Video&Foto Un nou capitol în cariera lui Philippe Coutinho! Primele imagini în echipamentul lui Bayern Munchen

Philippe Coutinho

Video Borussia Dortmund, debut în forță în noul sezon din Bundesliga. Rezultatele primei etape

Dortmund

(P): Pariază inspirat pe cel mai tare campionat: tot ce trebuie să știi despre noul sezon de La Liga

top5 supertransferuri

Lovitură pentru Leroy Sane! Are nevoie de operație și va lipsi ”câteva luni”. Nu știe dacă va mai ajunge la Bayern

Leroy Sane

Video Supercupa Germaniei, Dortmund - Bayern, la Digi Sport. Titanii se ciocnesc în startul noului sezon

supercupa germaniei

Ultima ofertă pentru George Pușcaș vine de la o câștigătoare de Champions League din Germania, potrivit Gazzetta dello Sport

george-puscas

S-a decis programul noului sezon din Bundesliga. Derby încă din etapa a doua

Bayern Dortmund

Semifinalistă de Europa League în acest sezon, călcată în picioare în campionat. Cât era scorul în minutul 36

leverkusen

Liverpool dă lovitura cu un jucător care nu a primit vreo şansă. Ia 45 de milioane € de la o forţă a Europei

gruj

Video Freiburg - Bayern 1-1. Bavarezii au pierdut primul loc în clasament

robert-lewandowski

Hoffenheim - Leverkusen 4-1. "Dubla" lui Belfodil le-a apropiat pe gazde la un punct de cupele europene

Hoffenheim Leverkusen

Video Leverkusen - Bremen 1-3. Max Kruse a fost eroul lui Werder

Max Kruse

Video Schalke - RB Leipzig 0-1. Al șaselea eșec consecutiv al vicecampioanei, în toate competițiile

Schalke Leipzig

Video Augsburg - Dortmund 2-1. Borussia riscă să fie egalată la puncte de Bayern Munchen

Augsburg vs Dortmund

Dortmund - Leverkusen 3-2. Liderul Borussia are din nou trei puncte peste Bayern Munchen

Borussia Dortmund

Digi Sport transmite şi în 2019 cele mai importante competiţii. Spectacolul campionilor e aici!

Evenimentele din 2019

Aproape de o revenire! Robben, ofertat de o echipă din UEFA Champions League

Arjen Robben

Video Dortmund - Bayern Munchen 3-2. Victorie mare pentru Borussia, într-un meci "nebun"

Borussia Dortmund v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Bundesliga | Werder Bremen - Monchengladbach 1-3. Hat-trick de senzație semnat de Plea

alassane plea monchengladbach

Dortmund - Bayern, derby-ul din Bundesliga, fără presiune pentru Kovac: "Nu o simt, credeți-mă"

niko kovac

Propunere inedită în Bundesliga. Schimbarea care poate avea loc din sezonul viitor

banca bayern munchen

Kovac, criticat de soția lui Thomas Muller! ”A avut nevoie de 70 de minute pentru a face asta”

Thomas Muller

Video Bayern Munchen - Freiburg 1-1. Bavarezii, la patru puncte în spatele liderului Borussia Dortmund

Bayern Munchen

Stanciu a făcut lumină, după ce presa din Cehia ”l-a transferat” în Bundesliga

Stanciu

Video Mainz - Bayern 1-2. Campioana s-a apropiat la două puncte de liderul Dortmund

Bayern

Video Dortmund - Hertha 2-2. Liderul, egalat din penalty în prelungiri

Dortmund Hertha

Freiburg - Monchengladbach 3-1. Gazdele au deschis scorul din primul minut

Freiburg vs Monchengladbach

Stanciu, aproape de transferul vieții! Anunțul făcut de cehi. E așteptat într-un campionat de Top 5 din Europa

Stanciu

Cedat ușor de Real Madrid, strălucește în Bundesliga. Distincție importantă pentru fotbalistul ignorat de Lopetegui

hakimi

Dortmund i-a setat prețul lui Sancho. Câți bani vor nemții pe "puștiul-minune" dorit de Chelsea și Juventus

Jadon Sancho

Video RB Leipzig - Nurnberg 6-0. Gazdele au ratat și un penalty, oaspeții au avut un om eliminat

lepizig nurenberg

Maxim a răbufnit la revenirea în România. ”Nu prea îmi explic de ce nu joc. Nu pot să cer explicații în fiecare zi”

Alexandru Maxim gol Mainz Bundesliga

Video Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1-2. A treia înfrângere consecutivă cu același scor

TSG 1899 Hoffenheim v Eintracht Frankfurt - Bundesliga

Bayern i-a găsit înlocuitor lui Robben. Pregăteşte 60 de milioane de euro pentru transfer

muller robben

Video În minutul 80, Borussia Dortmund era condusă pe teren propriu cu 2-1. Ce s-a întâmplat până la final e incredibil

Borussia

Video Barcelona s-a despărţit de un super-jucător! Alcacer a marcat 6 goluri în 80 de minute

Paco Alcacer

Video Spectacol total în Bundesliga. Finnbogason, autorul unui hat-trick de senzație

augsburg

Video Hertha - Bayern 2-0. Bavarezii, la prima înfrângere a sezonului. Fără victorie la Berlin de doi ani și jumătate

Hertha

Nu și-au tratat dependența și vor fi pedepsiți. Motivul pentru care doi fotbalişti vor fi sancţionaţi

forsberg leipzig

Video Hoffenheim - Borussia Dortmund 1-1. Un nou gol decisiv marcat de Pulisic. Oaspeții au egalat în 10

Dortmund

Video Freiburg - Stuttgart 3-3. Spectacol total în Bundesliga

Freiburg Stuttgart

Video Werder Bremen - FC Nurnberg 1-1. Final dramatic, după eurogolul lui Eggestein

Werder Bremen - FC Nurnberg 1-1

Video "Joker-ul" Alexandru Maxim a fost eroul lui Mainz în victoria cu Augsburg

Video Bayern - Leverkusen 3-1. Campioana a revenit pe primul loc în Bundesliga. Procentaj maxim în primele 3 etape

muller bayern

Sumă record cheltuită pe transferuri în Top 5 campionate. Cui i se datorează creşterea spectaculoasă

mercato 2018

Video Schalke - Hertha 0-2. Primul succes la Gelsenkirchen după 14 ani

FC Schalke 04 v Hertha BSC - Bundesliga

Video Leipzig - Fortuna Dusseldorf 1-1. Fosta adversară a Craiovei, fără victorie în Bundesliga

RB Leipzig v Fortuna Duesseldorf - Bundesliga

Video Wolfsburg a câştigat spectaculos derby-ul de la Leverkusen. Rezultatele zilei din Bundesliga

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg

PSG, pe urmele celui mai bun tânăr jucător din 2016

renato sanches

Bayern îşi vinde un jucător la rivala Schalke

Sebastian Rudy

Video Dortmund - Leipzig 4-1! Oaspeții au marcat cel mai rapid gol al începutului de sezon, Witsel a reușit o capodoperă