28 rezultate pentru eticheta

barcelona cupa spaniei

Video Barcelona – Real Sociedad 1-0. Catalanii s-au calificat în semifinalele Cupei Regelui

Cornella - Barcelona 0-2 | Catalanii au scăpat de rușine. Au ratat două penalty-uri. Calificarea s-a decis în prelungiri

FC Barcelona v Sevilla FC - La Liga

Video El Clasico, meciul lui Suarez. "Scăriță" de efect și performanță remarcabilă. Doar doi jucători îl depășesc

suarez

Barcelona, în sferturile Cupei, dar riscă excluderea! Dublă Dembele, gol Messi

dembele

Video Barcelona, victorie chinuită în Cupa Spaniei contra unei formaţii din liga a treia. Golul a venit în minutul 90+1

Lenglet la faza golului Barcelonei

Barcelona a jucat cu jumătate de stadion gol contra Valenciei: "Nu ştiu ce mai poate fi făcut"

Barcelona Valencia

Barcelona şi-a aflat adversara din semifinalele Cupei Spaniei. Meciurile vor fi în direct la Digi Sport

Barcelona

Pique a ironizat-o pe Espanyol după duelul din Cupa Spaniei: "Nu este din Barcelona"

Gerard Pique

Video Barcelona - Espanyol 2-0. Golurile lui Suarez și Messi califică echipa lui Valverde în semifinalele Cupei

bucurie barcelona

Video Barcelona a primit la Madrid ultimul trofeu care a fost decernat în istoria stadionului Vicente Calderon

premiere

S-au stabilit semifinalele Cupei Spaniei. Barcelona poate juca a treia finală consecutivă

barcelona semifinale

Reacția Barcelonei, după amenzile primite pentru fluierarea imnului Spaniei: "Nedrept și inacceptabil!"

fani barcelona

Barcelona va fi echipa vizitatoare la finala Cupei Spaniei, deși meciul se joacă pe "Camp Nou". Motiv inedit

barcelona bilbao meci

Luis Suarez a reluat antrenamentele şi ar putea evolua în finala Cupei Spaniei

luis suarez

Luis Suarez va fi apt pentru finalele jucate de Barcelona în Cupa Spaniei și UCL

suarez messi neymar

Răspunsul lui Perez pentru Bartomeu referitor la cererea ca Barça să joace finala Cupei pe Bernabeu

florentino-refuz

Finala Cupei Spaniei, Athletic – Barca, s-ar putea juca la Bilbao sau Barcelona!

barcelona-bilbao

Enrique, înainte de Villarreal: "Nu suntem perfecţi. Avem un avantaj în faţa lor"

trio barca

Enrique, înaintea returului cu Atletico: "Nu suntem favoriţi. Aştept o variantă de echipă agresivă a gazdelor"

messi atletico-1

VIDEO Elche are trei meciuri fără înfrângere în Primera înaintea meciului cu Barça. Partida este la Digi Sport 1

Messi Elche

VIDEO Halilovic a debutat pentru echipa mare a Barcelonei! "Îmi voi aminti mereu această zi"

halilovic

VIDEO Elche - Barcelona 0-4. Catalanii merg în "sferturile" Cupei cu 9-0 la general

barcelona - elche cupa spaniei

VIDEO Messi și colegii lui, huiduiți copios după înfrângerea din finala Cupei

Messi suparat-1

Barcelona și Real Madrid nu vor să joace finala Cupei Spaniei pe 19 aprilie

Iniesta Ronaldo

VIDEO Sociedad - Barcelona 1-1. Finala Cupei Spaniei, un "El Clasico" de vis!

captura messi fabregas bucurie

VIDEO Barcelona - Sociedad 2-0. Catalanii au făcut primul pas spre finala Cupei Spaniei