21 rezultate pentru eticheta

atletico madrid barcelona

Video Atletico Madrid - Barcelona 0-3. Catalanii au făcut show în Capitală

FC Barcelona, Barca Getafe CF. La Liga EA Sports match. Date 26 Joao Felix of FC Barcelona celebrates the 2-0 during the

Video Luis Suarez ”i-a dat peste nas” lui Ronald Koeman cu reușita din Atletico-Barcelona! Reacția tehnicianului batav

Club Atletico de Madrid v FC Barcelona - La Liga Santander, Spain - 02 Oct 2021

"N-am jucat niciodată împotriva Barcei fără Messi". Diego Simeone a prefațat derby-ul Atletico Madrid - Barcelona

RB Leipzig v Club Atletico de Madrid - UEFA Champions League Quarter Final

barcelona2

Diego Simeone, deranjat de critici după derby-ul cu Barcelona. Ce i-a răspuns lui Busquets

Diego-Simeone

Valverde a dezvăluit ce i-a lipsit Barcelonei în derby-ul cu Atletico. Cum l-a caracterizat pe "eroul" Dembele

Ernesto Valverde

Ousmane Dembele, iertat de antrenorul Barcelonei înaintea derby-ului cu Atletico Madrid

Ousmane Dembele

Primire "specială" pentru Barcelona la Madrid, la derby-ul cu Atletico!?

messi atletico

Barcelona nu se simte prea bine pe arenele noi. O singură victorie în ultimele şase partide

barcelona-3

Video Atletico Madrid – Barcelona 1-2. Catalanii rămân în lupta pentru titlu

atletico barca

Patru absenți pentru Luis Enrique în derby-ul cu Atletico Madrid din semifinalele Cupei Spaniei

barca-6

VIDEO Atletico-Barcelona 1-2. Messi a intrat în minutul 60 şi a marcat golul victoriei pentru catalani

messi-3

Caz unic în Primera. S-au epuizat deja biletele pentru un derby pentru care nu au fost stabilite ziua și ora

gabi messi atletico barcelona

Martino: "A fost o mare diferenţă între cele două echipe în primele 20 de minute"

tata martino

Barcelona e superstițioasă: va juca în negru cu Atletico, pe Calderon, în UCL

barcelona negru

VIDEO L-a făcut pe Messi să-i ceară tricoul. Creația lui Hagi a ridicat publicul în picioare

arda turan

VIDEO Barça înscrie la fiecare 32 minute, cu sau fără Messi. Leo, coșmar pentru Atletico