183 rezultate pentru eticheta

bordeaux

VIDEO Caen a luat un punct pe terenul lui PSG datorită unui jucător care acum doi ani juca în liga a cincea

bazile

VIDEO Bordeaux - Guingamp 1-1. Echipa lui Sagnol a ajuns la şase meciuri fără victorie

bordeaux

Bordeaux îl vrea pe Valerică Găman. Astra ține cu dinții de internaționalul român: ”Nu va pleca ușor”

valerica

Coșmar în Franța. Au trecut 5827 de zile de la ultimul meci al României la CM. Croații se ridicau, noi ne prăbușeam

stelea suker

Sezonul 2014-2015 al Ligue 1 e ÎN DIRECT la Digi Sport. Prima etapă începe pe 8 august, cu PSG-Reims

ligue 1ii

Zidane, în negocieri cu Bordeaux: "Pentru noi, ar fi formidabil să vină"

zidane

VIDEO Montpellier - Bordeaux 1-1. Egal brazilian în Ligue 1

montpellier bordeaux

VIDEO Bordeaux-PSG 1-3. Parizienii s-au calificat în semifinalele Cupei

psg bordeaux

VIDEO Marseille - Bordeaux 2-2. Gazdele au revenit de la 0-2 într-un singur minut

marseille bordeaux

Cum vrea Bordeaux să-i strice recordul de invincibilitate lui Enyeama? „Dau o masă cui îi dă gol!”

enyeama gillot

VIDEO Bordeaux - Ajaccio 4-0. Fără Mutu și Popescu, “corsicanii“ sunt în cădere liberă către Ligue 2

bordeaux - ajaccio

VIDEO Lyon - Bordeaux 1-1. Din UEFA Champions League, în zona suferinței

briand lyon

VIDEO Primul trofeu pentru Blanc: PSG a câştigat Supercupa Franţei în al cincilea minut de prelungiri!

gouffran bordeaux

VIDEO Bordeaux - St. Etienne 0-0. Echipa lui Francis Gillot nu a mai învins în Ligue I de aproape o lună

Bordeaux St. Etienne

VIDEO Ajaccio – Reims 2-0. Mutu, omul meciului: gol și pasă de gol

mutu bucurie

Bordeaux merge la Brugge fără cei mai importanți jucători. Belgienii, pe val după schimbarea antrenorului

BORDEAUX BRUGGES

VIDEO Bordeaux – Marseille 1-0

gouffran

PSG - Rennes 1-2. Parizienii au suferit a doua înfrângere în Ligue I!