1190 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Video Anunţul surpriză al lui Dan Petrescu: "Arbitrii m-au enervat, dar promit să fiu mai calm!"

FOTBAL:CFR CLUJ-ASTRA GIURGIU, SEMIFINALE, CUPA ROMANIEI (3.04.2019)

Video Costel Enache, mai mulțumit de jocul prestat de Astra în eșecul din Liga 1: "Acum am fost mai eficienți"

Costel Enache

Ianis Hagi, vrăjit de olteni. Ce a spus tatăl său despre un transfer la Craiova

FOTBAL:FCSB-FC VIITORUL, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (11.03.2019)

Semifinalele Cupei României la fotbal, în direct la Digi Sport 1

FOTBAL:AFC HERMANNSTADT-CS UNIVERSITATEA CRAIOVA, FINALA CUPEI ROMANIEI (27.05.2018)

Video Dunărea - Astra 1-2. Giurgiuvenii merg cu emoții în semifinale. Au luat golul în minutul 90. Călărași, gol anulat în minutul 93

gol hambo

Video Hermannstadt - Viitorul 2-3. Supergolul lui Eric îi trimite pe constănțeni în semifinalele Cupei României

captura gol eric

Cupei României la fotbal. Programul "sferturilor" şi televizările. Hermannstadt-Viitorul, primul meci

Programul televizărilor sferturilor de finală ale Cupei României. CFR Cluj joacă la Sfântu Gheorghe

Cupa Romaniei

Exclusiv Csikszereda, echipa din Liga 3, care a eliminat Dinamo din Cupă, are nocturnă ultramodernă. S-a semnat contractul

nocturna

S-a stabilit programul ”sferturilor” Cupei României! Cu cine au picat CFR Cluj, Craiova și Viitorul

program sferturi de finală cupa romaniei

Rednic a dezvăluit de ce a fost dat afară Grozav de la Dinamo: ”Mă așteptam să își ceară scuze”

Gicu Grozav

Rămas fără echipă, Grozav e trimis la plimbare și de clubul care l-a vrut acum o lună: "Dinamo ne-a făcut un bine"

FOTBAL:FC BOTOSANI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (8.10.2018)

Exclusiv Rednic, criticat de Ilie Dumitrescu, după eliminarea din Cupă: ”Responsabilitatea trebuie să fie și a lui”

Ilie Dumitrescu

Dan Alexa: "E o calificare meritată, mai puteam înscrie". Cum a pregătit fazele fixe contra FCSB

FOTBAL:DUNAREA CALARASI-FCSB, CUPA ROMANIEI (1.11.2018)

Video Fazele fixe, slăbiciunea FCSB: "Asta e problema noastră, trebuie să o scoatem la capăt"

Olimpiu Morutan FCSB - eliminare din Cupa Romaniei

Video Încă o gafă a lui Andrei Vlad. A doua competiţie pe care FCSB o părăseşte după o eroare a portarului

Video Grozav şi Delorge, puşi la zid de Rednic, după ce au ratat loviturile de la 11 metri care au eliminat-o pe Dinamo

FOTBAL:CSIKSZEREDA-DINAMO BUCURESTI, CUPA ROMANIEI (1.11.2018)

Rednic şi-a făcut praf jucătorii, după eliminarea umilitoare din Cupă: "E ruşinos. Şi-au bătut joc şi vor plăti"

Mircea Rednic eliminare Dinamo Cupa Romaniei

Video Final incredibil la Csikszereda-Dinamo. Bucuria gazdelor a fost întreruptă, Delorge "i-a eliminat" de două ori pe "câini"

Arbitru repetar penalty Csikszereda Dinamo Cupa Romaniei

Călăraşi - FCSB LIVE VIDEO | Trei dintre cei mai importanţi jucători ai FCSB nu fac deplasarea

gnohere tanase

Călăraşi - FCSB LIVE VIDEO | "Dică a propus, eu am fost de acord!". O nouă faţă pentru vicecampioană

fcsb

Mulțescu glumește pe seama unui jucător de la Astra: "A vrut să intre pe CNN"

Mulţescu

Dunărea Călăraşi - FCSB | Dică bagă "cavaleria uşoară". Ce surprize pregăteşte pentru partida din Cupă

Nicolae Dică - FCSB

Mulţescu s-a simţit ca într-un thriller la Cluj: "Cei din familie să ştie că sunt bine"

