363 rezultate pentru eticheta

atalanta

Video Cu Ionuț Radu titular, Genoa a pierdut în deplasarea de la Atalanta. Gazdele, tot mai aproape de calificarea în UCL

ionut radu

Video Lazio - Atalanta 1-3. Echipa din Bergamo își consolidează locul 4, în timp ce lazialii pot rata Europa

atal

Pariorii, ”bombardați” din Serie A! Atalanta a trimis 47 de șuturi spre poarta lui Empoli și nu a marcat

atalanta-empoli

Video Inter - Atalanta 0-0. Icardi, prima apariție pe Giuseppe Meazza după aproape două luni

inter atalanta

Sfert de oră de vis. Atalanta, performanţă unică în ultimii 87 de ani în Serie A

Atalanta

Video Atalanta - Fiorentina 3-1. Ilicic a înscris în poarta fostei sale echipe. Davide Astori, omagiat

atalanta

Drama unui fotbalist: "Am avut o seară magică alături de colegi şi de fani, apoi am primit vestea de care îmi era frică"

rafael toloi atalanta juventus

Cristiano jr

Video Atalanta - Roma 3-3, după ce giallorossii au condus cu 3-0. Duminică nebună în Serie A

roma atalanta

Video Frosinone - Atalanta 0-5. Duvan Zapata a înscris de patru ori şi are opt meciuri la rând cu gol marcat

Duvan Zapata

Video Atalanta - Juventus 2-2. "Rezerva" Cristiano Ronaldo a salvat liderul de la primul eşec stagional

Cristiano Ronaldo

Video Ionuţ Radu, final excelent de an. Încă două parade, în afara penalty-ului apărat: "Să continuăm pe aceeaşi linie"

Ionut Radu

Italienii, cuceriţi de Radu: "Victoria obţinută de Genoa poartă semnătura lui". Ce a spus Prandelli

ionut radu penalty atalanta

Video Prestaţie de gală a lui Ionuţ Radu în Genoa - Atalanta. Portarul român a apărat un penalty

ionut radu

Video Atalanta - Lazio 1-0. Radu Ștefan a gafat la unicul gol

Stefan Radu

Video Atalanta - Inter 4-1. Seria de victorii a echipei lui Spalletti, întreruptă la Bergamo

Atalanta vs Inter

Video Fiorentina - Atalanta 2-0. Fazele fixe îi țin pe toscani pe loc de UCL. Fază la limită în ultimul minut

VIDEO Fiorentina - Atalanta 2-0

Video SPAL - Atalanta 2-0. Gazdele au urcat pe locul 2 în Serie A

spal atalanta

Gafe sau aranjamente? Două meciuri din Europa League, în care s-au marcat câte 8 goluri, investigate de UEFA

colaj europa league

Vlad Dragomir și-a găsit echipă, după despărţirea de Arsenal

Vlad Dragomir

Video Atalanta - AC Milan 1-1. Gazdele au salvat un punct în minutele de prelungiri

Atalanta Milan duel 2018

Video Juventus - Atalanta 1-0. Bianconerii s-au calificat pentru a 18-a oară în finala Cupei Italiei

pjanic

Video&Foto Italienii au anunțat când se joacă Juventus - Atalanta, meci reprogramat din cauza ninsorii

juventus atalanta

Video&Foto Meciul Juventus - Atalanta, reprogramat din cauza ninsorii. Când s-ar putea juca

Meciul Juventus-Atalanta a fost amânat din cauza ninsorii

Pușcaș, dorit în Serie A la o echipă cu pretenții europene în acest sezon!

Puscas

Video AS Roma - Atalanta 1-2. Oaspeții au jucat o repriză în 10. Antrenorul Gasperini a fost și el eliminat

Video Atalanta - Sassuolo 2-1. Gazdele au tremurat pe final pentru calificarea în sferturile Cupei, unde vor întâlni Napoli

atalanta sassuolo cupa italiei

Video Genoa - Atalanta 1-2. Prima victorie în deplasare din acest sezon al trupei din Bergamo

Genoa Atalanta

FCSB - Lazio, în 16-imile de finală ale Europa League. Programul complet. Orele de disputare ale meciurilor

tragere steaua

Gestul superb al lui Torino, la un an de catastrofa aeriană în care a fost implicată Chapecoense

chape

Video Inter - Atalanta 2-0. Icardi a marcat o dublă și are 13 goluri în 13 etape. Gazdele au depăşit-o pe Juventus în clasament

"Relaţie" agitată între Juve şi VAR. Un oficial bianconero, sancţionat pentru că a criticat arbitrajul video

var juventus

Video Atalanta - Juventus 2-2. Primul pas greșit al campioanei. Dybala a ratat penalty în minutul 84

dybala

Video Fiorentina - Atalanta 1-1. Bergamascii au salvat un punct în ultimele secunde

fiorentina atalanta

Nica a fost cucerit de Contra şi speră ca revenirea la Dinamo să-l readucă la echipa naţională

nica dinamo

AC Milan a rezolvat al șaptelea transfer al verii

andrea conti

OFICIAL: AC Milan l-a transferat pe Kessie, de la Atalanta. Detaliile mutării

kessie

Probleme fizice sau vârstă reală ascunsă? Transferul lui Kessie la Milan, în pericol

kessie milan

Video Atalanta - Chievo 1-0. Echipa din Bergamo a urcat pe patru şi aşteaptă pasul greşit al lui Lazio

atalanta

Video Atalanta - Milan 1-1. Bergamascii și-au asigurat calificarea în Europa League

atalanta milan

Un nou club din Serie A are propriul stadion. Arena urmează să fie modernizată

Stadio-Atleti-Azzurri-dItalia

Udinese - Atalanta 1-1. Oaspeţii şi-au consolidat locul de Europa League

udinese atalanta

Milan e dezlănţuită pe piaţa transferurilor. E aproape să ia una dintre revelaţiile sezonului din Serie A

000 J81M0

Video Inter - Atalanta 7-1. Gazdele au egalat scorul sezonului în Serie A. Hat-trick-uri Icardi şi Banega

inter atalanta 7

Video Tătăruşanu, lăudat din nou de italieni: "Criza Fiorentinei nu e mai profundă datorită lui"

tatarusanu atalanta-1

Atalanta - Fiorentina 0-0. Tătărușanu, evoluție perfectă la Bergamo

tatarusanu atalanta

Video Napoli - Atalanta 0-2. Fără Chiricheș, Napoli a pierdut după 14 etape în Serie A