Neymar crede într-o nouă ”remontada”, după 0-3 cu Juve! ”Trebuie să dăm totul”

De ce Simeone se poate considera deja calificat în semifinalele UCL

Atletico Leicester

Cristiano și Realul campionilor

ronaldo-1

Seară istorică pentru Cristiano Ronaldo! E primul jucător care a marcat 100 de goluri în cupele europene

shakira

Finalele Ligii Campionilor și Europa League vor fi programate să se dispute în aceeași săptămână

REAL

UEFA a decis! Răspunsul final dat granzilor Europei care au cerut înființarea Super Ligii

marchetti

Un nou duel MSN - BBC! 4 atuuri pentru o răzbunare mult așteptată

messi juventus barcelona

Reacțiile după ce sorţii au decis Bayern - Real: ”Este o super tragere” vs. ”Unul dintre cei mai grei adversari”

anceloti zidane

Barcelona, favorita bookmakerilor la câştigarea Ligii, după remontada cu PSG! Ce cotă are Leicester

trofeu ucl

Video Aşa se sărbătoreşte eliminarea lui Guardiola! Imagini din vestiarul lui Monaco

monaco-1

Guardiola, eliminat pentru prima oară în optimile Ligii! Toate echipele calificate

collage ucl-1

Ratează meciul de Liga Campionilor din cauza examenelor

havertz

Video Juventus - Porto 1-0. Hațegan, un penalty și o eliminare. A 14-a victorie consecutivă acasă a "zebrelor"

juventus - porto 1-0

Video Leicester - Sevilla 2-0. Campioana Angliei, alături de granzii Europei

Leicester gol UCL

Trei El Clasico în 13 zile? Scenariul prin care Barcelona și Real se pot duela de mai multe ori în aprilie

barcelona real

Super sau catastrofal? Următoarele trei meciuri vor decide sezonul lui Guardiola la City

pep-guardiola

Video Barcelona - PSG 6-1. Final nebun pe Camp Nou! Catalanii au marcat 3 goluri după minutul 88

poza buna

Ave, Sergio! Bye, bye, Arsene!

ramos wenger

Wenger şi Arsenal, desfiinţaţi de presa engleză, după umilința cu Bayern, 2-10 la general

776339 1

Realul i-a dat emoții lui Zidane la Napoli: "Am suferit în prima repriză"

zidane real

Video Lewa l-a egalat pe Cavani. Clasamentul la zi al golgheterilor din UCL şi cum arată topul all-time

lewa

Real Madrid a stabilit un nou record, în Champions League, după meciul cu Napoli

real

Un fost jucător emblematic al Realului surprinde: ”Aș vrea ca Barcelona să o elimine pe PSG!”

carlos raul guti

Video Incredibilul Max Allegri: două schimbări cât o calificare

allegri

Video Campioanele Europei nu se tem de Larvik: ”Trebuie să fim agresive încă de la început”

csm larvik

Ghinion pentru Guardiola. Căpitanul lui Manchester City va rata meciul cu AS Monaco

kompany

Video Juve, cu un pas în sferturi. Două goluri, în două minute, la Porto. Sevilla - Leicester 2-1. Vardy ține în viață campioana Angliei

collage-4

Condiții de Champions League: un jucător de la Atletico va fi adus cu un avion privat

Lucas Hernandez

Ancelotti spune cum a reușit Bayern să o umilească pe Arsenal. Italianul se teme că ar putea pierde totul în retur

bayern arsenal

N-a pățit-o doar Barcelona! Alte rezultate șoc în UEFA Champions League, în ultimii ani

PSG Barcelona meci

UEFA a prezis câștigătoarea Ligii Campionilor din acest sezon. Real nu își apără trofeul

real madrid trofeu

Ronaldo și Coentrao s-au antrenat separat cu două zile înainte de meciul cu Napoli

real antrenament

Video CSM București e în fața "finalei" dinaintea sferturilor, după surpriza din Ungaria

csm bucuresti-1

Real Madrid și-ar putea recupera toți indisponibilii până la meciul cu Napoli

real accidentati

Video SCMU Craiova- Modena 0-3. Italienii şi-au consolidat prima poziţie în clasament

volei craiova

Video CSM Roman - CSM Bucureşti 24-27. Campioana Europei a câștigat, dar a pierdut-o pe Paula Ungureanu

ungureanu

Video Zece goluri pentru Neagu, dar Buducnost e învinsă în Liga Campionilor de Vardar

neagu-1

Video Gyor - Krim Ljubljana 39-22. Victorie clară pentru handbalistele lui Martin Ambros

gorbicz

Lucescu, în topul antrenorilor din Champions League. E peste Guardiola sau Lippi

lucescu lippi pep

Video Dinamo - CSV Alba Blaj 0-3. Repetiţie bună înaintea debutului în primăvara europeană

volei blej

Video Khimik - CSM CSU Oradea 78-49. Înfrângere ruşinoasă pe terenul codaşei grupei

captura oradea baschet

Cristiano Ronaldo nu a fost inclus în echipa ideală a fazei grupelor UEFA Champions League

cristiano ronaldo-1

Video Moţi, integralist în surpriza serii din Champions League: "Am făcut un meci aproape perfect"

moti psg

Video Messi s-a apropiat de Ronaldo în topul marcatorilor din Champions League

lionel messi

Video Benfica - Napoli 1-2. Cele două echipe merg împreună în optimile Champions League

benfica napoli

Video Ultima etapă din grupele UCL: rezultate şi clasamente. Toate echipele calificate