Mulţescu

Video CS Mioveni - Sepsi 0-5. Prima calificare a trupei din Sfântu Gheorghe în sferturile Cupei României

Sepsi

Video Poli Iaşi - Viitorul 2-2, 3-5 d.l.d. Moldovenii au egalat în 10 oameni, dar au ratat calificarea în sferturile Cupei

Viitorul

Planurile lui Devis Mangia la meciul de Cupă au fost date peste cap de scorul primei reprize

FOTBAL:AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE-UNIVERSITATEA CRAIOVA, CUPA ROMANIEI (30.10.2018)

Se întâmplă înaintea duelului cu FCSB! Muncitorii n-au avut scară pentru a monta nocturna și s-au apucat de un grătar

calarasi

Video Dinamo, sărbătoarea ciucanilor. Fostul rapidist Ilyeș va fi lider de galerie la meciul din cupă

colaj ciucani

Tragerea la sorți a optimilor Cupei României. Csikszereda - Dinamo, Dunărea Călărași - FCSB

cupa tragere

"Nu ne aşteptam să vedem o echipă atât de moale". Adversarii din Liga 3 râd de pregătirea fizică a FCSB

FOTBAL:UNIREA ALBA IULIA-FCSB, CUPA ROMANIEI (27.09.2018)

A făcut minuni în poartă şi a fost impresionat de FCSB: "Adversarii ne-au pus, într-adevăr, probleme"

Video Ratare monumentală sau penalty? Rusescu nu a putut marca de pe linia porţii

captura rusescu

Video La câţiva centimetri de golul carierei. Ratare uriaşă a Unirii Alba Iulia, înainte de pauza meciului cu FCSB

captura ocazie unirea

Nou fundaș stânga pentru FCSB! Surprize mari pregătite de Dică pentru meciul de la Zlatna

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FCSB, LIGA 1 BETANO (21.07.2018)

Hagi l-a "spulberat" pe Dorinel Munteanu, dar la final, cei doi au oferit o imagine memorabilă

colaj hagi dorinel

Video Imagini de colecție! Ce-i așteaptă pe roș-albaștri la Zlatna + "Steaua e numai una", într-o nouă interpretare

zlatna

Video Devenit ținta înjurăturilor după criticile lui Bratu, Nistor a avut un mesaj pentru contestatari

gest nistor

”Din fericire, am picat cu Steaua!”. Unirea Alba Iulia speră să repete performanța lui Hermannstadt

deschidere UNIREA

"Derby de partid" în 16-imile Cupei României. Meciul se joacă pe Giulești

captura bucurie rapid

S-au tras la sorţi 16-imile Cupei României! FCSB, Dinamo, CFR şi Rapid şi-au aflat adversarele. Tabloul complet

Tragere sorţi Cupa României

Video Moment antologic în Cupa României! A făcut o schimbare în minutul 90+4, deși echipa lui era condusă cu 2-1!

schimbare poli timi captura

Video FCSB, aşteptată în Giuleşti. Schumacher: "Toți fanii își doresc să jucăm cu Steaua"

schumi rapid

Rapidul şi-a aflat adversara din turul 2 al Cupei României. Cu cine vor juca Oţelul şi Craiova lui Mititelu

Rapid antrenament

Cupa României | Rezultatele turului I. Craiova lui Mititelu s-a calificat la "masa verde", la fel ca alte trei echipe

Cupa Romaniei trofeu

Dinamo a pus în vânzare abonamentele pentru noul sezon. Cât costă și de unde pot fi achiziționate

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC STEAUA BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (18.02.2018)

Exclusiv Daniel Niculae, după ce Rapid a bătut pentru a treia oară Steaua: "Am dovedit că suntem echipa mai bună"

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-CSA STEAUA BUCURESTI, FINALA CUPEI ROMANIEI, MUNICIPIUL BUCURESTI (10.06.2018)

Video Rapid - Steaua 3-1. Giuleștenii câștigă și Cupa României, faza pe București!

Biletele pentru finala Cupei României, Rapid - Steaua, s-au pus în vânzare. Meciul e la Digi Sport

steaua rapid re

S-a stabilit locul de disputare al meciului Rapid-Steaua din Cupa României, faza pe Bucureşti

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-CSA STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 4 (3.06.2018)

Mesajul lui Gardoş pentru Craiova şi fanii olteni. Fundaşul va continua aproape sigur în Bănie