11 rezultate pentru eticheta

athletic bilbao-real madrid

Ce a spus Jude Bellingham, după ce a reușit primul gol în La Liga pentru Real Madrid

Video ”Dă-mi și mie”. Un suporter a avut o cerință neobișnuită pentru Carlo Ancelotti, iar italianul s-a conformat imediat

carlo

Real Madrid, eliminată de Athletic Bilbao din Cupa Spaniei după un gol marcat în minutul 89! Toate semifinalistele

David Alaba, în Athletic Bilbao - Real Madrid / Foto: Profimedia

Video Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2 | Victorie importantă a ”galacticilor”. Meci decis în primele 10 minute

karim benzema

"Cum să le spun acum jucătorilor că plec?" Zinedine Zidane infirmă zvonurile și anunță că Real Madrid nu renunță la titlu

ESP: Athletic Club - Real Madrid. La Liga Santander.

Video Athletic Bilbao - Real Madrid 0-1. Sergio Ramos îi duce pe madrileni cu un pas mai aproape de titlu

Real Madrid CF v Getafe CF - La Liga

Vinicius "pune pe jar" Realul. Situația care îl pune în încurcătură și pe Lopetegui

Vinicius jr Real Madrid

VIDEO Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2. Ronaldo a fost șters, dar Benzema a adus victoria! Galacticii urcă pe 1

cristiano bilbao

Rafa Benitez: ”Aici, doar un singur jucător nu este negociabil: Cristiano. În jurul lui construim apoi primul 11”

benitez

A treia oară e cu noroc? Real caută prima victorie pe Nuevo San Mames, la Bilbao