Tadici critică CSM București: "O chestiune pentru școala de proști!" Ce reproșează în "cazul Cristina Neagu"

La 37 de ani, Brădeanu și-a prelungit contractul cu CSM. Alături de ea, au mai semnat alte 3 jucătoare

Exclusiv CSM București a cucerit pe toată lumea. "Să ne mândrim și să ne lăudăm!"

liga campionilor csm bucuresti - ferencvaros

Gullden: "Am crezut că va fi mai strâns, dar am avut un final excelent"

gullden ferencvaros

Experiența își spune cuvântul: veteranele Ungureanu și Brădeanu știu cum trebuie abordat returul cu Ferencvaros

Marica a suferit pentru fetele de la CSM: "Mi-au transpirat mâinile. Trăiesc intens meciurile"

marica csm

Video CSM București a câştigat la cinci goluri turul cu Ferencvaros, după un final entuziasmant

csm ferencvaros

Neagu şi patru handbaliste de la CSM Bucureşti, nominalizate pentru echipa ideală a Ligii Campionilor

neagu csm buc

Oana Manea: "Cred că a fost bună schimbarea antrenorului, văd asta în antrenamente"

csm

Video Schimbare la CSM București: ”A fost o ofertă pe care nu am putut să o refuz”

csm bucuresti antrenor

Video Cu titlul în buzunar, CSM atacă Final Four-ul Ligii Campionilor. "E dubla sezonului!"

csm bucuresti re

Video CSM București- CSM Târgoviște 3-1. Victorie în lupta pentru locul 2

volei

Video CSM Bucureşti - CSU Suceava 29-20. Oaspeţii au ratat calificarea în play-off

csm suceava

Video CSM Bucureşti, al treilea titlu de campioană la rând. Totul pentru Final Four

captura csm bucuresti final

Video Volei Alba Blaj- CSM Bucureşti 3-0. Ardelencele s-au revanşat pentru singurul eşec din sezon

volei blaj

Video Steaua - CSM Bucureşti 3-0. Roș-albaștrii s-au impus lejer în primul meci din play-off

steaua volei

Video Exclusiv Cristina Neagu are ambiții mari cu CSM București: "Este un vis de-al meu. Cred în acest proiect"

captura cristina neagu

Aurelia Brădeanu, votată cea mai bună jucătoare a ultimei etape a Ligii Campionilor

bradeanu

Video Tricolorul Ploieşti - CSM Bucureşti 3-0. Prahovenii s-au revanşat pentru eşecul din tur

tricolorul ploiesti

Video Avertisment pentru CSM Bucureşti! ”Ferencvaros este o echipă dificilă”. Atuul maghiarelor

martin

Video CSM Bucureşti e gata de duelul cu Ferencvaros: "O să fie, practic, partida sezonului"

csm liga

Video Esbjerg - CSM București 20-25. Campioana Europei va avea un meci "de foc" în sferturile Ligii Campionilor

gullden

Între Ferencvaros și Vardar. CSM știe pe cine poate întâlni, în funcție de rezultatul ultimului joc

Video CSM Bucureşti - Steaua 0-3. Roș-albaștrii s-au impus pe teren, gazdele au punctat la impresia artistică

volei steaua

Exclusiv Dublă lovitură pentru CSM! Două jucătoare de bază pleacă la finalul sezonului

csm 2

Ajutor esenţial de la Larvik. Mydtjylland pierde şi CSM rămâne pe locul 3 în grupa principală

csm

După calificarea în sferturile Ligii, CSM e la un pas să mai dea o lovitură. "Va fi o echipă interesantă"

bella gullden

Video Campioana Europei a trecut peste presiune. "Să continuăm acest vis frumos!"

bela gullden

Video CSM București - CSM Târgoviște 3-1. Ambele echipe rămân pe podium

volei CSM bucurie

Video CSM Bucureşti - Krim 28-26. Calificare dramatică în sferturile Ligii Campionilor, cu o etapă înainte de final!

CSM Krim

Video Calcule pentru sferturi! Cum stă CSM Bucureşti după înfrângerea cu Larvik

csm

Video Larvik - CSM 35-33. Campioana Europei, de nerecunoscut în repriza secundă

larvick csm

CSM București - Potaissa Turda 30-24. Gazdele obțin o victorie imensă și speră la podium

CSM Buc Turda

Video CSM Bucureşti - Ştiinţa Baia Mare 3-0. Victorie clară în derby-ul pentru locul 6

volei csm

Video Cristina Neagu, aşteptată cu nerăbdare la CSM: "E o jucătoare grozavă!"

neagu csm

Exclusiv Cristina Neagu a explicat de ce a ales oferta lui CSM Bucureşti

Neagu Romania

Exclusiv Petrache: ”Nu mi-a fost greu să o conving pe Cristina Neagu. Era frustrant să nu joace la noi”

neagu

Încă o lovitură dată de CSM Bucureşti. Jorgensen şi-a prelungit contractul

jorgensen csm buc

Video CSM Bucureşti - "U" Cluj 34-22. Campioanele, fără gol încasat în primele zece minute

csm buc u cluj

News Alert CSM Bucureşti a dat lovitura: a luat-o pe Neagu! Salariul uriaş pe care îl va avea

neagu-1

Exclusiv Niombla şi-a prelungit contractul cu CSM Bucureşti. Negocieri cu Cristina Neagu

niombla csm buc

Video SCM Craiova - CSM Bucureşti 25-30. Campioana Europei şi-a consolidat primul loc în Liga Naţională

csm craiova

Video CSM București e în fața "finalei" dinaintea sferturilor, după surpriza din Ungaria

csm bucuresti-1

Video CSM București - Esbjerg 33-25. Campioana Europei urcă pe loc de calificare!

majda csm esbjerg

Video CSM Bucureşti - Dunărea Brăila 33-21. Victorie la scor a campioanei Europei în derby-ul Ligii Naţionale

csm buc braila

Video Krim Ljubljana - CSM Bucureşti 21-24. Campioana Europei câștigă clar în Slovenia

captura krim csm

Torstenson vrea să rămână la campioana Europei! "Avem o echipă extraordinară"

Torstenson CSM Liga

Video Dunărea Călărași - CSM București 25-26. Calificare pentru echipa din Capitală

calarasi csm

Video CSM Roman - CSM Bucureşti 24-27. Campioana Europei a câștigat, dar a pierdut-o pe Paula Ungureanu

ungureanu

Video Thuringer – Astrakhanochka 34-22. Victorie lejeră pentru campioana Germaniei