Mitriță, gol important și celebrare pe măsură. Românul, la a doua reușită în Arabia Saudită

mitrita

Video Alex Mitriță, două pase decisive pentru Al Ahli, într-un meci cu 7 goluri

mitrita

Video Saudiții au fost dați pe spate de Alex Mitriță! Prima distincție primită de român în Arabia

mitrita

Video Golul prin care Mitriță a adus victoria lui Al Ahli i-a încins pe comentatorii arabi: ”Allah, Allah, Allah!”

mitrita

Video Alexandru Mitriță "și-a primit botezul" la Al Ahli. Primele imagini de la antrenamentul noii sale echipe

colaj alexandru mitrita la al ahli

Foto Alexandru Mitriță a ajuns la Al Ahli! Cum s-a fotografiat internaționalul român și mesajul postat de club

alexandru mitrita al ahli

Așa a ajuns Mitriță să lase New York City FC pentru Al-Ahli. Explicațiile venite din SUA

Alex Mitriță, în tricoul lui New York City FC / Foto: Getty Images

”Asta e pe bune?”. Fanii lui New York City au ”luat foc”, după ce Mitriță a fost împrumutat la arabi

Alexandru Mitriță New York

News Alert După ce a marcat patru goluri în două meciuri, New York City l-a trimis pe Mitriță în Arabia Saudită. Anunțul oficial

New York City FC v New York Red Bulls

Înfrângere pentru Răzvan Lucescu în ultima etapă din Arabia Saudită! Cum arată lupta la titlu

Răzvan Lucescu, antrenorul lui Al-Hilal / Foto: Getty Images

Video O nouă victorie pentru echipa lui Răzvan Lucescu! Al-Hilal se apropie de primul loc în Arabia Saudită

Razvan Lucescu

Echipa lui Răzvan Lucescu s-a calificat în "sferturile" Ligii Campionilor Asiei

Al Hilal

Video Răzvan Lucescu, debut în forţă la Al Hilal. Echipa sa e la un pas de "sferturile" Ligii Campionilor Asiei

Exclusiv Fără precedent! Ce clauză are Nicolae Stanciu în contractul cu Slavia: unde a primit interzis

stanciu

"Nu a fost fugă!" Cosmin Contra, detalii despre gestul de revoltă al lui Nicolae Stanciu la Al Ahli

contra

”S-a rezolvat! Banii sunt în conturi!”. S-a clarificat situația lui Nicolae Stanciu

nicolae-stanciu2

”Dacă nu intră banii în cont, poate semna cu altă echipă!”. Situația reală a lui Nicolae Stanciu, la Al Ahli

nicolae-stanciu

Exclusiv Nicolae Stanciu s-a săturat de Al Ahli şi a fugit de la echipă. Probleme pentru Contra

nicolae stanciu

Video Nicolae Stanciu a marcat pentru Al Ahli. Primul gol în campionatul saudit pentru internaţionalul român

stanciu al ahli

Nicolae Stanciu, assist în victoria la categorică obținută de Al Ahli în fieful echipei lui Marius Șumudică, Al Shabab: 4-0!

Nicolae Stanciu pasa de gol al Ahli

Nebunie totală! 100.000 de dolari de jucător în derby-ul care a decis în mare măsură campioana

al nassr

Cât a costat până la urmă transferul lui Nicolae Stanciu la Al Ahli? Sumele vehiculate se bat cap în cap

stanciu sparta

Nicolae Stanciu a explicat motivele pentru care a acceptat oferta din Arabia Saudită

Video Nicolae Stanciu a oferit prima pasă de gol în tricoul lui Al Ahli

stanciu

Video Gol fabulos marcat de Nicolae Stanciu în duelul cu Reghe! Șut direct la vinclu care a adus aminte de Del Piero

"Merita mult mai mult! Asta e soarta". Numele impresarului care îl putea duce pe Stanciu la o echipă mare

porumboiu

Nicolae Stanciu a fost pentru prima dată titular la Al Ahli. Cât a rezistat pe teren

stanciu1

Video Nicolae Stanciu a debutat cu victorie în fața lui Isăilă. Ce a făcut în prelungirile partidei

Salariu imens pentru Giovinco la Al Hilal. Ia cu mult peste Nicolae Stanciu la Al Ahli