26 rezultate pentru eticheta

barcelona-betis

Video Betis - Barcelona 2-4. Catalanii au rezolvat meciul în prelungiri, după ce Betis a egalat cu două goluri în trei minute

profimedia-0839193164

Video Barcelona – Betis 0-1. Primul eșec pentru Xavi. Catalanii rămân în afara locurilor de cupe europene

profimedia-0646355362

Noi dezvăluiri despre cum a devenit Camp Nou ținta atacurilor teroriste

Barcelona v Real Betis - La Liga

Video Declarația de dragoste care l-a făcut pe Messi să râdă, imediat după show-ul ”de pe altă planetă” cu Betis

messi

Foto S-a săturat Miralem Pjanic să fie rezervă la Barcelona?! Postare enigmatică a mijlocașului, după meciul cu Betis

Miralem Pjanic, la încălzire, în timpul meciului Barcelona - Betis / Foto: Profimedia

”Lăsați-l în pace pe Messi, în curând vom plânge toți!” Thierry Henry este indignat de criticile aduse argentinianului

Barcelona v Eibar - La Liga

Video Messi, replică ”de pe altă planetă” după ce Koeman l-a trimis pe banca de rezerve: ”Tocmai i-a salvat cariera lui Griezmann!”

messi faza gol griezmann

Ronald Koeman, atacat furibund de un fost jucător: "Nu l-aș aduce la club nici măcar ca angajat la utilități"

Ronald-Koeman

Video Reacţia incredibilă a lui Mateo Messi, când Betis a înscris în poarta Barcelonei. Suarez, contrariat

messi

Peripețiile lui Ansu Fati înainte să ajungă la Barcelona. E al doilea cel mai tânăr jucător din istoria catalanilor

FC Barcelona v Real Betis - La Liga

Video Barcelona - Betis 5-2. Catalanii, la prima victorie în La Liga. Griezmann a reuşit o "dublă", în absenţa lui Messi şi Suarez

antoine griezmann

Tensiuni la Barcelona! Pique s-a dus la Suarez și l-a "luat tare": "Nu face asta!"

Pique Vidal

Video Barcelona - Betis 3-4, într-un meci nebun pe Camp Nou. VAR-ul, consultat de două ori

gafa ter stegen 2

Teroristul care a omorât 13 oameni pe celebra La Rambla a vizat meciul Barcelona-Betis

Barcelona atac

Video Messi, ghinionistul serii. Starul Barcelonei a lovit de 3 ori bara în meciul cu Betis

messi-1

Video Debut dezastruos pentru Toșca în noul sezon de La Liga. Autogol prin care a deschis scorul pe Camp Nou

messi tosca

Video Barcelona - Betis 2-0. Catalanii debutează cu dreptul în noul sezon de La Liga

buc barca

Reacție nervoasă a lui Luis Enrique, când a fost întrebat de plecarea lui Bravo: "Voi să-mi spuneți!"

fani barcelona

VIDEO Fanii blaugrana protestează împotriva FIFA: „La Masia nu se atinge”

masia

Teoretic retras și încă nerefăcut, Puyol e în lotul Barcei pentru meciul cu Betis