213 rezultate pentru eticheta

cupa italiei

VIDEO Fiorentina - Carpi 0-1. Tătăruşanu, doar rezervă. Gazdele, eliminate în optimile Cupei Italiei

fiorentina-1

VIDEO Brozovic e omul momentului la Inter. Două goluri superbe în 3 zile, cu execuţii identice

brozovic cagliari

VIDEO Inter - Cagliari 3-0. Gazdele s-au calificat în sferturile Cupei Italiei

inter 2

VIDEO Genoa - Alessandria 1-2. Povestea continuă: formația din liga a 3-a a făcut încă o victimă din Serie A

alessandria

VIDEO Carpi - Vicenza 2-1. Nou-promovata va juca împotriva Fiorentinei, în optimile Cupei Italiei

carpi vicenza

VIDEO Palermo - Alessandria 2-3. Sicilienii au fost eliminaţi de o echipă din liga a treia

palermo alessandria

VIDEO Milan - Crotone 1-1 (3-1 d.p.). Gazdele, în optimile Cupei. Bălaşa, integralist

milan

VIDEO Torino - Cesena 4-1. Formația granata va da peste rivala Juventus în optimile Cupei Italiei

torino

VIDEO Spezia-Salernitana 2-0. Gazdele s-au calificat în optimile Cupei Italiei, unde vor întâlni Roma

spezia saler

Stoke nu-l poate folosi pe cel mai scump transfer din istoria clubului! Motivul: o pedeapsă neispășită în altă țară

shaq

Puşcaş a debutat oficial pentru Bari. Românul, aproape de gol în meciul cu Foggia, din Cupa Italiei

george puscas debut bari

Nou record în Cupa Italiei. S-a înregistrat cea mai clară victorie din istoria competiţiei

citadella

S-a stabilit ţintarul Cupei Italiei 2015/16. Posibilă finală Inter-Milan sau Lazio-Roma

juventus coppa italia

VIDEO Juventus - Lazio 2-1. Cupa Italiei este, după 20 de ani, la Torino! Max Allegri a reușit eventul!

juventus cupa

VIDEO Juventus poate realiza primul event după 20 de ani! Finala Cupei Italiei e ÎN DIRECT la Digi Sport

allegri coppa

OFICIAL Derby-ul Lazio - AS Roma a fost reprogramat

lazio roma stefan radu

VIDEO Napoli - Lazio 0-1. Echipa lui Ștefan Radu va juca finala Cupei Italiei!

stefan radu-1

VIDEO Golul începutului de an din Italia, opera lui Salah! Egipteanul, peste Cuadrado

salah

VIDEO Juve - Fiorentina 1-2. Oaspeţii sunt la un pas de finala Cupei. Tătăruşanu, nici măcar rezervă

juventus

VIDEO Lazio - Napoli 1-1. Gabbiadini păstrează misterul în prima semifinală a Cupei

lazio - napoli 1-1 cupa italiei semifinale

VIDEO Parma - Juventus 0-1. Torinezii s-au calificat în semifinalele Cupei Italiei cu un gol controversat

morata

VIDEO&SONDAJ Milan a avut un gol anulat în finalul meciului cu Lazio. A fost corectă decizia?

captura gol anulat Milan

VIDEO AC Milan - Lazio 0-1. Echipa lui Ştefan Radu s-a calificat în semifinalele Cupei

inzaghi-2

VIDEO Thereau a marcat în Cupa Italiei! A fost al 9-lea gol al francezului în acest sezon

ucurie thereau

VIDEO Faza serii vine din Cupa Italiei! Tackling făcut asupra lui Stramaccioni

captura strama

VIDEO Inter - Sampdoria 2-0. Nerazzurri, calificaţi în sferturile Cupei Italiei, după un meci cu doi eliminaţi

inter 1

VIDEO George Puşcaş a debutat în echipa mare a Interului. L-a înlocuit pe Icardi, în Cupa Italiei

captura puscas

VIDEO Mario Gomez a marcat prima dublă după aproape un an şi jumătate, în Cupa Italiei

gomez

VIDEO AS Roma - Empoli 2-1. Capitolinii au avut nevoie de prelungiri pentru calificarea în sferturile Cupei Italiei

as roma empoli

Puşcaş, convocat pentru meciul de Cupă cu Sampdoria. Mancini nu vrea să-l cedeze la Genoa

puscas-2

Juventus intră în scenă în Cupa Italiei. Torinezii n-au mai luat trofeul de 20 de ani!

juventus-1

VIDEO Milan - Sassuolo 2-1. Echipa lui Inzaghi, prima calificată în sferturile de finală ale Cupei Italiei

pazzo

VIDEO Di Natale, senzațional la 36 de ani! Anul trecut voia să se retragă, ieri a marcat patru goluri în Cupa Italiei

di natale

VIDEO Confruntări cu focuri de armă înainte de finala Cupei Italiei. Meciul, întârziat cu 45 de minute

confruntari cupa

VIDEO Două etape cu peluzele închise pentru Roma, după incidentele din meciul cu Napoli

siena paolucci

VIDEO Lazio - Parma 2-1. Dubla lui Perea i-a calificat pe romani în sferturile Cupei

bucurie lazio

Nica l-a învins pe Alexe și s-a calificat în „optimile” Cupei Italiei cu Atalanta

stefan radu lazio as roma

Pact de neagresiune între fanii lui Lazio și ai Romei, înainte de finala Cupei Italiei