274 rezultate pentru eticheta

cupa ligii

VIDEO Chipciu a ajuns la al treilea meci la rând cu gol, pentru Steaua: "Îmi făceam treaba şi ca mijlocaş"

chipciu reactii

VIDEO Hagi: "Rezultatul e dur, Astra a ajuns de 3 ori la poartă. Alibec e mai mult decât un atacant"

hagi viitorul

VIDEO Jucătorii liderului din Liga 1 protestează faţă de situaţia clubului: "Nu mai vor să dea declaraţii"

capt Sumi

VIDEO Pasă decisivă senzaţională oferită de Denis Alibec, în meciul din Cupa Ligii cu Viitorul

capt Alibec

VIDEO Ratarea sezonului, în Cupa Ligii. Florin Tănase a irosit o situație iminentă de gol, în disputa cu Astra

ratare Tanase

VIDEO Jucătorii lui ASA se tem că se repetă ghinionul din sezonul trecut: "M-am gândit la meciul cu Galaţi"

asa chiajna

VIDEO Mircea Rednic nu s-a gândit la revanşă: "Meciul din campionat cu CFR a fost unul special"

dinamo cfr rednic

VIDEO Clujenii nu acuză arbitrajul după înfrângerea cu Dinamo: ”Mi-e greu să spun dacă a fost ofsaid”

capt Dican

VIDEO Obiectiv îndrăzneț pentru Chiajna în Cupa Ligii: ”Poți ajunge repede în finală și să câștigi”

chiajnas

VIDEO&SONDAJ Essombe a marcat dintr-o poziţie suspectă de offside. Trebuia anulat golul?

capt gol Dinamo

VIDEO N'Doye, învins de Chiajna, dar vrea victorie cu Dinamo: ”Nu mai am meciuri speciale în Liga 1”

capt N Doye

VIDEO Dinamo-CFR Cluj 2-0. Essombe şi Rotariu i-au calificat pe alb-roşii în semifinalele Cupei Ligii

rotariu gol

VIDEO Concordia - ASA 1-0. Autogolul lui Balaur a dus-o pe Chiajna în semifinalele Cupei Ligii

Balaur suparat

Florin Marin a bătut Steaua în ultimele 3 întâlniri, dar e precaut: "De la înfrângerea cu noi, nu au mai pierdut"

poli steaua

VIDEO Au învins Steaua în campionat, vor să o scoată și din Cupa Ligii: "Suntem pregătiţi pentru penalty-uri"

timisoara steaua

VIDEO Dinamo trece printr-o perioadă dificilă, dar are ambiţii mari: "Un trofeu este vital pentru noi"

dinamo trofeu

VIDEO Martial continuă să impresioneze la United. Van Gaal: "Va rămâne cu picioarele pe pământ"

martial cupa ligii

VIDEO Buş a ratat o ocazie imensă, în meciul cu Newcastle. Sheffield Wednesday s-a calificat

sergiu bus newcastle

VIDEO CFR a anunțat când a fost programată la TAS pentru judecarea recuperării celor 6 puncte

beleck

Pantilimon a fost în premieră rezervă în acest sezon. A stat pe bancă în meciul cu Man. City, din Cupa Ligii Angliei

pantilimon rezerva

Timişorenii ar fi preferat să joace acasă cu Steaua, în Cupa Ligii. Reacţii după tragerea la sorţi

tragere la sorti cupa ligii-1

VIDEO S-au tras la sorți ”sferturile” și semifinalele Cupei Ligii! Dinamo-CFR Cluj și Steaua-ACS Poli

tragere la sorti cupa ligii

Miron, după accidentarea din Cupa Ligii: "Cred că am ceva la plămâni, dar n-a fost de la oboseală"

miron

VIDEO S-au întors ”spartanii”. Dinamoviștii au făcut spectacol în autocar după meciul cu Pandurii

dinamo pandurii

VIDEO Straton, după ce a trimis Viitorul în sferturile Cupei Ligii: "Eu şi Roberto Baggio ce mai ratăm aşa!"

