1158 rezultate pentru eticheta

cm 2018

CM 2018 | Coșmar pentru Uruguay? Suarez a părăsit antrenamentul șchiopătând

Suarez

Dezvăluirea șocantă a lui Obi Mikel! I-au răpit tatăl înaintea meciului cu Argentina. ”M-au amenințat că-l împușcă”

Obi Mikel

”Dorința de a continua e mare!”. Scrisoarea de adio a lui Andres Iniesta, după retragerea din naționala Spaniei

Andres Iniesta

OFICIAL Joachim Low rămâne selecționerul Germaniei

Low-1

CM 2018 | Maradona: ”Aș antrena Argentina gratis. Inima mea este grea!”

Argentina v Croatia: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

CM 2018 | Owen, savuros: ”Am bătut o echipă de pub și acum toată Anglia crede că vom câștiga Campionatul Mondial”

Michael Owen

Selecţionerul Croaţiei a anunţat că tot Modric va executa penalty-urile: "E liderul nostru!"

modric

Brazilia a redevenit echipa cu cele mai multe goluri marcate în istoria CM. Recordurile Selecao

neymar

Selecționerul Japoniei a explicat cine e vinovat pentru înfrângerea cu Belgia. "Sunt devastat"

Belgium v Japan: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Uluitor: câți englezi își bat nevestele atunci când naționala pierde! Super campanie împotriva violenţei domestice

violenta

Foto Fără cuvinte! Imaginea vestiarului Japoniei, după eliminarea în ultimul minut de la Cupa Mondială

vestiar japonezi

"L-au călcat pe Neymar. Nu mai este nimic de spus!" Tite acuză jocul dur al mexicanilor

tite neymar real

Neymar: "Nu-mi pasă de critici. Nu sunt decât o tentativă de a mă destabiliza"

Serbia v Brazil: Group E - 2018 FIFA World Cup Russia

"Messi n-a avut nicio șansă la Cupa Mondială". Starul Barcelonei, susținut de un fost mare internațional englez

Messi principal

Nu s-a mai întâmplat de peste o jumătate de secol. Performanța reușită de Belgia la Cupa Mondială din Rusia

colaj belgia japonia

Belgia, unul dintre cele mai rapide contra-atacuri de la un turneu final de CM. "Dracii roşii", peste România 1994

belgia

"Asta se întâmplă la Cupa Mondială". Prima reacție a selecționerului Belgiei, după calificarea dramatică în sferturi

Video CM 2018 | Nebunul s-a întors! Cum a sărbătorit Dani Alves golul marcat de Neymar contra Mexicului

Dani Alves

”S-a întâmplat un lucru la care nu ne așteptam!”. Ramos, ”săgeți” către Federație după demiterea lui Lopetegui

Sergio Ramos

Anunţ de ultimă oră despre starea lui Cavani. Ce şanse are să joace împotriva Franţei

cavani

Video Belgia - Japonia 3-2. Chadli a marcat la ultima fază a meciului și și-a dus echipa în sferturi

Neymar, lăudat după Brazilia - Mexic 2-0: "A revenit la nivel înalt"

Brazil v Mexico: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

"Neymar e o rușine pentru fotbal. E joc de bărbați, nu de clovni". Starul brazilian, pus la zid după meciul cu Mexic

collage neymar

"Au vorbit prea mult". Prima reacție a lui Neymar după Brazilia - Mexic 2-0

Un coleg de națională i-a răspuns lui Ibrahimovic după ultimele ironii ale starului suedez

zlatan ibrahimovic

CM 2018 | PSG e la putere! După Mbappe și Cavani, Neymar a făcut spectacol în Rusia

Mbappe

Messi și Ronaldo nici nu visau la așa ceva. Capitolul la care Neymar e mult peste cele două staruri

"Echipa e varză". Mărturia lui De Gea și promisiunea făcută fanilor

Spain v Russia: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

”Să i se spună lui Messi că nu va juca la Copa America!”. Mesaj dur de la un mare campion argentinian

Messi 6

Video Brazilia - Mexic 2-0. Neymar, "one man show", a dat un gol și a contribuit la al doilea

Federația uruguayană a oferit ultimele informații legate de accidentarea lui Cavani

Uruguay v Portugal: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Cum explică Suker eșecurile favoritelor la Mondial și ce propunere are pentru FIFA

Messi Ramos Germania

Foto Neymar a surprins din nou la CM 2018 și germanii râd de el

Neymar Brazilia CM 2018

Borcea nu putea sta departe! Prima acțiune publică după eliberarea din închisoare

Borcea Dinamo eliberare inchisoare

Senegalul acuză Japonia de lipsă de fair-play și avertizează FIFA

Japan v Senegal: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Blestemul ”Balonului de Aur”! Niciodată un astfel de fotbalist n-a câștigat titlul suprem

ronaldo messi

Sampaoli ar urma să-și dea demisia de la naționala Argentinei

Argentina Official Press Conference - FIFA World Cup Russia 2018

Cum văd columbienii duelul contra Angliei: "Nimic nu ne sperie"

Colombia v Japan: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Povestea despre cât de impulsiv e Rubinales. Omul care l-a "mazilit" pe Lopetegui nu regretă nimic

luis rubinales

Kasper Schmeichel: "Pentru noi, este dur! Trebuia să încheiem socotelile în repriza secundă"

Croatia v Denmark: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

"Hazardul a făcut alegerile sale". Koke și-a cerut iertare pentru penalty-ul ratat

Hierro, OUT! Un nou selecţioner pentru Spania. Când va fi făcut anunţul

Hierro Spania CM 2018

News Alert Iniesta și-a anunțat retragerea din Furia Roja! Mesajul emoționant al lui Don Andres

Iniesta

”Am exersat toată dimineața cum să înscriu împotriva lui Schmeichel!”. Modric, la un pas să ”îngroape” Croația

Modric Bun

Video Nebunie la Zagreb, după calificarea Croației în sferturile Cupei Mondiale

fani croati

Croaţii au înnebunit de nervi. Arbitrul le-a explicat de ce nu a dat "roşu" la penalty-ul ratat de Modric

penalty croatia

Se știu primele două sferturi de finală de la CM 2018. Zi dramatică în Rusia

croatia rusia

peter1

Video Croația - Danemarca 1-1, 3-2 (d.l.d). Croaţii sunt în sferturi, după un meci de infarct, decis la 11 metri

Eden Hazard: ”Mă bucur că Messi și Ronaldo au fost eliminați”