1158 rezultate pentru eticheta

cm 2018

Ruşii recunosc că au jucat cu gândul de a duce meciul cu Spania la loviturile de la 11 metri

Spain v Russia: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Reacția ambasadorului Cupei Mondiale după victoria Rusiei din optimi

victoria

Nou record în Rusia! S-a marcat cel mai rapid gol al Campionatului Mondial

Gol Danemarca

Video Marc Marquez, scos din minţi de eliminarea Spaniei. Ce a făcut după penalty-ul ratat de Aspas

marquez

De Gea, marea dezamăgire a Spaniei. Cifrele horror ale portarului la CM din Rusia

Video Dinamo, fără portarul titular în cantonamentul din Polonia. "A luat 11 goluri la CM, dar ne-am mândrit cu el"

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Hierro a spus cine este vinovatul pentru eliminarea Spaniei de la Mondial! Prima reacție

hierro

”Au așteptat penalty-urile! Pot continua să visez”. Ramos, în lacrimi după eliminarea de la CM 2018

Ramos

Sharapova a reacționat imediat după calificarea Rusiei în sferturile Cupei Mondiale

sharapova rusia

N-au putut rupe blestemul! Spania nu a câştigat niciodată împotriva unei gazde a Cupei Mondiale

Spania

Rusia, cel mai prost clasată echipă din istorie care se califică în sferturile de finală ale unui Campionat Mondial

URSS

captura ziare spania

Video Spania - Rusia 1-1 (3-4 d.l.d.). Surpriză imensă! La Roja părăsește Cupa Mondială, Sbornaia e în sferturi

bucurie rusi

Spania a stabilit un nou record de pase la CM, în meciul cu Rusia, din optimile de finală

CM 2018 | Moment istoric! Rusia a făcut patru schimbări în meciul cu Spania

Rusia2

Al doilea jucător care își anunță retragerea din naționala Argentinei, după eliminarea de la Cupa Mondială

Argentina Training Session - FIFA World Cup Russia 2018

"Dă-te la o parte, Messi!". Fotbalul mondial are un nou erou

mbappe bun

Video Încredere pentru România! "Serbia are echipă puternică, dar tehnică precară". Avertisment înaintea Ligii Națiunilor

Romania nationala Liga Natiunilor

"Am venit ca la cinema, e cronica unei morți anunțate". Maradona, foc și pară după eliminarea Argentinei de la Mondial

GettyImages-987939380

"Aș investi banii în el, e foarte ușor". Pe ce star mizează Tomasson în jocul cu Croația: "E peste Modric"

colaj modric eriksen

Foto Ronaldo şi Messi, ultimii pe listă. Cei mai mari 10 jucători care nu au câștigat Cupa Mondială

colaj messi ronaldo khan cruyff

După ce a uimit contra Argentinei, Mbappe dă o nouă lovitură! Ce va face cu banii câștigați la Mondial

mbappe bani

Mbappe, felicitat de marele Pele, după ce a distrus Argentina

mbappe

Messi și Ronaldo au spus adio Cupei Mondiale, dar mai rămâne o întrebare: cine ia Balonul de Aur?

colaj messi ronaldo mondial

Foto Cel mai amuzant trucaj după cursa făcută de "supersonicul" Mbappe. Neymar, "vedetă" fără voie

mbappe neymar

Adevărul din spatele "dispariţiei" lui Ronaldo. De ce a avut o "seară mizerabilă"

ronaldo

Cum au reușit uruguayenii să elimine Portugalia la Cupa Mondială. Discursul emoționant

GettyImages-983639264

Meme Stoica râde de Argentina şi Portugalia: "Messi joacă alături de un fost fotbalist şi cu nepotul lui Giorgio Armani"

messi cr7

"Sfârşitul unei ere!". Ronaldo şi Messi, poate cei mai buni jucători din istorie, au jucat pentru ultima oară la Mondial

ronaldo messi

"Monumental!". Francezii îl compară pe Mbappe cu Messi: "A scris istorie!"

mbappe1

Foto Cele mai tari glume după ce Messi și Ronaldo au plecat în aceeași zi de la CM 2018. Lineker, din nou savuros

Messi Ronaldo CM 2018 re re

"Cristiano Ronaldo, inamicul nostru preferat". Presa din Uruguay: "Urâm tot ce reprezintă el"

Portugal v Morocco: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

Prima reacţie a lui Ronaldo după eliminarea de la CM 2018! Ce a spus despre retragerea de la naţională

Cristiano Ronaldo final

Bilanţ negru pentru cei mai buni jucători din lume! Messi şi Ronaldo, ZERO goluri marcate în fazele eliminatorii de la CM

collage messi ronaldo

Cristiano a dispărut când era mai mare nevoie de el. Cifrele dezastruoase ale lui Ronaldo în meciul cu Uruguay

cifre ronaldo

Reacţia presei argentiniene, după eliminarea Portugaliei. Lusitanii au punctat simplu: "Visul s-a terminat"

Ole

Cavani a plâns după eliminarea Portugaliei: "Mă gândesc la ce e acum în Uruguay". Ce spune despre accidentare

Cavani 2

Primele reacţii ale portughezilor, după eliminarea de la Cupa Mondială

reactii portugalia

Franța - Uruguay, primul sfert de finală de la Campionatul Mondial. Atacanții lui PSG, decisivi

collage mc

Accidentare Cavani / Foto: Getty Images

Un fotbalist care a participat la CM, implicat într-un accident mortal! A fost deja arestat

Morocco v Iran: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Uruguay - Portugalia 2-1. Dubla lui Cavani îi duce pe celesti în sferturi. După Messi, CR7 e și el OUT de la CM

Uruguay v Portugal: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Un fost campion mondial îl pune la zid pe Messi: "Aşteptam mai mult de la tine, nu să renunţi la luptă"

messi ardiles

France v Argentina: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Încă un record pentru Cristiano Ronaldo! Ce a reuşit în meciul cu Uruguay

Cristiano Ronaldo

Mai rapid decât Bolt! Cât de repede a alergat Mbappe la faza penalty-ului din meciul cu Argentina

bolt mbappe

"Messi m-a făcut să iubesc fotbalul şi rămâne idolul meu!". Declaraţie superbă a lui Pogba, după eliminarea Argentinei

Messi Pogba

Gol fantastic reușit de Uruguay. Cavani și Suarez au făcut bucăţi apărarea Portugaliei

Sampaoli nu renunță! Toată lumea aștepta demisia selecționerului Argentinei, dar aceasta n-a venit

Nigeria v Argentina: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

"Niciodată nu au fost așa penibili!" Argentinienii, făcuți praf după eliminare + gluma genială cu Maradona

Franţa vs Argentina

Prima reacție a lui Deschamps, după calificarea Franței în sferturile Cupei Mondiale