VIDEO Reacția lui Lennon după ce a aflat că Celtic se va duela cu Barca, Milan și Ajax

reactie Lennon

Moţi, învingător în faţa lui Partizan. Rezultatele serii în Champions League

moti partizan

Bavarezii au câştigat şi Cupa. Bayern devine primul club german care cucereşte "tripla"

antonio conte juve chelsea real

VIDEO AS Roma - Juventus 1-0. Francesco Totti a marcat un gol decisiv de poveste

roma juve

Celtic trimite DVD-uri la UEFA pentru analiza arbitrajului cu Juventus

undiano mallenco

Oțelul a pierdut amicalul de Champions League cu Spartak Moscova

grigoras

VIDEO Juventus - Fiorentina 2-0. Matri a marcat desculț!

matri

VIDEO Umor britanic: Lennon a răspuns la telefonul unui ziarist, în timpul conferinței

1neil

VIDEO Steaua - FC Basel 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fază a meciului

pintilii bun steaua-basel

Belodedici, despre Steaua: "O finală de UEL ar egala performanța de la Sevilla"

Belodedici

Gordon Strachan este noul selecţioner al Scoţiei

strachan01 twitter

Gardoş: "Ajax este favorită, dar sunt nerăbdător să dăm piept cu olandezii"

samaaras

Portughezii sunt furioşi pe Messi, după ce Leo a spus c-ar prefera Celtic în “optimi“ în locul Benficăi

leo messi dezamagit

INEDIT Cel mai curajos fan din lume sau doar un suporter rătăcit?

suporter celtic

VIDEO Benfica - Celtic 2-1, dar "vulturii" trebuie să răpună Barcelona, pe Camp Nou, pentru calificare!

ola john benfica

Vești bune pentru Vilanova. Puyol și Pique sunt apți pentru confruntarea dintre Barcelona și Mallorca

Puyol Barca Benfica

INCREDIBIL! Celtic a avut mingea doar 47 de SECUNDE în a doua repriză a meciului cu Barcelona! Și a învins!

celtic 47

VIDEO Celtic a învins Barcelona și pentru că are suporteri unici! "You'll Never Walk Alone" cântat la Glasgow l-a impresionat pe Vilanova

suporteri celtic

VIDEO Rod Stewart a plâns de fericire în tribună, după victoria lui Celtic în fața Barcelonei

rod stewart

Cu Barcelona, Celtic a avut cea mai slabă posesie a unei învingătoare, în istoria UEFA Champions League

celtic barcelona statistica

VIDEO Celtic - Barcelona 2-1. Watt, cel mai tânăr marcator al ediției

wanyamaaa

Barcelona a jucat singură! În meciul contra campioanei Scoției a stabilit un nou record de posesie

barcelona posesie

Pique nu a fost recuperat și lipsește pe El Riazor! Deportivo – Barcelona e ÎN DIRECT sâmbătă, pe Digi Sport 2

gerard pique barcelona

VIDEO Spartak Moscova - Celtic 2-3! Răsturnări de scor, o eliminare şi golul victoriei în minutul 90