captura-straton

VIDEO Voduț a fost eliminat pentru simulare, dar Voluntari trebuia să primească un penalty! Fază controversată

captura vadut

VIDEO Portarul Voluntariului s-a făcut de râs la al doilea gol marcat de Astra!

captura alibec gol

VIDEO Pandurii-Dinamo 0-2. Calificare tranşată în două minute. Roş-albii, neînvinși în actualul sezon

fai pandurii

VIDEO Viitorul - CS U Craiova 0-0 (9-8 d.l.d.) Straton a ratat penalty-ul decisiv! Gazdele s-au calificat în sferturi

viitorul

VIDEO FC Voluntari - Astra 0-2. Ilfovenii au rămas nejustificat în 10 și au fost privați de două penalty-uri!

voluntari astra-1

Fundaşul George Miron, două meciuri oficiale în mai puțin de 24 de ore!

miron botosani

VIDEO CSMS Iași - CFR Cluj 0-1. Ardelenii s-au calificat la pas în sferturile Cupei Ligii

captura bucurie cristian

VIDEO Poli - Petrolul 1-0. Bănățenii, în sferturile Cupei Ligii. Ploieștenii au cerut ofsaid la gol și un penalty!

bucurie elek

VIDEO Chiajna-Botoșani 3-0. Ilfovenii s-au calificat în sferturile Cupei Ligii! Gol în secunda 16

concordia

VIDEO Țălnar va debuta la Concordia ÎN DIRECT la Digi Sport! "Șansele de a ajunge în finală sunt mari"

captura talnar

VIDEO ACS Poli vrea două victorii cu Petrolul și Steaua: ”Am încredere în jucători”

acs poli

Pandurii - Dinamo, ACS Poli Timişora - Petrolul, în optimile Cupei Ligii. Programul

captura flacari cupa ligii

Miză mai mare. Câştigătoarea Cupei Ligii va fi premiată cu o sumă uriașă!

steaua cupa ligii

Un nou format pentru Cupa Ligii, în sezonul viitor! Două echipe vor fi calificate direct în sferturile de finală

cupa ligii gabi iancu

Țintarul noii stagiuni a Ligii 1. Steaua - Dinamo se joacă în etapa a 5-a. Programul complet al sezonului regulat

captura

Mesajul de mulţumire al Stelei pentru Gâlcă: "O performanţă unică!" Cifrele antrenorului

costel galca steaua negru

VIDEO Paul Papp, la prima Cupă cu Steaua: "Trofeul ne dă mare moral, titlul se joacă"

captura interviu papp

VIDEO Steaua - Pandurii 3-0. Roș-albaștrii și-au adjudecat Cupa Ligii României. Goluri Iancu, Chipciu și Țucudean

bucurie steaua pandurii

Interes crescut pentru finala Cupei Ligii: fanii au făcut coadă la casele de bilete de la Arena Naţională

coada bilete

LIVE VIDEO&TEXT Steaua - Pandurii, 20:00, Digi Sport 1. Echipele probabile: Gâlcă, la atac cu Iancu și Țucudean

iancu gol pandurii

VIDEO Gorjenii i-au pus gând rău Stelei în finala Cupei Ligii

finala pandurii

Finala Cupei Ligii va aduce faţă în faţă 4 jucători care îşi vor înfrunta fosta echipă! "Va fi un meci normal"

pandurii steaua-1

VIDEO Steaua vrea Cupa Ligii, dar titlul e primordial: "În finală vor evolua cei care au jucat mai puţin"

EXCLUSIV Iorgulescu: "Cea mai bună soluţie pentru redresarea fotbalului e Liga 1 cu 14 echipe"

gino iorgulescu

Tinerii au dezamăgit şi au fost puşi pe "lista neagră". 4 jucători riscă să se despartă de Steaua în vară

enceanu

VIDEO Ultimatum pentru tinerii Stelei: ”E șansa unora să arate că merită să joace. Mai așteptăm 2-3 etape”