213 rezultate pentru eticheta

cupa italiei

Inter şi Milan sunt într-o situaţie nemaiîntâlnită de 70 de ani, înaintea derby-ului din Cupă

inter milan cupa italiei

Video Juventus - Genoa 2-0. Dybala şi Higuain au adus calificarea în sferturile Cupei Italiei

higuain dybala genoa

Video AS Roma - Torino 1-2. Surpriză pe Olimpico. Portarul oaspeţilor a fost omul meciului

roma torino coppa italia

Video Atalanta - Sassuolo 2-1. Gazdele au tremurat pe final pentru calificarea în sferturile Cupei, unde vor întâlni Napoli

atalanta sassuolo cupa italiei

Video Lazio - Cittadella 4-1. Adversara FCSB-ului s-a calificat în "sferturile" Cupei Italiei. "Dublă" a lui Immobile

gol immobile

Video AC Milan - Verona 3-0. Victorie fără emoții, calificare și derby milanez în sferturile Cupei Italiei

milan verona

Video Udinese - Perugia 8-3. Maxi Lopez, eroul celui mai spectaculos meci al sezonului în Cupa Italiei

udinese perugia

Video Următorul Rogerio Ceni? Portarul lui Torino a fost aproape să marcheze un gol antologic în Cupa Italiei

libera milinkovic savic

Video Sassuolo - Bari 2-1. Victorie la ultima fază pentru gazde, după un gol memorabil

sassuolo

Video Spal - Citadella 0-2. Încă o echipă din Serie A a părăsit Cupa Italiei

spal citadella

Cosenza - Alessandria 2-3, după prelungiri. Calificare dramatică a piemontezilor. Rezultatele din primul tur al Coppei Italia

cosenza alessandria

Video Juventus - Lazio 2-0. Torinezii au câștigat Cupa Italiei a treia oară la rând și intră în istorie

Dani Alves Cupa

Una dintre piesele importante ale lui Juve ratează finala Cupei Italiei şi e incert pentru duelul cu Real, din UCL

khedira accidentare

Fotbalul se apropie tot mai mult de era arbitrajului video. Deciziile luate în Franţa şi Italia

arbitraj video

Erorile din Cupa Italiei i-au fost fatale. Napoli vrea să scape de Chiricheş

chiriches out

Înfrângerea cu eterna rivală i-a asigurat "cea mai fericită zi de naștere" din viață!

simone inzaghi

Video AS Roma - Lazio 3-2. Deși a pierdut, echipa lui Inzaghi e prima finalistă a Cupei Italiei

bucurie lazio

Video Roma - Cesena 2-1. Calificare dramatică pentru un derby de mare tradiție în semifinalele Cupei Italiei

as roma - cesena 2-1

Video Inter - Lazio 1-2. Cu Ștefan Radu eliminat, romanii s-au calificat în semifinalele Cupei

inter lazio pen

Video Juventus - AC Milan 2-1. Cu un om în plus, bianconerii s-au calificat în semifinalele Cupei Italiei

juventus milan cupa

Video Lazio - Genoa 4-2. Radu Ştefan, rezervă. Calificare în sferturile Cupei Italiei

lazio

Video Un fundaş a reuşit cel mai frumos gol al începutului de an în Italia, în Inter - Bologna

gol murillo

Video Intrare horror: l-a călcat pe cap. Lapadula, aproape să-l scoată din joc pe Joe Hart

joe hart

Video Milan - Torino 2-1. Gazdele se califică în sferturile Cupei şi reeditează finala cu Juve

milan torino

Video Juventus - Atalanta 3-2. "Bătrâna Doamnă", în sferturile Cupei

dybala

Video Fiorentina - Chievo 1-0. Duel Tătăruşanu - Chiricheş, în "sferturile" Cupei Italiei

fiorentina-1

Video Napoli - Spezia 3-1. Chiricheş, menajat. Calificare în "sferturile" Cupei Italiei

napoli

Săptămâna cupelor la Digi Sport. 11 meciuri din Spania, Italia şi Anglia vor fi transmise în direct

collage cupe

Video Ianis Hagi, gol și assist pentru Fiorentina în primul meci al anului

ianis

Video Empoli – Cesena 1-2 d.prel. Echipa din Serie B va întâlni Sassuolo în "optimile" Cupei Italiei

empoli cesena

Video Ianis Hagi, gol de generic. A doua reuşită în 4 zile

gol ianis

Finalele de Cupă în primele patru întreceri fotbalistice din Europa au avut nevoie de prelungiri

cupe

Video Sărbătoare fără egal pentru Juventus după al doilea "event" consecutiv

juventus italia

Morata, eroul lui Juventus în Cupa Italiei, nu știe unde va juca la anul: ”Momentan, mi-e gândul doar la Euro”

morata-3

Montolivo, înaintea finalei cu Juve: "E ultima şansă să demonstrăm că avem valoare"

milan juve

Video Milan - Juventus 0-1. Torinezii au câștigat Cupa Italiei și au scris istorie!

juventus - milan finala cupei

Allegri e motivat înaintea finalei Cupei Italiei: "Putem scrie istorie"

allegri juve

Video Juventus, calificare cu recorduri negative: "Cel mai slab meci de când sunt aici"

juventus inter cupa

Video Inter a revenit de la 0-3 în tur, cu Juve, dar a pierdut calificarea în finala Cupei la lovituri de departajare

juventus cupa italiei 1

Juventus - Inter 3-0. Torinezii sunt cu un picior în finala Cupei Italiei

Morata Juve

VIDEO Alessandria - Milan 0-1. Balotelli a marcat din nou, după 126 de zile!

baloteli

VIDEO Lazio – Juventus 0-1. Oaspeţii, în semifinalele Cupei Italiei. Radu, integralist

juve

Napoli-Inter s-a terminat cu scandal: "Oameni ca Sarri nu au ce căuta în fotbal"

mancini sarri

VIDEO Napoli-Inter 0-2. Chiricheş, integralist, a ratat semifinalele Cupei

jovetic

VIDEO Spezia - Alessandria 1-2. Calificare istorică în semifinalele Cupei Italiei

alesandria

VIDEO Sampdoria - Milan 0-2. Rossonerii vor întâlni Carpi în sferturile Cupei Italiei

milan samp

VIDEO Lazio-Udinese 2-1. În sferturi, se reeditează finala cu Juve de anul trecut

lazio ud

VIDEO Niciodată banal! Panagiotis Kone a marcat iar cu o execuţie spectaculoasă

capt kone

Fanii Romei cer boicotarea următorului joc din Serie A TIM, în semn de protest faţă de rezultatele slabe

fani roma

VIDEO Napoli - Verona 3-0. Napoletanii vor întâlni Inter în sferturile Cupei Italiei

napoli sferturi finala cupa italiei

VIDEO Juventus - Torino 4-0. Deţinătoarea trofeului s-a calificat la pas în sferturile Cupei Italiei