11 rezultate pentru eticheta

ceahlaul rapid

Ganea acuză jocuri de culise în liga a doua: "Din păcate, se trag sforile mai mult pentru Rapid!"

Ganea

VIDEO Gol superb marcat de Iulian Popa la Piatra Neamț. Execuția l-a lăsat fără replică pe portarul Ceahlăului

captura i popa

VIDEO Două goluri anulate la Piatra Neamț într-o singură repriză! La a doua fază, mingea a lovit și bara

captura ofsaid 27

VIDEO Embalo, ratarea sezonului în Liga 2. Atacantul portughez n-a nimerit poarta din 4 metri!

captura cap mbaloo

VIDEO Ceahlăul - Rapid 0-2. Victorie decisă în patru minute. Trei bare și două goluri anulate în prima parte

rapid bucurie

Rapid vrea o modificare a planului de reorganizare! "Jucătorii sunt plătiți la zi"

nkoy ceahlaul rapid

VIDEO Săpunaru face calculele pentru salvare: "Avem nevoie de 7 puncte. Nu dormim noaptea"

capt Sapunaru

VIDEO Mitică Dragomir ține cu Rapidul în finalul campionatului: ”Regret că nu am cumpărat eu echipa”

mitica

Rapid poate sări de linie, iar Bergodi crede că va salva echipa în ultima secundă!

rapid bergodi

VIDEO Ceahlăul are duel cu specialista Cupei: Rapid are 13 trofee. Revedere cu Dică