117 rezultate pentru eticheta

charles leclerc

Șeful Ferrari nu se ascunde și recunoaște ordinele de echipă în favoarea lui Vettel. Leclerc: "Voi avea grijă să schimb asta"

colaj formula 1

Video Cvintuplul campion mondial, Lewis Hamilton, uluit de noua senzație din Marele Circ: "Știu că e nasol în acest moment..."

hamilton leclerc 2

Video Imaginea zilei în F1: un mecanic Ferrari, în lacrimi, după ce Leclerc a fost depășit de Hamilton

mecanic ferrari devastat

Video Hamilton, fair-play superb, după ce a câștigat cu noroc MP al Bahrainului. Gestul făcut chiar în timpul interviului

hamilton leclerc

Video Hamilton, victorie în MP al Bahrainului, urmat de Bottas. Leclerc, cu mari probleme, "supraviețuiește" și termină pe 3

colaj formula 1 2

Video "Monopol" Ferrari în calificările MP al Bahreinului. Leclerc, primul pole-position din carieră. Cursa e la Digi Sport

Noul pilot de la Ferrari recunoaște că a primit ordine de echipă chiar în prima etapă a sezonului: "N-avem explicație"

colaj vettel leclerc

Video&Foto Accident brutal în MP al Belgiei. 3 abandonuri și Safety Car, încă din primul tur!

F1 Grand Prix of Belgium

Video Un brand legendar revine în Formula 1 după 30 de ani și și-a prezentat deja monopostul

alfa romeo

Video Robert Vişoiu, locul 12 în Formula 2. Primul clasat a pierdut victoria după ce a fost penalizat cu zece secunde

visoiu

Video Charles LeClerc a câștigat cursa principală din Formula 2, de la Barcelona

formula2

Charles LeClerc a terminat, în parapeți, cursa care l-a făcut campion în GP3

Charles LeClerc

Alexander Albon, a patra victorie din sezon în GP3. Titlul se decide la Abu Dhabi

Alexander Albon

VIDEO Leclerc a profitat de erorile rivalilor şi a câștigat prima cursă la Norisring

formula 3

VIDEO Incidente si surprize în etapa de la Spa. Charles Leclerc, la a treia victorie din carieră