626 rezultate pentru eticheta

concordia chiajna

VIDEO Țălnar, Lazăr și Bărboianu au o miză: "Oricine vrea să facă un meci mare contra fostei sale echipe"

captura barboianu

VIDEO EXCLUSIV Doi jucători plecaţi cu scandal de la Dinamo vor revanşa. "Ştiu ce strategie vor alege"

dinamo

VIDEO Ţălnar crede că Steaua a făcut diferenţa înainte de pauză: "Prima repriză a fost catastrofală"

talnar steaua

VIDEO Florin Matache îşi asumă greşeala de la primul gol: "Trebuia să boxez, de acolo s-a rupt filmul"

matache steaua

VIDEO Moment amuzant cu Alin Toşca. Fundaşul stelist i-a arătat cartonaşul galben unui adversar

captura galben tosca1

VIDEO&SONDAJ E de roşu intrarea lui Popovici? Haţegan i-a dat doar galben, după un atac de kung-fu

popovici picior

VIDEO Chiajna-Botoșani 3-0. Ilfovenii s-au calificat în sferturile Cupei Ligii! Gol în secunda 16

concordia

OFICIAL: Baciu a plecat de la Chiajna. Ilfovenii au anunțat deja noul antrenor

marius baciu-2

VIDEO Marian Cristescu a marcat după mai mult de un an. A fost decisiv în victoria Chiajnei cu CFR Cluj

cristescu cfr

VIDEO Clujenii, dezamăgiţi după meciul de la Chiajna: "Trebuia să se termine după 15-20 de minute"

concordia cfr

VIDEO Concordia - CFR Cluj 2-1. Dubla lui Marian Cristescu a adus a doua victorie pentru ilfoveni

bucurie Cristescu

VIDEO Viitorul - Concordia 3-1. Echipa lui Hagi a urcat pe podium. Chiţu a marcat în Liga 1 după 2 ani şi 3 luni

bucurie viitorul

VIDEO CSU Craiova - Chiajna 2-0. Oltenii au obţinut prima victorie a sezonului

bucurie zlatinsky

EXCLUSIV Alin Buleică are ruptură de ligamente şi nu va mai juca în acest an. VIDEO

capt Buleica

VIDEO Concordia a rămas fără victorie în Liga 1: "Nu am jucat slab cu ASA."

concordia

VIDEO ASA Tg. Mureș - Concordia 1-0. Gazdele păstrează primul loc în Liga 1

asa tg mures - concordia chiajna 1-0

VIDEO CSMS Iaşi e neînvinsă în Liga 1, după două etape: "Sperăm să facem un campionat bun"

napoli

VIDEO Concordia - CSMS Iași 0-1. Bole a adus prima victorie a ieşenilor în faţa Chiajnei

captura bole

VIDEO Astra - Chiajna 2-2. Goluri spectaculoase și ocazii pe bandă în al doilea meci al sezonului

astra - concordia chiajna liga 1

Concordia, pasibilă de retrogradare? LPF nu a virat banii din drepturile TV în conturile ilfovenilor

fc brasov concordia chiajna

Concordia Chiajna se întăreşte înaintea debutului Ligii I. 4 transferuri confirmate

marius baciu

VIDEO Chiajna are un obiectiv îndrăzneț în noul sezon: ”Nu mai vrem emoții”

captura marius baciu

VIDEO Medieşenii încă speră să revină în Liga 1 cu ajutorul FRF: "A fost un meci necurat"

gaz metan brasov

Concordia Chiajna a fost învinsă de Slovan Bratislava. Gol superb Adrian Cristea!

VIDEO Concordia Chiajna a plecat în Austria şi se pregăteşte să atace calificarea în cupele europene

concordia

EXCLUSIV Concordia Chiajna îşi continuă campania de transferuri. S-a înţeles cu încă doi jucători din Liga 1

baciu

Lacrimile i-au adus transferul. Marian Constantinescu s-a înțeles cu Concordia

marian constantinescu

EXCLUSIV Marius Baciu și-a prelungit contractul cu Concordia Chiajna. Ce obiectiv are în noul sezon

VIDEO Cele mai grele secunde! Cum au așteptat jucătorii Chiajnei finalul partidei Brașov - Gaz Metan

capt Chiajna

Dinamo se întăreşte de la Chiajna. Doi jucători sunt doriţi în Ştefan cel Mare. "Dacă mă vor, negociem"

boldrin-1

VIDEO Maftei crede că Steaua putea fi învinsă: "Am fi luat toate punctele, cu mai multă atenţie"

chiajna

VIDEO Steaua - Concordia 2-2. Roș-albaștrii au condus, au primit două goluri în 10 minute și ASA rămâne lider

tanase

O campioană atipică. Steaua bate recordurile negative, în materie de spectatori

arena nationala steaua

VIDEO Rezerva de aur! Fără golurile golgheterului Mihai Dina, Concordia era doar pe locul 15 în Liga 1

mihai dina

Valerii Moraru: "Mă bucur că Bergodi a început cu dreptul. Mi-am dorit un şoc la echipă"

moraru valerii

VIDEO Concordia a ajuns la doar două puncte de locurile retrogradabile! "Avem un program foarte greu"

VIDEO Rapid-Concordia 1-0. Giuleștenii s-au apropiat la patru puncte de ultimul loc care evită retrogradarea

daniel niculae-1

VIDEO Chiajna - CSMS Iaşi 2-1. Concordia a făcut 30 de puncte și s-a distanțat la 4 puncte de linia retrogradării

bucurie Chiajna

Nicolo Napoli vrea să scape cât mai repede de griji: "Peste 4 etape se vor cunoaşte primele echipe retrogradate"

iasi

Șumudică neagă contactele cu Rapid: "Am discuții cu echipe din Cipru și EAU"

marius sumudica antrenor

VIDEO FC Brașov a egalat în prelungiri, după cel mai ciudat gol al sezonului. Gafă nepermisă la Chiajna

captura gol ciudat

Șumudică a explicat de ce Concordia Chiajna a strâns mai multe puncte în deplasare decât pe teren propriu

marius sumudica concorida 1

Dinamo nu are drept de joc în Europa League. Ce echipe din Liga 1 și-au depus dosarul de licențiere

concordia chiajna dinamo

VIDEO Ze Maria, după succesul 200 în Liga I al Ceahlăului: "Ne aşteaptă 11 finale. Avem speranţe"

ze maria

VIDEO Primele măsuri după eşecul cu Chiajna. Trei jucători importanţi, lăsaţi în afara lotului

stoican-1

EXCLUSIV Şumudică rămâne la Concordia: "I-am simţit pe jucători speriaţi, iar asta m-a topit complet"

sumudica-1

VIDEO Daniel Stanciu recunoaşte problemele de la Dinamo: "Suntem în criză, nu o putem nega"

stanciu-1

VIDEO Şumudică a bătut-o clar pe Dinamo, dar ameninţă că pleacă: "Vreau mai mult de la cariera mea"

sumudica

VIDEO Dinamo - Concordia Chiajna 0-3. Gazdele, la prima înfrângere în faţa ilfovenilor

captura autogol dinamo

VIDEO Un jucător de la Concordia Chiajna a oferit cele mai multe pase decisive în Liga 1, în anul 2015

boldrin astra

VIDEO U Cluj - Concordia 0-0. Ardelenii au ratat mult și rămân fără victorie în 2015