Video Faza zilei la Miami: Berdych a pupat fileul. Programul optimilor, ÎN DIRECT la Digi Sport

Video Tsonga, ultimul cap de serie eliminat de la Queen's

tsonga queens

Video Debut cu dreptul pentru Djokovic la Roma. Rezultatele zilei

djokovic roma

Roger Federer s-a calificat dramatic în semifinale la Miami! A salvat două mingi de meci

federer-4

Berdych şi Tsonga au refuzat să fie rezerve la Turneul Campioanelor. Goffin şi Bautista Agut i-au înlocuit

berdych tsonga

10 dintre primii 30 de jucători din topul ATP nu participă la JO. Berdych, ultimul pe listă

berdych

Video Exclusiv Murray îl învinge pe Raonic în finala de la Wimbledon şi câştigă al treilea Grand Slam al carierei

andy trofeu

Video Murray a supravieţuit unui meci maraton cu Tsonga şi este în semifinalele de la Wimbledon

murray2

Video Favoriţii, calificaţi în sferturi la Madrid

tnadal

Video Novak Djokovic s-a calificat în "sferturi", la Miami. Fără surprize în "optimi"

djokovic-4

Djokovic s-a calificat în turul doi la Australian Open. Rezultatele zilei la masculin

djokovic-2

VIDEO Surprize în turneul ATP de la Paris. Rezultatele zilei

federer paris

echipament1

VIDEO Rafael Nadal, finalist la Madrid! Ibericul va juca în ultimul act contra scoţianului Murray, azi, de la ora 20:00

rafa nadal

VIDEO Djokovic, după ce și-a asigurat locul 1 ATP: "Asta mă face și mai puternic"

novak

Marius Copil s-a oprit în sferturi la turneul ATP de la Stockholm, chiar de ziua lui!

marius copil stockholm

VIDEO Djokovic, Murray și Berdych, în turul 3 la Wimbledon. Ferrer și Gulbis, eliminați

murray s

VIDEO Wawrinka şi Berdych, în turul trei al Mastersului de la Miami

wawrinka

Turneu inedit, pe echipe: Nadal și Sampras vs. Agassi, Berdych și Serena Williams!

sampras nadal tenis

Mergea și Marach, eliminați în „sferturi” la turneul de la Doha

mergeA

Turneul Campionilor: Victoria lui Nadal cu Berdych l-a dus pe Wawrinka în semifinale

wawrinka-1

Turneul Campionilor: Tomas Berdych l-a învins pe Ferrer! Pentru ceh urmează Nadal

berdych ferrer 1

Chiar dacă a pierdut finala de la Tokio, Raonic se apropie de Turneul Campionilor

milos raonic tokio-1

Vești proaste pentru Cehia. Stepanek nu va juca în Cupa Davis, cu Elveția

Stepanek

Thriller la Melbourne: Djokovic se califică în sferturi după un meci de 5 ore

Djokovic Melbourne

FINALA CUPEI DAVIS: Cehia - Spania 2-2. David Ferrer l-a spulberat pe epuizatul Tomas Berdych

david ferrer serveste

VIDEO Federer este în semifinalele de la Londra. A trecut din nou fără probleme de ibericul David Ferrer

roger federer

Berdych și Tsonga se vor înfrunta în finala turneului de la Stockholm

Tomas Berdych

Murray l-a învins pe Berdych și este în ultimul act la US Open. Finala a fost amânată pentru luni