166 rezultate pentru eticheta

cupa ligii angliei

Sprijin divin pentru Bradford, la finala Cupei Ligii Angliei. Dalai Lama e cu ei!

dalai lama AFP

VIDEO Copiii de mingi și rolul lor în deznodământul unor partide. Faze incredibile

lehman ballboy

Un milion de LIKE-uri pentru a vedea finala lui Bradford

bowers1

VIDEO Swansea - Chelsea 0-0. Galezii sunt în finala Cupei Ligii Angliei

Swansea Chelsea

VIDEO Bradford, din liga a patra, va juca finala Cupei Ligii Angliei!

1bradfordvestiar

VIDEO Branislav Ivanovic a îngropat-o pe Chelsea în meciul cu Swansea

ivanovic greseala

Explicațiile lui Wenger, după eliminarea lui Arsenal din Cupa Ligii: "Am avut multe șanse de a înscrie, însă portarul lor a prins o zi mare"

arsene wenger arsenal01

Di Matteo, mulțumit de revanșă: "Am demonstrat că avem caracter"

di matteo03

VIDEO Un nou meci EPIC în Cupa Ligii Angliei! SHOW TOTAL: 9 goluri şi răsturnări spectaculoase de scor! Chelsea - Manchester United 5-4

chelsea poza

Norwich – Tottenham Hotspur 2-1. Londonezii, eliminați în două minute!

tottenham

VIDEO Cupa Ligii: Reading - Arsenal 5-7. Gazdele au avut 4-0, dar tunarii au revenit miraculos și s-au impus în ultimul minut din prelungiri

walcott

VIDEO Manchester United - Newcastle 2-1, în Cupa Ligii Angliei. WBA - Liverpool 1-2, gol Gabi Tamaș!

gabriel tamas

VIDEO Cupa Ligii Angliei: Leeds - Everton 2-1, gazdele provoacă prima surpriză a competiției