21 rezultate pentru eticheta

alashkert fcsb

Video Exclusiv Gigi Becali i-a ”băgat în ședință” pe Iulian Cristea și Ioan Hora! ”Ei trebuie să înțeleagă!”

iulian cristea fcsb

MM Stoica sare în apărarea lui Dennis Man, după criticile lui Gigi Becali! Pe cine dă vina

FOTBAL:FCSB-MILSAMI ORHEI, LIGA EUROPA (11.07.2019)

Bogdan Andone a explicat de ce l-a scos pe Ioan Hora, la pauză! ”Nu e vorba de forma lui”

alashkert-fcsb

Răzvan Oaidă, lăudat de Gigi Becali după victoria cu Alashkert. ”Îmi pare rău să stea pe bancă!”

Dennis Man, la pământ în acest debut de sezon! ”Simt că nu sunt eu”

dennis man

Jucătorii FCSB sunt siguri de calificare, dar acuză oboseala! Tănase: ”Avem un lot subțire!”

bucurie fcsb

”Eu sper să vină și mâine!”. Andone visează la transferul lui De Nooijer

andone-

Exclusiv Gigi Becali îl critică pe Dennis Man! ”O să-l întreb dacă mai vrea să joace fotbal!”

FOTBAL:PREZENTARE BOGDAN ANDONE LA FCSB (5.06.2019)

Foto Alashkert - FCSB 0-3. Roș-albaștrii se impun la scor și sunt cu un pas în turul trei

bucurie fcsb 2

Ioan Hora, schimbat la pauză, după încă un meci slab! Atacantul, criticat dur de Becali după ultima partidă

hora

Exclusiv Reacția lui Ilie Dumitrescu după repriza slabă făcută de FCSB în meciul cu Alashkert

ilie dumitrescu

Exclusiv Alashkert - FCSB | Reacția lui Ilie Dumitrescu după ce a văzut echipa de start a roș-albaștrilor

ilie dumitrescu emisiune

Alashkert - FCSB | Bogdan Andone s-a decis! Pe cine va miza pe postul de fundaș stânga

FOTBAL:AS SR BRASOV-FCSB, AMICAL (25.06.2019)

Alashkert - FCSB | Al treilea meci la rând, al treilea fundaș stânga! Improvizațiile lui Bogdan Andone

FOTBAL:ANTRENAMENT FCSB INAINTEA MECIULUI CU MILSAMI ORHEI, LIGA EUROPA (10.07.2019)

Exclusiv Ilie Dumitrescu a dezvăluit de ce FCSB nu poate renunța acum la Mihai Pintilii!

ilie dumitrescu mihai pintilii

Lucian Filip nu ia în calcul un pas greșit al celor de la FCSB: ”Nu avem nicio scuză”

filip

Alashkert - FCSB | Andone vede partea bună după ce avionul FCSB a întârziat! ”Am reușit să mai am discuții individuale cu jucătorii”

FOTBAL:CS MIOVENI-FCSB, AMICAL (4.07.2019)

MM Stoica simte că la FCSB sunt probleme în acest moment. ”Sunt cu jucătorii cum e marca lipită de scrisoare”

FCSB a plecat spre Armenia, după mai bine de 5 ore de așteptare! ”Am plătit 100.000 de euro pe charter!”

fcsb avion plecare

Exclusiv ”Unde mai vezi tu pufoși? Omul nu-și iese din ritm”. Ilie Dumitrescu spune lucrurilor pe nume despre lotul FCSB

ilie dumitrescu gnohere

Alashkert, adversarul FCSB din turul doi preliminar al Europa League. Calificare la pas pentru armeni