926 rezultate pentru eticheta

bundesliga

Antrenor demis în Bundesliga! Clubul nu a ținut cont de rezultatele din acest sezon

FC Bayern Muenchen v TSG 1899 Hoffenheim - DFB Cup

Video Freiburg - Monchengladbach 1-0. Surpriză pe Schwarzwald. O rezervă a decis meciul la un minut de la intrarea pe teren

Sport-Club Freiburg v Borussia Moenchengladbach - Bundesliga

Video Noua senzație a fotbalului european e antrenată de fiul lui Christoph Daum: "Are eleganța lui Zidane!"

Rangers FC v Bayer 04 Leverkusen - UEFA Europa League Round of 16: First Leg

Video Koln - Leipzig 2-4. Spectacol total, cu trei goluri în șapte minute din repriza a doua și un Werner de neoprit

colaj koln leipzig

Video Paderborn - Borussia Dortmund 1-6. Spectacol total, cu 7 goluri în 37 de minute și hat-trick Sancho. La pauză era 0-0

sancho gol

Video Monchengladbach - Union Berlin 4-1. Lecție de fotbal predată de gazde. Plea și Thuram, de neoprit

thuram steag

Video Schalke - Bremen 0-1. O nouă înfrângere pentru trupa lui Wagner. Toate rezultatele meciurilor din Bundesliga

Untitled

Inter l-a vândut pe Icardi și a oferit detalii despre transferul lui Timo Werner: "Știu ce vrea să facă!"

RB Leipzig v Sport-Club Freiburg - Bundesliga

Video Nebunie în etapa a 28-a din Bundesliga. 25 de goluri în 9 jocuri, gafe, VAR, penalty ratat şi eliminări pe bandă rulantă

bundealiga colaj

Video Erling Haaland, accidentat de arbitru?! Ce s-ar fi întâmplat, de fapt, cu vedeta Borussiei Dortmund

haaland

Transferul după care tânjește Klopp a intrat în impas! Ce vrea să facă Liverpool

Liverpool FC Press Conference And Training Session

Reacția lui Lucien Favre, cu privire la plecarea sa de la Dortmund

Borussia Dortmund v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Kimmich a dezvăluit cum a reușit să marcheze "golul carierei" în poarta Borussiei: ”Asta ni s-a spus înainte de meci”

Video Lucien Favre are zilele numărate la Dortmund, după înfrângerea cu Bayern! Posibilii înlocuitori

Borussia Moenchengladbach v Borussia Dortmund - Bundesliga

Video Leverkusen, distrusă de Wolfsburg. Șase goluri la Frankfurt. Spectacol total în etapa a 28-a din Bundesliga

colaj bundes

Video Dortmund - Bayern 0-1. Supergolul lui Kimmich a decis "Der Klassiker", într-un meci cu o bară și ocazii uriașe

colaj

Video Cel mai frumos gol de la reluarea Bundesligii! Kimmich, execuție splendidă în Der Klassiker

kimmich ggol

Video Exclusiv Ciprian Marica așteptă spectacol în Dortmund-Bayern, la Digi Sport: "Haaland e o forță incredibilă, vom vedea goluri!"

1. FC Saarbruecken v Schalke 04 - DFB Cup

O nouă trădare pe axa ”Dortmund-Bayern”? Bavarezii pregătesc 120 de milioane pentru ”perla” rivalei

Bayer 04 Leverkusen v Borussia Dortmund - Bundesliga

Video Koln - Fortuna Dusseldorf 2-2. "Țapii" au revenit de la 0-2 în trei minute, după un final nebun

1. FC Koeln v Fortuna Duesseldorf - Bundesliga

"Suntem prea proști! Să luăm exemplul Spaniei și al Germaniei!". Scandalul continuă în Franța

UEFA Euro 2016 - Previews

Video Mainz - RB Leipzig 0-5. După 8-0 în tur, "taurii" au demolat din nou fosta echipă a lui Maxim

1. FSV Mainz 05 v RB Leipzig - Bundesliga

Video Jucătorul dorit de Liverpool a înscris din nou pentru echipa sa, după o fază incredibilă

Untitled

Video Schalke - Augsburg 0-3. "Minerii" au suferit o nouă umilință în Bundesliga

FC Schalke 04 v FC Augsburg - Bundesliga

Video Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt 5-2. Meci nebun pe "Allianz Arena". Pentru bavarezi urmează derby-ul cu Borussia

