14 rezultate pentru eticheta

city united

Foto Ce a făcut Maria Guardiola după victoria la scor de tenis a lui Manchester City în fața rivalei United

maria-guardiola3

Nu au mai suportat umilința! Ce au făcut fanii lui Manchester United, înainte de pauza derby-ului cu City

haaland-goal

Lovitură pentru Nike! City, "furată" de un brand rival. Contractul uriaş semnat de "cetăţeni"

aguero

Mourinho, după ce a auzit că Pogba a fost oferit la rivala City: "Dacă e așa, tocmai i-a explodat prețul"

colaj mourinho pogba pep

Revenire incredibilă pentru United. A învins-o pe City, după ce a fost condusă cu 2-0. "Cetăţenii" luau titlul dacă învingeau

united city

Video Gabriel Jesus și Bernardo Silva, atacați cu ouă. Totul s-a întâmplat cu o zi înaintea meciului cu Liverpool

jesus bataie cu oua

Klopp, declarația zilei după ce Liverpool a picat cu Man. City: "E tragerea pe care au visat-o toți fanii lui United"

Klopp

"Nu insistaţi, pentru că o să intru în bucluc dacă spun mai multe". Mourinho, înţepături spre Guardiola

pep mourinho

Şi marea rivală recunoaşte superioritatea lui City: "Ei sunt principalii favoriţi la titlu"

HERRERA

Gundogan are șanse mari să debuteze la City în derby-ul cu United. Anunțul germanului

gundg

S-a anulat amicalul dintre United și City! Se amână debutul lui Mourinho și Guardiola în derby-ul orașului Manchester

mourinho guardiola

VIDEO Man. City - Sevilla 2-1. Englezii s-au impus printr-un gol marcat în prelungiri