301 rezultate pentru eticheta

athletic bilbao

Bascii s-au unit și vor să joace finala Cupei Spaniei doar cu suporteri. Când s-ar putea disputa meciul

Barcelona v Athletic Club - Copa del Rey Final

Destinație surpriză pentru Gonzalo Higuain. Clubul exclusivist care a găsit o portiță să-l transfere

Higuain

Cele mai titrate echipe din Cupa Spaniei se înfruntă în sferturile Cupei Spaniei. Programul complet

Aritz Aduriz

Proaspăt întors la Viitorul, Cristi Ganea a vorbit despre experiența de la Bilbao: ”A fost o perioadă grea”

cristi ganea bilbao

Video Inaki Williams, victima unor scandări rasiste în meciul cu Espanyol: ”Niciun jucător nu vrea să audă asta”

Cristian Ganea, tot mai aproape de transfer! Românul a primit o nouă ofertă și mutarea sa ar rezolva o mare problemă

Cristi Ganea

Tot mai jos. Cristi Ganea pleacă din nou de la Athletic Bilbao. Unde va evolua pentru restul sezonului

ganea

Athletic Bilbao i-a decis soarta lui Cristi Ganea. Anunțul antrenorului

Șansă mare pentru Cristi Ganea! O echipă din La Liga este interesată de fundașul român

ganea

Video Real Madrid - Athletic Bilbao 0-0. Trupa lui Zinedine Zidane rămâne la 2 puncte în spatele Barcelonei

Real Madrid CF v Athletic Club - La Liga

Video Betis - Athletic Bilbao 3-2. La 38 de ani, Joaquin scrie istorie în La Liga: hat-trick în 20 de minute

Real Betis Balompie v Valencia - Copa del Rey Semi Final

Spectacol în LaLiga! Iker Muniain, piticul atomic de la Bilbao

Athletic Club v FC Barcelona - La Liga

Video Bilbao - Valencia 0-1. Denis Cheryshev a făcut diferenţa pentru "lilieci"

Cheryshev

Moment ireal pe San Mames! Ce a făcut un ciclist din La Vuelta după ce a luat startul de pe stadionul lui Bilbao

theuns

Video Aritz Aduriz, primit ca un adevărat erou în vestiarul lui Athletic Bilbao, după golul superb din partida cu Barcelona

Video Bilbao - Barcelona 1-0. Veteranul Aduriz a dat lovitura în minutul 89, cu o superfoarfecă. Suarez s-a accidentat

colaj aduriz gol

Extraordinar! Vine de la juniori, iar la 25 de ani a semnat un contract pe încă 9 ani! Se întâmplă în La Liga

Williams

Ernesto Valverde nu crede că Leo Messi va putea juca în primul meci al Barcelonei din La Liga: ”E dificil”

Leo Messi Ernesto Valverde

Cristi Ganea nu are loc nici acum la Bilbao. Ce au decis şefii grupării basce

ganea

Video Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 3-2. Bascii se apropie de Europa. Oaspeţii, spre retrogradare

inaki rayo

Video Bilbao - Barcelona 0-0. Catalanii au cerut penalty la ultima fază. Avans de doar 6 puncte față de Real

bilbao-barcelona

Video Real Sociedad - Athletic Bilbao 2-1. Gol de generic pentru gazde, neînvinse și după derby-ul Ţării Bascilor

Willian Jose

Video Bilbao - Sevilla 2-0. Gol de senzație marcat de Inaki Williams, după o cursă de peste 50 de metri

Athletic Bilbao

Dinamo e pe locul 11, dar se întâmplă și la case mai mari. Alți "grei" din Europa luptă la retrogradare

Iker Muniain

Cristi Ganea, inclus de Marca în topul celor mai ineficiente transferuri din Spania. 280 de milioane de euro irosite în La Liga

Cristian Ganea, prezentat la Athletic Bilbao

"Cretinule! Clovnule!" Suarez a cedat nervos pe teren. Jigniri pe bandă rulantă

suarez

Valverde a venit cu explicații. Motivul pentru care Messi a fost rezervă cu Bilbao

Ernesto Valverde

Messi și-a certat colegii după egalul cu Bilbao. Argentinianul, profund dezamăgit: "Este păcat!"

Lionel Messi gol Barcelona

Transfer salvator pentru românul izolat de la Bilbao. Cristi Ganea, dorit de o echipă din La Liga

Video Bilbao - Real Madrid 1-1. Primul pas greșit al campioanei Europei în campionat

Real Madrid v Athletic Club - La Liga

Cristi Ganea, desființat de oficialii lui Bilbao: "Nu știe să se apere"

cristian ganea romania transfer athletic bilbao

Video Bilbao a pierdut un amical disputat în Germania. Cristi Ganea a ratat un penalty

Ganea penalty

Bilbao - Levante 1-3. Florin Andone şi La Coruna, tot mai aproape de liga a doua

bilbao levante

Disensiuni între Zidane și Perez din cauza unui transfer ratat de Real

zidane perez

Video Real Madrid - Athletic Bilbao 1-1. Galacticii evită înfrângerea pe final, prin execuția lui Ronaldo

Video Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 2-3. A doua victorie consecutivă pentru galicieni

Deportivo victorie

Cum a ratat Real Madrid singurul transfer pe care şi l-a dorit în această iarnă

zidane perez 1

Video Barcelona - Bilbao 2-0. Catalanii au făcut spectacol în prima repriză! Victorie fără emoții

Barcelona bucurie gol

Invincibili? Barcelona e la 11 etape de o performanţă istorică

barcelona

Pact între huliganii argentinieni şi ruşi împotriva celor britanici. Întâlnire secretă la Buenos Aires

bilbao

Bilbao l-a înlocuit deja pe Laporte. A plătit clauza unui jucător al marii rivale din Ţara Bascilor

inigo martinez bilbao

Şi Realul o dă în bară. "Ţepele" luate de madrileni pe piaţa transferurilor

tepe real madrid

Zidane, în spatele deciziei lui Kepa de a-şi prelungi contractul cu Bilbao

kepa contract

OFICIAL: Real l-a pierdut pe Kepa, care a semnat prelungirea cu Bilbao. Clauză de rezeliere impresionantă

kepa contract bilbao

Primele declaraţii ale lui Ganea, după ce a semnat cu Bilbao: "Aduriz mă aşteaptă să-i centrez, să marcheze cu capul"

ganea aduriz

Video&Foto Cotidianul As, reportaj la restaurantul deținut de familia Ganea în Basauri

ganea

Video Athletic Bilbao - Alaves 2-0. Veteranul Aduriz a marcat și e la același nivel cu Messi și Raul