FC Bayern Muenchen v Eintracht Frankfurt - Bundesliga

Video Kai Havertz și Jadon Sancho, distrugătorii de recorduri din Bundesliga! Performanțe incredibile pentru cei doi tineri

havertz-sancho

Video Wolfsburg - Borussia Dortmund 0-2. Guerreiro și Hakimi mențin suspansul în lupta pentru titlu

VfL Wolfsburg v Borussia Dortmund - Bundesliga

Video&Foto Borussia Monchengladbach, cu 13.000 de "fani" în tribune! Cum au împânzit nemții tribunele

Borussia Moenchengladbach v Bayer 04 Leverkusen - Bundesliga

Eroul Germaniei de la CM 2014 pleacă de la Borussia Dortmund! Nemții au făcut anunțul oficial

Borussia Dortmund v Borussia Moenchengladbach - Bundesliga

1. FC Nürnberg v FC Erzgebirge Aue - Second Bundesliga

Video Jucătorii Herthei Berlin s-au bucurat în același fel după ce au marcat în poarta rivalei Union

gol 1 hertha

Video Show de zile mari în derby-ul Berlinului. Hertha - Union 4-0, după faze ca pe calculator

colaj hertha

"Ultimul dans" l-a mișcat profund pe Darren Cahill. Ce spune antrenorul despre documentarul cu Michael Jordan

Michael Jordan #23

Momente de reculegere și banderole negre în următoarele două runde din Germania. Anunțul Ligii

FC Schalke 04 v RB Leipzig - Bundesliga

Bundesliga a stabilit toate datele pentru etapele rămase de disputat. Când se termină sezonul

bundesliga colaj

Video OFICIAL | ”Telenovela” s-a terminat! Neuer și-a prelungit contractul cu Bayern până la 37 de ani

Video "Am fost prost!". Antrenorul care a ratat reluarea Bundesligii pentru că a fost la cumpărături și-a recunoscut eroarea

Bayer 04 Leverkusen v VfB Stuttgart - Bundesliga

Gică Popescu, savuros: "Am așteptat meciurile ca pe desenele animate din vremea lui Ceaușescu"

Popescu

Video Probleme mari pentru Marco Reus! Vedeta de la Borussia Dortmund ar putea rata restul sezonului

Borussia Dortmund v SC Paderborn 07 - Bundesliga

Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt se vede sâmbătă de la ora 19:30 ÎN DIRECT pe Digi Sport 1 și Digi 4K

logo bayern

Exclusiv "Am ajuns să mă uit și la meciurile din Bundesliga date în reluare. Atât de dor mi-era!" Reacția unui fost dinamovist

FOTBAL:DINAMO-OTELUL GALATI 2-0 FINALA CUPA ROMANIEI (6.06.2004)

SV Werder Bremen v Bayer 04 Leverkusen - Bundesliga

Video Acuzații la adresa celor de la Mainz! Cu ce au greșit și ce le reproșează oficialii lui Koln

1. FC Koeln v 1. FSV Mainz 05 - Bundesliga

Exclusiv Românul cu 140 de meciuri în Bundesliga anticipează surprize în Germania: "Nu mai contează dacă joci acasă sau nu"

VfB Stuttgart v FC Wuerzburger Kickers - Second Bundesliga

Exclusiv Mai mulți jucători din Liga 1, obișnuiți deja cu stadioanele goale: "E ca la antrenament, doar că porți tricoul oficial!"

FOTBAL:FC VOLUNTARI-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 CASA PARIURILOR (9.03.2020)

Video Union Berlin - Bayern Munchen 0-2. Lewandowski şi Pavard nu le-au dat nicio şansă gazdelor

pavard gol

Video Koln - Mainz 2-2. Gazdele au fost egalate după ce au avut un avans de două goluri

WhatsApp Image 2020-05-17 at 16.58.52

koln tribune 1

Video Frankfurt - Monchengladbach 1-3. Show făcut de oaspeţi, cu primul gol marcat în secunda 36, bară şi ocazii rarisime

PLEA GOL

Video Nu le venea să creadă ce vedeau. Ce au putut să facă jucătorii Borussiei în faţa tribunelor goale. Reacţia adversarilor