18 rezultate pentru eticheta

borna coric

Borna Coric, parcurs neașteptat la Cincinnati! Precedenta performanță a fost realizată de Andrei Pavel

Tennis: Western & Southern Open

Andrei Rublev a câștigat turneul ATP de la Sankt Petersburg! Al patrulea titlu al anului pentru sportivul din Rusia

Andrei Rublev

Prima reacție a lui Novak Djokovic după ce a fost infectat cu COVID-19!

2012 Australian Open - Day 14

Decizia luată de ATP, după ce coronavirusul a lovit lumea tenisului

Hempstead, NY - February 15, 2020: Official Dunlop ball and ATP logo of ATP 250 New York Open 2020 tennis tournament at Nassau Coliseum

Nick Kyrgios pune tenisul pe jar. O nouă ieșire controversată a australianului: "O decizie absurdă!"

2020 Australian Open - Day 8

News Alert Lumea tenisului, lovită de coronavirus. După Grigor Dimitrov, şi Borna Coric a fost testat pozitiv cu COVID-19

ATP Buenos Aires Argentina Open - Day 3

Roger Federer s-a calificat dramatic în sferturi, la Roma. A salvat două mingi de meci consecutive

roger federer

Felix Auger-Aliassime, noua revelație a tenisului mondial. S-a calificat în semifinale la Miami

Felix Auger-Aliassime

Video Nick Kyrgios a reuşit punctul anului! O scurtă no-look şi un tweener incredibil în câteva secunde

kyrgios

Video Federer defilează spre al optulea trofeu la Dubai. "Maestrul" elvețian îl va întâlni pe Coric în semifinale

Dubai Duty Free Tennis Championships - Day Twelve

Borna Coric, calificare în premieră în turul 2 la AO. Autoironia prin care şi-a anunţat victoria

2019 Australian Open - Day 2

Video Novak Djokovic a câștigat turneul de la Shanghai și se apropie amenințător de Nadal

2018 Rolex Shanghai Masters - Day 8

Franţa şi Croaţia, cu un pas în finala Cupei Davis

Lucas Pouille

Halep a uitat de eșecul de la US Open. Unde se relaxează numărul 1 WTA

Rogers Cup presented by National Bank - Day 5

Video Federer va pierde din nou locul 1 ATP după ce a cedat în finala turneului de la Halle

Federer vs Coric

Video Federer a revenit spectaculos şi e în finală la Indian Wells. Cel mai bun start de sezon din carieră