28 rezultate pentru eticheta

cfr craiova

Video Iancu, înțepături către colegii săi! ”Nu știu cum am luat golul doi! Trebuie să analizăm fazele!”

iancu

CFR e CAMPIOANA României! 4 antrenori au contribuit la cucerirea titlului. Dan Petrescu a ”ucis” play-off-ul

cfr21212

”Să fie omenie!” Mesaj anti-FCSB? Fanii Craiovei au scandat împotriva lui Gigi Becali

omenie

Dan Petrescu declanşează "revoluţia" la CFR! 5 jucători sunt OUT, urmează transferuri stelare

petrescu

Video ”Poate să-o împiedice pe CFR Cluj!”. Marea dorință a celor de la FCSB pentru a juca cu titlul pe masă în ultima rundă

juc fcsb

Planul Craiovei pentru a-l lua pe Ioniţă. Care sunt şansele reale ca oltenii să dea marea lovitură

ionita

Dan Petrescu ştie sigur cine ia titlul în Liga 1: "Doar dacă se întâmplă vreun miracol e altfel"

Dan Petrescu

Conceicao: "Vom diminua diferenţa faţă de FCSB". Portughezul, pe cracă: ce a spus despre "mazilirea" lui Mureşan

cfr conceicao

Obiectiv măreț setat de Mitriță, înainte de meciul cu CFR: "Vrea titlul de golgheter al Ligii 1!"

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (23.07.2018)

Exclusiv Iordănescu, la primul trofeu al carierei: ”Nu e cazul să își facă alții griji pentru noi”. Ce spune despre Omrani și Țucudean

Edi Iordanescu

Video "Ne-a lipsit maturitatea". Craiovenii, demolați după eșecul cu CFR Cluj, din Supercupa României

craiova premeire

Video Jucătorii CFR-ului au sărbătorit chiar pe terenul Craiovei. Imnul feroviarilor a răsunat pe Oblemenco

Atmosfera

Interes mare pentru Supercupa României. CFR Cluj - Craiova se va disputa cu casa închisă

FOTBAL: CFR CLUJ - CS U CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (10.09.2017)

Video ”De trei ori ați vrut să vă dați autogol!” Cum a reacționat Mangia, după această acuzație

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC BOTOSANI, CUPA ROMANIEI (19.04.2018)

Video "Dacă Gustavo dădea gol, FCSB era campioană la ora asta!". Reacţia lui Becali, după penalty-ul ratat de Craiova

CFR Craiova

Video "E sub îngrijirea medicilor acum"! Lui Petrescu i s-a făcut rău după finalul meciului. Nu a venit la flash-interviu

Dan Petrescu Craiova

Video Arlauskis, eroul lui Dan Petrescu. Paradă superbă la penalty-ul ratat de olteni, în prelungiri

Arlauskis

Video Exclusiv Craiova arbitrează titlul. "Nu trebuie condamnați dacă fac asta". Ce spun clujenii

becali muresan

Fanii lui CS U râd de susţinătorii Craiovei lui Mititelu! "Stadionul a fost dezinfectat, este gata de sold-out!"

fani craiova2

Video Manea, înjurat de Petrescu la finalul primei reprize! Camerele au surprins tot. Reacţia jucătorului

PETRESCU MANEA

Video Petrescu: ”A fost penalty clar! Cine spune altceva nu știe fotbal”! ”Bursucul” a redat dialogul cu arbitrul Comănescu

fotbal-cfr-cluj-craiova-03

Video Arlauskis: ”Nu am înțeles de ce ne-am retras”! De la Ronaldo la Băluță

arla

Meme Stoica a ieșit din nou la rampă! ”A revenit în forță CFR! Noi, penibili cum am fost, am avut penalty”

meme stoica

Video Să râdem cu oltenii! Cum a fost spălat tricoul lui Screciu pentru ca mijlocașul să poată reveni pe teren

screciu tricou

Video Ivan a prins curaj după dubla cu CFR: "Vreau să-i batem pe toți! Câștigăm și în Cupă"

bucurie ivan

VIDEO Săndoi a ajuns la 8 meciuri fără înfrângere la Craiova: "Era timpul să avem și noi noroc"

capt sandoi

VIDEO CFR Cluj - CSU Craiova 1-2. Oltenii au fost conduși, dar au dat lovitura în prelungiri

cfr cluj - craiova 1-2

Se alege noul Costea! "U" Craiova caută talente pentru revenirea echipei în elită