237 rezultate pentru eticheta

corona brasov

VIDEO HCM Baia Mare - Corona Braşov 28-23. Gazdele rămân neînvinse în Liga Naţională

captrua handbal coroan

VIDEO Corona Braşov - CSM Bucureşti 26-28. Victorie la debut pentru Rasmussen

captura handbal corona

VIDEO Corona - CSM Ploiești 21-29. Prahovencele continuă debutul foarte bun de sezon

captura corona-handbal

VIDEO SCM Craiova - Corona Braşov 27-33. Debut la 16 ani pentru fiica lui Dumitru Berbece

handbal craiova

VIDEO Corona Brașov - HCM Roman 24-23. Ultimul meci al etapei a fost cel mai dramatic!

VIDEO HCM Râmnicu Vâlcea - Corona Braşov 28-29. Debut cu dreptul pentru ardelence în acest sezon, în Liga Naţională

captura handbal valcea

VIDEO Vardar - Corona 27-26. Ardelencele au fost la un pas de o mare surpriză

captura vardar

VIDEO CSM Bucureşti - Corona 27-20. Vedetele lui Mette Klit se pregătesc pentru duelul cu HCM Bai Mare

torstenson corona brasov

VIDEO Corona Braşov - HC Zalău 27-24. Braşovencele s-au calificat în semifinalele Ligii Naţionale

captura handbal brasov

VIDEO Corona Braşov - HC Zalău 30-18. "Mica" Brădeanu, sărbătorită înaintea partidei

Bradeanu flori

VIDEO Corona Braşov - Dunărea Galaţi 6-1. Braşovenii, la prima victorie în semifinalele campionatului

captura hochei corona

VIDEO Dunărea Brăila - Corona Braşov 26-31. Braşovencele şi-au consolidat locul 3 în Liga Naţională

captura handbal Braila

VIDEO Corona Braşov - CSM Bucureşti 22-23. Victorie la limită, decisă în ultimul minut

captura handlba corona

Corona Brașov și Dunărea Brăila au câștigat în retur, dar au ratat la final calificarea în sferturile Cupei EHF

aurelia bradeanu

VIDEO Corona Braşov - Debrecen 5-0. Braşovenii au egalat la general, în play-off-ul Ligii MOL

hochei corona

VIDEO Debrecen - Corona Brașov 2-1, în primul meci din play-off-ul Ligii MOL

VIDEO Zi nefastă pentru echipele feminine româneşti în cupele europene la handbal

VIDEO Corona Braşov - Nove Zamky 5-4. Braşovenii au terminat pe locul 4 sezonul regulat din Liga MOL

captura hochei brasov

VIDEO Corona - HCM Baia Mare 21-25. Campioana a primit 16 goluri într-o repriză!

captura handbal baia mare

VIDEO Doi jucători s-au luat la bătaie pe gheață! Reacție de senzație a arbitrilor și a celorlați hocheiști

bataie hochei

VIDEO Corona - Debrecen 3-4. Braşovenii, învinşi la loviturile de departajare

VIDEO Cetate Devatrans - Corona Braşov 27-27. Ardelencele rămân pe trei

captura handbal Corona

VIDEO Corona Brașov - CSM Ploiești 22-21. Denisa Dedu a salvat victoria pe final!

captura handbal

VIDEO Corona Braşov - Ferencvaros 6-4. Braşovenii au obţinut a 17-a victorie din acest sezon în Liga Mol

captura hochei-1

VIDEO SC Miercurea Ciuc - Corona Braşov 1-4. Braşovenii şi-au învins rivala a doua oară în trei zile

captura hochei

VIDEO Corona - Miskolc 5-3. Brașovenii şi-au consolidat locul 4 în Liga MOL

VIDEO Oana Bondar se pregăteşte să debuteze la naţională la 31 de ani. "Mă simt împlinită"

captura handbal nationala

VIDEO U Cluj - Corona 24-35. A 9-a victorie stagională pentru brașovence

captura handbal cluj

VIDEO Victorie în prelungiri pentru Corona Braşov, în Liga MOL: 2-1 cu Debreceni

corona brasov hochei

VIDEO Corona Braşov - HSC Csikszereda 3-1. Ardelenilor nu le-a purtat ghinion 13

VIDEO Corona a debutat cu dreptul în Cupa Continentală: 3-2 cu HK Prizma Riga, pe teren propriu

captura-Hochei

VIDEO Corona - HCM Baia Mare 29-28. Primul eșec al campioanei din acest sezon

VIDEO HCM Roman-Corona Brașov 26-29. Înfrângere înaintea Supercupei

captura handbal roman

FC Vaslui şi Minerul Motru au refuzat locurile din liga a doua, Corona s-a înscris! 26 de echipe la start

fc vaslui gazon

VIDEO Corona transfer de la campioana României, HCM Baia Mare

bondar transfer

Corona - Petrolul 0-3. Dubla lui Priso și Camara au adus o victorie clară pentru oaspeți

corona petrolul

VIDEO HC Dunărea Brăila – Corona Braşov 19-33. Ardelencele au defilat

captura handbal corona-1

Sergiu Buș, primul transfer al lui Răzvan Lucescu la Petrolul?

sergiu bus

EXCLUSIV Se schimbă clasamentul? "Echipele care nu au bătut Corona vor primi punctele înapoi"

chipciu otelul

VIDEO Corona Braşov - U Jolidon 34-26. Brașovencele continuă cursa pentru titlu

handbal jolidon-corona

Steaua - Corona sau cel mai bun atac vs. cea mai slabă apărare. Chipciu: "E păcat că jucăm fără spectatori"

alex chipciu

VIDEO Corona - Viitorul 0-4. Spectacol făcut de puștii lui Hagi! Gazdele au retrogradat

bucurie gol Mitrea

VIDEO HCM Baia Mare şi HCM Roman se vor întâlni în finala Cupei României

bucuri BM handbal

VIDEO Fază controversată în minutul 2 al meciului de la Vaslui. A fost penalty?

penalty neacordat Corona

VIDEO Vaslui - Corona 8-1. Moldovenii au punctat și la golaveraj în lupta cu Dinamo pentru Europa

unirea slobozia

VIDEO Corona - HC Miercurea Ciuc 3-1. Primul meci al finalei Campionatului Național

VIDEO Corona - Săgeata 0-0. Gazdele au irosit un penalty în prima repriză și au ratat imens pe final!