1158 rezultate pentru eticheta

cm 2018

Gafa lui Muslera din meciul cu Franța, identică cu cea a lui Karius în finala UCL. Cine a sărit să-l apere

Uruguay v France: Quarter Final - 2018 FIFA World Cup Russia

Reacțiile din presa internațională după ce Franța s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial

Real, PSG, Tottenham și Barcelona domină topul pe cluburi al golurilor la Cupa Mondială din Rusia

Cifre horror pentru Suarez! Nu a atins mingea în careul Franţei

suarez franta

Foto Imaginea Mondialului? A plâns pentru eliminarea Uruguayului când meciul încă nu se terminase

gimenez lacrimi

"Să vedem ce o să zică David Beckham!" Ibrahimovic, reacție surprinzătoare înainte de Suedia - Anglia

Zlatan Ibrahimovic

Uruguay - Franța 0-2. "Cocoșii", pentru a 6-a oară în semifinalele unei Cupe Mondiale

Al doilea gol la rând pe care Uruguay îl primeşte din fază fixă. De peste jumătate de secol nu s-a mai întâmplat

gol varane uruguay

"Tricolorii" nu se tem de Serbia, echipă prezentă la CM 2018: "Nu sunt de nebătut, putem juca de la egal la egal"

keseru mls

Valeri Gazzaev: "Golovin a semnat cu Chelsea!"

Russia v Egypt: Group A - 2018 FIFA World Cup Russia

Hagi, dezamăgit de naţionala Argentinei: "E decepţia Mondialului"

Franţa vs Argentina

Vladimir Putin: "S-au distrus multe stereotipuri despre Rusia"

Putin

Lovitură pentru Brazilia. Danilo nu va mai juca la Mondialul din Rusia

Danilo

Video CM 2018 | Și copiii au ajuns să-l ridiculizeze pe Neymar! Cum au reacționat puștii

copii neymar simulare

Se cere rejucarea meciului Anglia - Columbia de la Cupa Mondială! Sud-americanii au trimis o petiție la FIFA

Colombia v England: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Brazilia tremură înaintea "sfertului" cu Belgia: "Un meci n-ar trebui niciodată să se încheie astfel"

Brazil v Mexico: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Emoții mari pentru Cavani! Atacantul a reluat pregătirea, dar Tabarez nu s-a bazat pe el

cavani

Foto Cupa Mondială nu are niciun secret pentru inteligența artificială. Americanii au calculat și știu câștigătoarea

colaj cm

Man. City, cei mai mulţi jucători în sferturile CM. Guardiola şi-a depăşit propriul record

Manchester City

Neymar, apărat de Ronaldo după simularea din meciul cu Mexic

Neymar

Selecţionerul Belgiei, favorit să preia Spania după CM din Rusia

Belgia v Japonia

Transferul la Barcelona era să-l coste scump: "Comportament inacceptabil!" CM 2018 a fost în pericol

Dembele Barcelona

FIFA a răspuns, după ce Maradona a declarat că naționala Columbiei a fost "victima unui furt monumental"

Diego Maradona

Diego Costa, mărul discordiei la naționala Spaniei. Explicația pentru eșecul ibericilor la CM 2018

Iran v Spain: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

Griezmann "uruguayanul": "Este a doua mea țara!". Reacția lui Suarez

griezmann

Real Madrid e aproape să finalizeze transferul unui jucător care a fost la Cupa Mondială

Germany v Spain - International Friendly

Șanse tot mai mici pentru Cavani să joace cu Franța! Cine e atacantul care îl va înlocui

Cavani Ronaldo

Jucătorul-revelaţie al Franţei la CM 2018 e dorit de trei cluburi importante din Europa

Benjamin Pavard

Maradona continuă "războiul" cu FIFA și Anglia după eliminarea Columbiei. Ce l-a scos din minți

Maradanona

"Simt că vom juca finala". Belgienii cred că nu vor mai avea emoții la CM și vor elimina Brazilia

Belgieni CM 2018

"Pacienţi englezi!". Kane&Co, "rupţi": "Când am intrat în vestiar, parcă asistam la o scenă din M*A*S*H"

southgate

Video&Foto Cum a ajuns Harry Kane să-și cunoască soția. Amintire de neuitat cu Beckham

harry kane si sotia

Roberto Martinez, despre duelul cu Brazilia: "E un meci de vis pentru jucătorii noștri"

Belgium v Japan: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

james rodriguez

Maradona, dezlănțuit după eliminarea Columbiei: "A fost furt monumental. FIFA nu a scăpat de putregaiuri"

maradona

”Cavani este vital!”. Suarez a vorbit despre șansele ca ”Matadorul” să joace în sfertul cu Franța

Suarez Cavani

Scenariu de vis: Messi și Guardiola, din nou împreună! Anunț de ultimă oră

Messi Guardiola

Video&Foto Cum au trăit englezii bucuria calificării. Au ”rupt” blestemul loviturilor de departajare

colaj bucurie fani anglia

"Jucătorii cad în careu, se ciocnesc şi cad. E dureros". Pekerman, critic după înfrângerea din meciul cu Anglia

CM 2018 | ”N-avem chef să ne întoarcem acasă!” Reacția lui Southgate, după calificarea Angliei

Gareth Southgate

harry kane gol

Surprize de proporții în echipa ideală a optimilor. Lipsesc Kane și Neymar

collage KANE NEYMAR

Simona Halep, conectată la tensiunea Mondialului. Ce echipă a susținut în Rusia

Simona Halep

Kane, peste Ronaldo, Messi sau Neymar. Cifrele celui mai bun marcator al Cupei Mondiale, după faza optimilor

Programul complet al sferturilor de la CM 2018. Tot ce trebuie să ştii despre cele patru meciuri

sferturi

"Nu m-am simţit niciodată aşa!". Prin ce au trecut englezii la loviturile de departajare, contra Columbiei

anglia bun

Video Columbia - Anglia 1-1, 3-4 (d.l.p). Englezii s-au calificat în sferturi. Prima lor victorie la 11 metri, la Cupa Mondială

Prima declaraţie a lui Dybala, după Mondialul la care a evoluat doar 22 de minute

dybala messi bun

Golul carierei pentru Forsberg! Povestea fantastică a Suediei continuă

forsberg

Exclusiv "România n-ar fi meritat". Calificarea Suediei în sferturi i-a trezit amintiri lui Popescu. Pronosticurile sale

colaj popescu suedia

Suedia - Elveția 1-0. Scandinavii vor juca în sferturi pentru prima dată după 1994, de la meciul cu România

Sweden v Switzerland: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia