214 rezultate pentru eticheta

angelique kerber

Video Simona a uitat scorul. Sportiva noastră a crezut că a câştigat game-ul, dar a fost întoarsă pe teren

simona intoarsa

Kerber a învins-o după un meci palpitant pe Cibulkova şi a câştigat primul meci din Grupa Roşie

kerber-1

Simona Halep a fost nominalizată la titlul de jucătoare a anului în circuitul WTA

halep jucatoarea anului

Surpriză la Beijing. Angelique Kerber a fost eliminată în optimile de finală

kerber

Video Traseu mai ușor pentru Simona la Wuhan. Kerber, la primul eșec în calitate de lider mondial

Prima victorie din postura de lider mondial pentru Kerber

kerber-2

Kerber conduce şi în topul câştigurilor pe 2016. Halep a strâns peste 3 milioane $ în acest an

angelica

2016, anul lui Kerber! A detronat-o pe Serena. "Toate visurile mi s-au împlinit"

kerber

Kerber a câştigat US Open şi va deveni noul lider mondial

kerber us open

Kerber - Pliskova, finala de la US Open! "A fost visul meu să ajung numărul 1 mondial"

kerber numarul 1

Williams şi Kerber s-au calificat la Turneul Campioanelor. Şanse mari şi pentru Simona

serena-3

Simona Halep părăsește turneul de la Cincinnati, după 3-6, 4-6 în semifinala cu Angelique Kerber

halep cincinnati-1

Halep, înaintea duelului cu Kerber: "Ştiu că pot câştiga, am încredere în mine"

halep cincy

Prima reacţie a Simonei Halep după victoria cu Kerber: "E plăcut să fiu din nou în finală aici"

reactii halep

Video Serena, după titlul 22 de Grand Slam al carierei: "În sfârşit, l-am obţinut. E o uşurare"

serena williams-3

Video Exclusiv Meci demn de o finală de Wimbledon. Williams şi Kerber au oferit puncte incredibile

williams2

Video Exclusiv Serena s-a impus la Wimbledon şi a egalat-o pe Graf la numărul de Grand Slam-uri câştigate

fetele

Video Exclusiv Angelique Kerber le-a interzis surorilor Williams visul de a juca o nouă finală de Grand Slam

kerber

Video Angelique Kerber, eliminată de la Birmingham. Se știu semifinalistele

kerber

Două favorite au fost eliminate în primul tur la Roland Garros. Azarenka a abandonat

azarenka

Video Angelique Kerber a câștigat finala de la Stuttgart! 6-4, 6-0 cu Laura Siegmund

kerber trofeu

Video Echipa de FED Cup a Germaniei a făcut primul antrenament la Cluj. Kerber a lipsit

fed cup antr

Graf, înainte de duelul cu România, din Fed Cup: "Va fi o misiune foarte dificilă"

germania

Germania ar putea veni la Cluj, pentru meciul de Fed Cup cu România, fără cea mai bună jucătoare

kerber-1

Irina Begu s-a calificat în "sferturi", la Charleston. Puig a avut minge de meci

begu-4

a:1:{i:0;s:4:"Foto";} Favoritele de la Doha, în veșminte qatareze. Halep, kheleeji în culorile României

simona doha poza 3

Cine este Germania, adversara României în barajul pentru Grupa Mondială I a Fed Cup

germania fed cup

Serena e fair-play, după înfrângerea de la Australian Open: "Meriţi acest trofeu!"

williams

Halep a pierdut locul 2 WTA, după 5 luni, fiind depăşită de Kerber. Cum arată TOP 10

halep-10

Surpriză mare la Australian Open! Kerber a învins-o pe Serena, în finală, şi e noul număr 2 WTA

kerber-1

Serena Williams-Angelique Kerber, finala Australian Open. Locul 2 al lui Halep, amenințat

serena kerber 2

VIDEO Suarez Navarro, OUT de la Sydney. Rezultatele de luni

carla suarez navaro

Regulă inedită propusă de Kerber după ce a fost eliminată de la Singapore. "Ar trebui să fie ca la fotbal"

kerber-2

Greşeală incredibilă a WTA! A anunţat eronat calificarea lui Kerber la Singapore. Decizia jucătoarei

kerber

VIDEO Dueluri tari în semifinalele turneului de la Wuhan. Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport 2

venus williams

Irina Begu şi Alexandra Dulgheru au fost eliminate în primul tur de la US Open

irina begu

VIDEO Angelique Kerber a câştigat turneul de la Stanford. Finalista Pliskova a intrat în Top 10 WTA

kerber

VIDEO Angelique Kerber a cucerit turneul de iarbă de la Birmingham, în fața Karolinei Pliskova! Are 3 titluri în 2015

captura trofeu tenis

VIDEO Angelique Kerber și Karolina Pliskova își vor disputa titlul la Birmingham, duminică, la Digi Sport

kerber

VIDEO Kerber a câștigat și turneul de la Stuttgart, după finala cu Wozniacki. Are 11 victorii la rând pe zgură

captura bucurie kerbner

Angelique Kerber a câștigat turneul de la Charleston! A revenit uluitor în "decisivul" finalei cu Madison Keys

kerber meci

VIDEO Madison Keys – Angelique Kerber, finala de la Charleston, e în direct la Digi Sport 2, la ora 20:00

madison keys

Irina Begu a ratat calificarea în semifinale la Charleston

begu kerber

Irina Begu a produs surpriza la Australian Open şi s-a calificat în turul II. Victorie cu Angelique Kerber

begu

VIDEO Pliskova a reuşit surpriza! A învins-o pe Kerber şi va juca finala la Sydney

pliskova-1

VIDEO Pliskova şi Kerber, în semifinale la Sydney

pliskova

VIDEO Serena Williams a câștigat titlul de la Stanford, după o revenire de senzație

serena kerber stanford

Serena Williams - Angelique Kerber, finala de la Stanford, LIVE la Digi Sport 2 (00:00)